تی وی تو

پخش زنده بازیها در اپلیکیشن تی وی تو

همین حالا نصب کنید

پخش زنده فوتبال لایپزیش وردربرمن ‌

لایپزیش
وردربرمن

شنبه ۲۱ فروردین ۱۸:۰۰

پخش زنده بوندسلیگا آلمان

پخش زنده بازی لایپزیش وردربرمن امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی لایپزیش وردربرمن را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی لایپزیش وردربرمن امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده بوندسلیگا آلمان

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال لایپزیش – وردربرمن به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی لایپزیش وردربرمن را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی لایپزیش وردربرمن را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی لایپزیش وردربرمن را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال لایپزیش وردربرمن را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی لایپزیش وردربرمن –  ۲۲ آذر ۹۹

تیم های لایپزیش و وردربرمن در چارچوب هفته یازدهم بوندسلیگا به مصاف یکدیگر رفتند. شاگردان ناگلزمن روز های بسیار بسیار دشواری را پشت سر گذاشته بودند. لایپزیش در ابتدای هفته قبل موفق شده بود بایرن مونیخ را در آلیانز آرنا متوقف کند و با شکست منچستریونایتد مجوز صعود به جمع شانزده برتر اروپا را نیز دریافت کند. دو گل این دیدار در نیمه ی نخست به ثبت رسید. در دقیقه ی ۲۶ ، روی پولسن در محوطه جریمه خطا شد و اشتورکس اعلام پنالتی کرد. زابیتسر از موقعیت به وجود آمده استفاده کرد و گل اول را به ثمر رساند.  سپس در دقیقه ی ۴۱ ، پاس زیبای اولسن به اولمو رسید. بازیکن اسپانیایی مدافع رو به رویش را دریبل زد و در موقعیت تک به تک، دروازه پاولنکا را فرو ریخت. 

 

 

لایپزیش  وردربرمن 
۵۵% مالکیت ۴۵%
۷ شوت در چارچوب  ۲
۵ شوت خارج از چارچوب ۵
۲ مهار دروازه بان ۵
۵۹۰ تعداد پاس ۴۶۹
۵۱۳ پاس صحیح ۳۷۴
۹ سانتر ۲۰
۱ کرنر ۶
۱۷ خطا ۱۱
۲ آفساید ۰
۳ کارت زرد ۱

 

 

پخش زنده بازی لایپزیش وردربرمن – ۲۶ بهمن ۹۸

تیم های لایپزیش و وردربرمن، در چارچوب هفته بیست و دوم بوندس لیگا،  به مصاف یکدیگر رفتند. شیک و کلوسترومن با گلزنی در نیمه ی نخست این دیدار گلزنی کردند تا تیمشان را با برتری ۲-۰ راهی رختکن کنند. در ۴۵ دقیقه ی دوم ، موکیل ضربه ی دیگری را راهی دروازه کرد و حساب کار را به ۳-۰ تغییر داد.لایپزیش با این برد  در خانه و با ۳ گل مقابل مهمانش وردربرمن به برتری رسید تا همچنان در انتظار پس گرفتن صدر جدول رده بندی باشد.

 

 

لایپزیش  وردربرمن 
۵۱% مالکیت ۴۹%
۳ شوت در چارچوب  ۱
۶ شوت خارج از چارچوب ۶
۲ مهار دروازه بان ۰
۵۶۲ تعداد پاس ۵۴۲
۴۶۹ پاس صحیح ۴۴۰
۲۶ سانتر ۱۲
۸ کرنر ۱
۱۰ خطا ۱۲
۴ آفساید ۲
۱ کارت زرد ۱

 

پخش زنده بازی لایپزیش وردربرمن – ۳۰ شهریور ۹۸

در ادامه ی بازی های هفته ی پنجم بوندسلیگای آلمان ، دو تیم لایپزیش و وردربرمن با هم دیدار کردند. نیمه ی نخست این دیدار ، از سمت لایپزیشی ها طوفانی آغاز شد و آن ها موفق شدند با ضربه ی اوربان در دقیقه ی ۱۳ و زابیتسر در دقیقه ی ۳۵ به برتری ۲-۰ برسند. در نیمه ی دوم ، تلاش های وردربرمن برای جبران اختلاف امتیاز به جایی نرسید و این دوباره لایپزیشی ها بودند که با ضربه ی ساراکی در دقیقه ی ۸۳ به برتری ۳-۰ رسیدند. لایما در دقیقه ی ۶۴ با دریافت کارت زرد دوم از بازی اخراج شد.

 

 

وردربرمن  لایپزیش 
۴۶% مالکیت ۵۴%
۱ شوت در چارچوب  ۷
۶ شوت خارج از چارچوب ۴
۴ مهار دروازه بان ۰
۴۷۸ تعداد پاس ۵۴۲
۴۰۶ پاس صحیح ۴۶۵
۱۷ سانتر ۲۴
۴ کرنر ۷
۱۲ خطا ۱۵
۳ آفساید ۱
۰ کارت زرد ۳
۰ کارت قرمز ۱

 

بازیهای دوشنبه ۲۳ فروردین

بازیهای سه‌شنبه ۲۴ فروردین

بازیهای چهارشنبه ۲۵ فروردین

بازیهای پنجشنبه ۲۶ فروردین

بازیهای جمعه ۲۷ فروردین

بازیهای شنبه ۲۸ فروردین