تی وی تو
لانس
سنت اتین

چهارشنبه ۱۳ اسفند ۲۱:۳۰

پخش زنده لیگ 1 فرانسه

پخش زنده بازی لانس سنت اتین امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی لانس سنت اتین را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی لانس سنت اتین امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده لیگ ۱ فرانسه

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال لانس – سنت اتین به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی لانس سنت اتین را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی لانس سنت اتین را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی لانس سنت اتین را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال لانس سنت اتین را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی لانس سنت اتین

در چارچوب هفته دوم مسابقات لیگ یک فوتبال فرانسه (لوشامپیونه) تیم های فوتبال لنس و سنت اتین به مصاف هم رفتند. این دیدار با نتیجه تساوی ۲ – ۲ به اتمام رسید. گل های این بازی را وهبی خضری و بوناگا به ترتیب در دقایق یک و ۵۲ برای تیم سنت اتین و گاناگو و فوفانا در دقایق ۳۶ و ۷۷ برای تیم لنس به ثمر رساندند.

در پایان گزارش زنده بازی لانس سنت اتین این ۲ تیم با تساوی در این بازی یک امتیازی شدند و در رتبه های یازدهم و دوازدهم لوشامپیونه قرار گرفتند.

پخش زنده بازی لانس سنت اتین

 

لنس سنت اتین
۵۸%مالکیت۴۲%
۷شوت در چارچوب ۷
۱۱شوت خارج از چارچوب۴
۴مهار دروازه بان۵
۴۸۶تعداد پاس۳۶۱
۴۰۰پاس صحیح۲۵۱
۲۴سانتر۱۲
۷کرنر۲
۱۰خطا۱۷
۱آفساید۰
۱کارت زرد۶

پخش زنده بازی لانس سنت اتین