تی وی تو
لاتزیو
گالاتاسرای

پنجشنبه ۱۸ آذر ۲۳:۳۰

پخش زنده لیگ اروپا

گزارش زنده بازی لاتزیو گالاتاسرای امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی لاتزیو گالاتاسرای را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی لاتزیو گالاتاسرای امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده بازی لاتزیو گالاتاسرای امشب

اگر برای دیدن پخش زنده فوتبال لاتزیو گالاتاسرای به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا پخش زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی لاتزیو گالاتاسرای را از تی وی تو تماشا کنید

برای تماشای پخش زنده بازی لاتزیو گالاتاسرای، شما می توانید پخش آنلاین بازی لاتزیو گالاتاسرای را در همین صفحه دنبال کنید. در پایان پخش زنده بازی لاتزیو گالاتاسرای، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال لاتزیو گالاتاسرای را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی لاتزیو گالاتاسرای ۲۵ شهریور ۱۴۰۰

در هفته اول از دور گروهی رقابتهای لیگ اروپا در گروه E  تیم لاتزیو در مقابل میزبانش تیم گالاتاسرای با یک گل شکست خورد . در نیمه اول این دیدار اتفاق خاصی روی دروازه ها رخ نداد و دو تیم با یک بازی محتاط بیشتر دنبال گل نخوردن و محک زدن هم بودند . تک گل این دیدار در نیمه دوم و بر روی اشتباه مدافع لاتزیو به وقوع پیوست .

استراکوشا مدافع آلبانیایی لاتزیو در دقیقه ۶۶ به اشتباه دروازه خودی را گشود و برتری را به حریف تقدیم کرد . بعد از این گل تیم لاتزیو فشار خود را روی دروازه گالاتاسرای افزایش داد اما هیچ یک از موقعیتهای ایجاد شده به گل ختم نشد و در پایان گزارش زنده بازی لاتزیو گالاتاسرای این میزبان بود که با برتری در این دیدار دشوار به سه امتیاز مسابقه رسید .

پخش زنده بازی لاتزیو گالاتاسرای

 

گالاتاسرایلاتزیو 
۵۴مالکیت۴۶
۲شوت در چارچوب ۶
۱۰شوت خارج از چارچوب۸
۴مهار دروازه بان۲
۵۹۰تعداد پاس۴۹۹
۵۰۴پاس صحیح۴۳۵
۷سانتر۱۲
۴کرنر۲
۸خطا۹
۰آفساید۳
۱کارت زرد۳

 

پخش زنده بازی لاتزیو گالاتاسرای

 

پخش زنده بازی لاتزیو گالاتاسرای – ۶ اسفند ۹۴

تیم های لاتزیو گالاتاسرای در لیگ اروپا ۲۰۱۵-۲۰۱۶ به دیدار هم رفتند. در این بازی جذاب و پر گل ، لاتزیو موفق شد حریفش را با برتری ۱-۳ شکست دهد. نیمه ی نخست این دیدار، به آرامی و با تساوی بدون گل به پایان رسید اما لاتزیو نیمه ی دوم را طوفانی آغاز کرد. این تیم در دقیقه ی ۵۹ با ضربه ی پارلو و در دقیقه ی ۶۱ با ضربه ی اندرسون حساب کار را ۲-۰ کرد. یکی از این گل ها در دقیقه ی ۶۲ با ضربه ی اوزتکین جبران شد اما حمله ی  بعدی ترک ها با ضد حمله های سنگین لاتزیو همراه شد تا که دوباره دروازه ی گالاتا با ضربه ی کلوزه در هم شکست تا در نهایت این دیدار با پیروزی لاتزیو به پایان برسد.

 

پخش زنده فوتبال لاتزیو گالاتاسرای – تی وی تو

 

لاتزیو گالاتاسرای 
۴۵%مالکیت۵۵%
۹شوت در چارچوب ۴
۶شوت خارج از چارچوب۲
۳مهار دروازه بان۵
۴۰۶تعداد پاس۴۸۴
۲۹۷پاس صحیح۳۶۷
۴سانتر۳
۸کرنر۲
۱۲ضربه ایستگاهی۱۵
۳آفساید۲

پخش زنده فوتبال لاتزیو گالاتاسرای – تی وی تو