تی وی تو
لایپزیش
ماینتس

یکشنبه ۲۴ مرداد ۱۸:۰۰

پخش زنده بوندسلیگا آلمان

پخش زنده بازی لایپزیش ماینتس امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی لایپزیش ماینتس را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی لایپزیش ماینتس امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال لایپزیش – ماینتس به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی لایپزیش ماینتس را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی لایپزیش ماینتس را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال لایپزیش ماینتس را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی لایپزیش ماینتس

در هفته ابتدایی بوندسلیگا دو تیم لایپزیگ و ماینتس به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری یک بر صفر تیم ماینتس همراه بود . در نیمه اول این دیدار تیم ماینتس موفق شد در دقیقه ۱۲ توسط موسی نیا خیت به گل اول خود دست پیدا کند . در ادامه این نیمه نیم لایپزیگ تلاش فراوانی را برای جبران نتیجه انجام داد اما این تلاش ها به جایی نرسید و نیمه اول با همان تک گل نیا خیت به سود ماینتس به پایان رسید .

در نیمه دوم این تیم لایپزیگ بود که توپ و میدان را در اختیار داشت . آنها در این نیمه با حملات متعدد در صدد جبران نتیجه و رسیدن به گل بودند اما با تیم ماینتس با یک دفاع هوشمدانه و همچنین با درخشش  دروازه بان خود مانغ از به گل رسیدن لایپزیگ شد . در نهایت هم گزارش زنده بازی لایپزیش ماینتس با همان تک گل نیمه اول ماینتس به پایان رسید و این تیم موفق شد در هفته نخست از این دیدار دشوار سه امتیاز کامل را کسب کند 

پخش زنده بازی لایپزیش ماینتس

 

ماینتسلایپزیگ
۲۸مالکیت۷۲
۲شوت در چارچوب ۲
۳شوت خارج از چارچوب۵
۲مهار دروازه بان۱
۲۴۱تعداد پاس۶۱۸
۱۴۲پاس صحیح۵۱۷
۱۲سانتر۳۶
۵کرنر۱۱
۱۰خطا۸
۲آفساید۲
۱کارت زرد۲

 

پخش زنده بازی لایپزیش ماینتس

 

پخش زنده بازی لایپزیش ماینتس – ۴ بهمن ۹۹

باشگاه ماینتس در ورزشگاه اُپل آرنا میزبان لایپزیش بود. شاگردان ناگلزمن پس از پیروزی خانگی مقابل یونیون برلین، در هفته هجدهم بوندسلیگا، بازی را مقابل ماینتس واگذار کردند.آدامز در دقیقه ی ۱۵ اولین گل این دیدار را به ثبت رساند اما در دقیقه ی ۲۴ این برتری با ضربه ی نیاخیت به تساوی ۱-۱ بدل شد. این پایان کار این نیمه نبود و در دقیقه ی ۳۰ ، هالستنبرگ با یک حمله ی موفق شد دروازه ی ماینتس را برای بار دوم باز کند که این گل نیز ۵ دقیقه ی بعد و دوباره توسط نیاخ یت به تساوی ۲-۲ بدل شد تا نیمه ی اول پر گل این دیدار ، با تساوی ۲-۲ به پایان برسد. در نیمه ی دوم شاهد یک بازی آرام و محتاطانه تر بودیم. تک گل این نیمه نیز در دقیقه ی ۵۰ توسط باریرو به ثبت رسید تا این این دیدار با نتیجه ی ۲-۳ و برتری لایپزیش به پایان برسد.

 لایپزیش با این نتیجه، به لطف شکست بایر لورکوزن، رتبه دوم جدول را حفظ کرد اما اختلاف امتیازشان با صدر جدول به ۴ امتیاز رسید؛ لازم به ذکر است که بایرن مونیخ یک بازی کمتر هم انجام داده است.

پخش زنده فوتبال لایپزیش ماینتس – تی وی تو

 

ماینتس لایپزیش 
۳۱%مالکیت۶۹%
۴شوت در چارچوب ۵
۴شوت خارج از چارچوب۴
۳مهار دروازه بان۱
۲۷۶تعداد پاس۶۰۲
۱۶۸پاس صحیح۴۸۱
۱۶سانتر۲۴
۳کرنر۹
۱۳خطا۱۶
۲آفساید۰
۲کارت زرد۴

پخش زنده فوتبال لایپزیش ماینتس – تی وی تو

پخش زنده بازی لایپزیش ماینتس – ۳۰ شهریور ۹۹

هفته دهم رقابت های بوندسلیگا لایپزیش در خانه به مصاف ماینتس رفت و با اقتدار این تیم را شکست داد.

پیروزی در این بازی برای شاگردان هاتل خیلی ارزش داشت چراکه با تیم صدر جدول هم امتیاز می شدند. لایپزیش کار را طوفانی آغاز کرد و در دقیقه ۳ تیمو ورنر آینده دار، لایپزیش را یک بر صفر پیش انداخت. آنها در ادامه نیمه اول توسط فورسبرگ و بار دیگر ورنر به ۲ گل دیگر رسیدند تا کار را در همان نیمه اول یکسره کنند. در نیمه دوم لایپزیش آرام گرفت تا ماینتسی ها که ۳ روز قبل در لیگ اروپا ۶ گل از اندرلخت خورده بودند، یک گل توسط استفان بل بزنند. بازی در نهایت با پیروزی ۳ بر یک لایپزیش به اتمام یافت تا آنها به هفتمین پیروزی خود برسند.

با این پیروزی لایپزیش ۲۴ امتیازی و هم امتیاز با بایرن مونیخ شد اما به دلیل تفاضل گل ضعیف تر در جایگاه دوم ایستاد. شاگردان هاتل هفته بعد، بازی سختی برابر لورکوزن در بای آرنا خواهند داشت.

پخش زنده فوتبال لایپزیش ماینتس – تی وی تو

 

لایپزیش ماینتس 
۷۲%مالکیت۲۸%
۱۰شوت در چارچوب ۱
۱۰شوت خارج از چارچوب۴
۰مهار دروازه بان۶
۷۴۶تعداد پاس۲۶۸
۶۶۲پاس صحیح۱۹۵
۱۸سانتر۱۵
۷کرنر۵
۵خطا۱۱
۱آفساید۳
۱کارت زرد۲

پخش زنده فوتبال لایپزیش ماینتس – تی وی تو