تی وی تو
دورتموند
لایپزیش

شنبه ۱۳ فروردین ۲۱:۰۰

پخش زنده بوندسلیگا آلمان

بازی زنده لایپزیش و دورتموند امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی دورتموند و لایپزیش را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی دورتموند و لایپزیش امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش فوتبال لایپزیش و دورتموند به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی دورتموند و لایپزیش را از تی وی تو دنبال کنید

چطور پخش بازی دورتموند و لایپزیش را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی دورتموند و لایپزیش را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال دورتموند و لایپزیش را آنلاین ببینند.

پخش زنده فوتبال دورتموند و لایپزیش

لایپزیش در چارچوب هفته یازدهم بوندسلیگا از دورتموند پذیرایی کرد. لایپزیش همان نیمه اول با گل انکونکو مزد بازی خوبش را گرفت اما دورتموند بیکار ننشست. مارکو رویس در اوایل نیمه دوم کار را به تساوی کشاند و با توجه به سوابق درخشان دورتموند مقابل لایپزیش، احتمال بازگشت کامل تیم روزه به بازی وجود داشت که البته کریستوفر انکونکو فکر دیگری در ذهن داشت.

هافبک فرانسوی از چپ حرکت کرد، یک پاس عالی برای پولسن فراهم ساخت تا او دروازه تقریبا خالی را باز کند. در پایان پخش زنده بازی دورتموند و لایپزیش لایپزیش با همین گل توانست پس از ۴ سال و ۸ بازی، دورتموند را شکست دهد.

پخش زنده بازی لایپزیش دورتموند

 

لایپزیش دورتموند 
۵۴%مالکیت۴۶%
۶شوت در چارچوب ۳
۶شوت خارج از چارچوب۱
۲مهار دروازه بان۴
۴۹۵تعداد پاس۴۲۵
۳۹۳پاس صحیح۳۰۵
۱۵سانتر۱۴
۵کرنر۶
۱۲خطا۱۸
۴آفساید۳
۳کارت زرد۵

 

پخش زنده بازی لایپزیش دورتموند

 

پخش زنده بازی دورتموند و لایپزیش

در فینال جام حذفی آلمان تقابل دو تیم دورتموند و لایپزیش با برتری چهار بر یک دورتموند همراه بود . در نیمه اول این دیدار سانچو و هالند در دقایق ۵ و ۲۸ برای دورتموند گلزنی کردند تا با برتری دو گله نیمه اول را به رختکن رفتند . سانچو وینگر انگلیسی دورتموند در ابتدای نیمه دوم و در دقیقه ۴۶ گل دوم خودش و سوم تیمش را وارد دروازه حریف کرد .

لایپزیش که چیزی برای از دست دادن نداشت یکپارچه حمله شد و توانست در دقیقه ۷۱ یکی از سه گله خورده را جبران کند . دنی اولمو هافبک اسپانیایی زننده این گل بود . با وجود حملات گسترده لایپزیش در این نیمه آنها نتوانستند راهی به دروازه دورتموند پیدا کنند و این اریک هالند بود مه همانند سانچو توانست خود را در دقیقه ۸۷ دو گله کند و گل چهارم را به ثمر برساند . در نهایت با پایان پخش زنده بازی دورتموند و لایپزیش دورتموند توانست با نتیجه چهار بر یک لایپزیش را شکست دهد و قهرمان جام حذفی آلمان شود

پخش زنده بازی لایپزیش دورتموند

 

لایپزیشدورتموند
۵۹مالکیت۴۱
۴شوت در چارچوب ۵
۱۰شوت خارج از چارچوب۴
۱مهار دروازه بان۳
۵۵۸تعداد پاس۳۷۹
۴۷۰پاس صحیح۲۹۶
۲۲سانتر۱۱
۴کرنر۷
۱۳خطا۱۴
۱آفساید۲
۲کارت زرد۴

پخش زنده بازی لایپزیش دورتموند

 

پخش بازی دورتموند و لایپزیش زنده

در هفته سی‌ودوم بوندس‌لیگا، دورتموند در خانه با نتیجه ۳ بر ۲ مهمانش لایپزیش را شکست داد. شکست لایپزیش رده دومی در این بازی، باعث شد تا قهرمانی بایرن در این فصل قطعی شود.رویس در دقیقه ۷ و سانچو دو بار در دقایق ۵۱ و ۸۷ برای دورتموند گلزنی کردند. کلوسترمن در دقیقه ۶۳ و اولمو در دقیقه ۷۷ دو گل لایپزیش را به ثمر رساندند.با این نتیجه لایپزیش برای نوزدهمین بار در این فصل متحمل شکست شد و فاصله ۷ امتیازی‌اش با صدر جدول در فاصله ۲ هفته به پایان فصل حفظ شد تا عملاً شانسی برای رسیدن به شاگردان فلیک نداشته باشد. دورتموند اما با کسب هجدهمین پیروزی‌اش ۵۸ امتیازی شد و به رده چهارم جدول صعود کرد تا شانس خود را برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا افزایش دهد.

 

پخش زنده فوتبال لایپزیش دورتموند – تی وی تو

 

دورتموند لایپزیش 
۴۳%مالکیت۵۷%
۴شوت در چارچوب ۸
۷شوت خارج از چارچوب۳
۶مهار دروازه بان۱
۴۰۴تعداد پاس۵۲۴
۳۲۲پاس صحیح۴۴۱
۱۷سانتر۲۵
۷کرنر۷
۸خطا۱۳
۴آفساید۱
۱کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال لایپزیش دورتموند – تی وی تو

 

پخش آنلاین بازی دورتموند و لایپزیش

در حساس‌ترین دیدار هفته پانزدهم بوندس‌لیگای آلمان، دورتموند موفق شد لایپزیش را ۳ بر یک شکست دهد تا امیدوار به بازگشت به کورس قهرمانی شود. در حالی که نیمه نخست زنبورها حتی یک ضربه در چارچوب هم نزدند، نیمه دوم سه گل با همکاری‌های تماشایی به ثمر رساندند. سانچو دقیقه ۵۵ و هولاند در دقایق ۷۱ و ۸۴ این سه گل را زدند. تنها یکی از گل‌های خورده را سورلوت در دقیقه ۹۰ برای لایپزیش جبران کرد.با این برد، دورتموند ۲۸ امتیازی شد و در رده چهارم جای گرفت. لایپزیش ۳۱ امتیازی هم فرصت صدرنشینی و گرفتن جایگاه بایرن را از دست داد.

 

پخش زنده فوتبال لایپزیش دورتموند – تی وی تو

 

لایپزیش دورتموند 
۵۴%مالکیت۴۶%
۴شوت در چارچوب ۶
۴شوت خارج از چارچوب۶
۳مهار دروازه بان۳
۵۷۰تعداد پاس۴۷۷
۴۶۶پاس صحیح۳۶۹
۱۹سانتر۸
۳کرنر۳
۸خطا۱۲
۰آفساید۲
۰کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال لایپزیش دورتموند – تی وی تو

 

پخش فوتبال زنده دورتموند و لایپزیش

در هفته ماقبل پایانی فصل ۲۰-۲۰۱۹ بوندسلیگا، دورتموند در خانه لایپزیش با نتیجه ۱-۰ پیروز شد و نایب قهرمانی خود را قطعی کرد. لایپزیش نیز با این نتیجه سوم جدول ماند و با توجه به شکست بایر لورکوزن مقابل هرتابرلین، خیال آن ها از راهیابی به لیگ قهرمانان اروپا تقریبا راحت است. در دقیقه ی ۳۰ نیمه ی نخست پاس یولیان برانت در محوطه جریمه به جووانی رینا رسید و وی با یک پاس ظریف، ارلینگ هالند را صاحب توپ کرد. مهاجم نروژی هم به راحتی توپ را به درون دروازه فرستاد تا دورتموند با برتری ۱-۰ به رختکن باز گردد.

در ۴۵ دقیقه ی دوم باز هم دورتموند تیم بهتری بود . آن ها در دقیقه ی ۹۳ بازهم برانت در نقش گل ساز ظاهر شد و پاس عالی او در دهانه دروازه به هلند رسید و وی دروازه را گشود. در نهایت با اتمام زمان بازی ، دورتموند با برتری ۲-۰ تیم پیروز میدان شد.

پخش زنده فوتبال لایپزیش دورتموند – تی وی تو

 

لایپزیش بورسیا دورتموند
۴۷%مالکیت۵۳%
۴شوت در چارچوب ۷
۸شوت خارج از چارچوب۳
۵مهار دروازه بان۴
۵۴۹تعداد پاس۶۴۱
۴۷۷پاس صحیح۵۵۰
۲۶سانتر۵
۴کرنر۱
۱۳خطا۷
۰آفساید۳
۳کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال لایپزیش دورتموند – تی وی تو

 

پخش زنده بازی دورتموند و لایپزیش امشب

در چارچوب هفته شانزدهم رقابت‌های بوندسلیگای آلمان، در یکی از حساس‌ترین دیدارها، بروسیا دورتموند در ورزشگاه سیگنال ایدونا پارک میزبان تیم صدرنشین لایپزیش بود که این بازی در نهایت با تساوی ۳-۳ به پایان رسید.میزبان بازی را بهتر آغاز کرد و در همان دقیقه ۲، ارسال کرنر توسط هازارد با ضربه سر خطرناک متس هوملز همراه شد اما توپ از کنار دروازه گولاشی به بیرون رفت.

در دقیقه ۱۵، باز هم ارسال تورگان هازارد به هوملز رسید اما ضربه سر او این بار با واکنش گولاشی راهی به دروازه نداشت.دقایقی بعد این باز یولیان برانت موقعیت را برای اشرف حکیمی مهیا کرد اما ضربه او از زاویه‌ای دشوار با واکنش سنگربان لایپزیگ به بیرون رفت.

در دقیقه ۲۳، جیدون سانچو شانس خود را امتحان کرد اما او هم ناکام بود. اما در بازگشت توپ به گررو رسید و او هم در پشت محوطه جریمه یولیان وایگل را صاحب توپ کرد و ضربه سنگین این بازیکن با اشتباه گولاشی تبدیل به گل اول زردپوشان شد.اما کار برای مهمان دشوارتر هم شد.

در دقیقه ۳۴، پاس عالی سانچو به یولیان برانت رسید و او هم با یک چرخش فوق‌العاده و ضربه‌ای دقیق گل دوم را وارد دروازه لایپزیش کرد. در دقیقه ۴۵، ضربه سر پولسن در اختیار بورکی قرار گرفت تا نیمه اول با برتری ۲-۰ زنبورها پایان یابد.اما صدرنشین بوندسلیگا نیمه دوم را طوفانی شروع کرد و در همان دقیقه ۴۷، ضربه پشت محوطه تیمو ورنر دروازه بورکی را گشود تا اختلاف به حداقل برسد.

چیزی از این گل نگذشته بود که در دقیقه ۵۳، باز هم تیمو ورنر روی یک حرکت عالی با ضربه‌ای دقیق دروازه دورتموند را باز کرد تا بازی مساوی شود.تنها ۲ دقیقه بعد، پاس عالی مارکو رویس موقعیت را برای جیدون سانچو مهیا کرد و او هم با ضربه‌ای زیبا دوباره دورتموند را در این بازی پیش انداخت. اما لایپزیش بعد از این گل تلاش‌ زیادی برای رسیدن به گل کرد و سرانجام در دقیقه ۷۷، پاتریک شیک که در نیمه دوم به میدان آمده بود موفق شد با پای چپ دروازه بورکی را باز کند تا بازی دوباره به تساوی کشیده شود.

تلاش‌های دو تیم در ادامه ثمری نداشت و این بازی جذاب با تساوی ۳-۳ خاتمه یافت.دورتموند با این نتیجه ۳۰ امتیازی شد و همچنان تیم سوم جدول است. لایپزیش هم با این تساوی ۳۴ امتیازی شد و صدرنشینی خود را حداقل برای یک هفته حفظ خواهد کرد. در دیگر دیدارهای امروز ماینتس ۵-۰ وردربرمن را در هم کوبید،  هوفنهایم ۲-۰ یونیون برلین را شکست داد و آگسبورگ مقابل فورتونا دوسلدورف ۳-۰ پیروز شد.

 

پخش زنده فوتبال لایپزیش دورتموند – تی وی تو

 

بورسیا دورتموندلایپزیش 
۵۶%مالکیت۴۴%
۶شوت در چارچوب ۸
۴شوت خارج از چارچوب۲
۵مهار دروازه بان۳
۶۳۷تعداد پاس۵۰۶
۵۴۲پاس صحیح۳۸۸
۲۱سانتر۸
۱۲کرنر۳
۹خطا۵
۳آفساید۳

 

پخش زنده فوتبال لایپزیش دورتموند – تی وی تو

پخش بازی دورتموند و لایپزیش امروز

تیم بورسیا دورتموند در حالی در هفتۀ هجدهم بوندس‌لیگا میهمان تیم فوتبال لایپزیش بود که برای حفظ اختلاف ۶ امتیازی با بایرن و نزدیک نشدن این تیم به آن‌ها باید ۳ امتیاز این دیدار حساس و خارج از خانه را مقابل تیم قدرتمند و با انگیزۀ رده چهارمی جدول از آن خود می‌کرد.

با توجه به جایگاهِ نزدیک دو تیم در جدول و عطش هر دو تیم برای برد در ابتدا شاهد دیداری محتاطانه از سوی دو تیم بودیم و در ابتدا مربیان هر دو تیم در حال محک‌زدن دیگری بودند که دورتموندی‌ها توسط ستارۀ بلژیکی زهر خود را ریختند و در دقیقۀ ۱۹ با یک شوت محکم و از درون محوطۀ جریمه توسط اکستل ویتسل به نک گل پیروزی‌بخش دست یافتند.

این دیدار در نیمۀ اول با همین نتیجه پایان یافت و در نیمۀ دوم نیز علیرغم تلاش فراوان بازیکنان لایپزیش و به دلیل دفاع جانانۀ شاگردان فاوره توپی از خط دروازه‌ها عبور نکرد تا بورسیا دورتموند آماده به چیزی که می‌خواست دست یابد و سه امتیاز شیرین را از دیداری خارج از خانه و دشوار دشت کند تا همچنان امید اول قهرمانی در رقابت‌های این فصل بوندس‌لیگا باشد.

پخش زنده فوتبال لایپزیش دورتموند – تی وی تو

 

لایپزیش بورسیا دورتموند
۴۷%مالکیت۵۳%
۵شوت در چارچوب ۴
۵شوت خارج از چارچوب۳
۳مهار دروازه بان۵
۴۶۲تعداد پاس۵۱۵
۳۵۸پاس صحیح۴۱۴
۶سانتر۵
۶کرنر۷
۹ضربه ایستگاهی۱۲
۱۲خطا۹
۳آفساید۳
۳کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال لایپزیش دورتموند – تی وی تو