تی وی تو

پخش زنده فوتبال لسترسیتی استون ویلا ‌

لسترسیتی استون ویلا

یکشنبه ۲۷ مهر ۲۱:۴۵

لیگ برتر انگلیس

پخش زنده بازی لسترسیتی استون ویلا امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی لسترسیتی استون ویلا را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی لسترسیتی استون ویلا امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال لسترسیتی – استون ویلا به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی لسترسیتی استون ویلا را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی لسترسیتی استون ویلا را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی لسترسیتی استون ویلا را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال لسترسیتی استون ویلا را آنلاین ببینند.

 

پخش زنده بازی لسترسیتی استون ویلا – ۱۹ اسفند ۹۸

در هفته ی بیست و نهم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس ، با برتری ۴ بر صفر تیم فوتبال لسترسیتی در خانه خودش مقابل استون‌ویلا به پایان رسید. در این بازی در ورزشگاه «کینگ پاور»، ابتدا بارنز در دقیقه ی ۴۰ لستر را پیش انداخت تا تیمش در نیمه ی نخست ، پیروز به رختکن برود. پنالتی واردی در دقیقه ی ۶۳ گل دوم میزبان را در پی‌داشت و او در ادامه در دقیقه ی ۷۹ گل سوم تیمش را به ثبت رساند. در نهایت بارنز در دقیقه ی ۸۴ گل دوم خودش و چهارم میزبان را به ثمر رساند. به این ترتیب لسترسیتی ۵۳ امتیازی شده و در رده ی سوم، اختلافش با منچسترسیتی رده دومی را به ۴ امتیاز کاهش داد.

 

 

لسترسیتی استون ویلا
۶۵% مالکیت ۳۵%
۷ شوت در چارچوب  ۱
۷ شوت خارج از چارچوب ۳
۱ مهار دروازه بان ۳
۵۴۱ تعداد پاس ۲۹۰
۴۴۷ پاس صحیح ۲۰۴
۲۹ سانتر ۱۰
۹ کرنر ۰
۱۵ خطا ۱۲
۳ آفساید ۲
۲ کارت زرد ۱

 

 

پخش زنده بازی لسترسیتی استون ویلا – ۸ بهمن ۹۸

 در دیداری از هفته ی پانزدهم رقابت های جام اتحادیه ی انگلیس ، استون ویلا در استادیوم ویلا پارک  از لستر سیتی پذیرایی کرد و در نهایت توانست این تیم را با نتیجه ۲ بر یک شکست دهد.

در نیمه ی اول و در دقیقه ی ۱۲  تارگت توانست با یک ضربه دروازه ی حریف را باز کند. پس از این ضربه  پس از این گل بازیکنان استون ویلا حملات خود روی دروازه آبی‌ها را افزایش دادند و سرانجام، شدت حملات لستر سیتی بر دروازه ی استون ویلا افزایش یافت  اما نتیجه ای حاصل نشد. بلافاصله پس از شروع نیمه دوم، شاگردان راجرز که دوست نداشتند امتیاز مهم این بازی را از دست بدهند، در دقیقه ی ۷۲ گل اول لستر را وارد دروازه استون ویلا کردند. اما بازی در اینجا به پایان نرسید، بلکه در وقت اضافه ی نیمه ی دوم ، محمود حسن با ضربه ای عال توپ را برای بار دوم وارد دروازه ی لسترسیتی کرد تا حساب کار ۲-۱ شود.

 

استون ویلا لسترسیتی
۳۷% مالکیت ۶۳%
۳ شوت در چارچوب  ۶
۶ شوت خارج از چارچوب ۱۰
۵ مهار دروازه بان ۱
۳۱۷ تعداد پاس ۵۲۵
۲۰۶ پاس صحیح ۴۰۲
۱۹ سانتر ۲۱
۳ کرنر ۸
۱۶ خطا ۱۵
۳ آفساید ۱
۲ کارت زرد ۱

 

 

پخش زنده بازی لسترسیتی استون ویلا – ۱۸ دی ۹۸

چهارشنبه شب ، از دور رفت مرحله نیمه‌نهایی جام اتحادیه فوتبال باشگاه‌های انگلیس، لسترسیتی در خانه خود برابر استون‌ویلا صف‌آرایی کرد که این بازی با تساوی یک بر یک همراه شد.در نیمه ی نخست ، این تیم لسترسیتی بود که فرصت‌های متعددی خلق کرد، اما منجر به گل نشد و در طرف مقابل تیم میهمان توسط «گیلبرت» به گل رسید.

حملات لستر در نیمه ی دوم ادامه یافت تا در نهایت «ایهیناچو» مهاجم جوان نیجریه‌ای در دقیقه ی ۷۵ کار را به تساوی بکشاند.در نهایت این بازی با تساوی ۱-۱ اتمام یافت تا امیدهای هر ۲ تیم‌ برای دیدار برگشت حفظ شود.

 

لسترسیتی استون ویلا
۶۹% مالکیت ۳۱%
۶ شوت در چارچوب  ۱
۹ شوت خارج از چارچوب ۱
۰ مهار دروازه بان ۵
۶۸۷ تعداد پاس ۲۹۲
۶۱۳ پاس صحیح ۲۱۴
۲۷ سانتر ۱۰
۱۱ کرنر ۰
۱۶ خطا ۱۳
۱ آفساید ۲
۱ کارت زرد ۲

 

بازیهای سه‌شنبه ۶ آبان

بازیهای چهارشنبه ۷ آبان

بازیهای سه‌شنبه ۱۳ آبان

بازیهای چهارشنبه ۱۴ آبان