تی وی تو
لاتزیو
ورونا

یکشنبه ۲ آبان ۱۶:۳۰

پخش زنده سری آ ایتالیا

پخش زنده بازی لاتزیو ورونا امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی لاتزیو ورونا را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی لاتزیو ورونا امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده سری آ ایتالیا

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال لاتزیو – ورونا به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی لاتزیو ورونا را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی لاتزیو ورونا را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی لاتزیو ورونا را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال لاتزیو ورونا را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی لاتزیو ورونا – ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

در ادامه ی بازی های هفته ی سی ام سری آ ایتالیا ، تیم های هلاس ورونا و لاتزیو با هم دیدار کردند. نیمه ی نخست این دیدار به آرامی با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم شانس خود را در نیمه ی دوم امتحان کنند. در نیمه ی دوم هم تمام فرصت های مناسب با غفلت بازیکنان دو تیم از دست رفت تا در نهایت در دقیقه ی ۹۲ این ساویچ بود که با ضربه ی خود طلسم این دیدار را شکست و در آخرین دقایق گزارش زنده بازی لاتزیو ورونا حساب کار را ۱-۰ کرد.

 

پخش زنده بازی لاتزیو ورونا 

 

هلاس ورونا لاتزیو 
۴۴%مالکیت۵۶%
۰شوت در چارچوب ۱
۲شوت خارج از چارچوب۸
۴۰۷تعداد پاس۵۱۳
۲۹۸پاس صحیح۴۱۴
۱۸سانتر۱۶
۵کرنر۴
۱۵خطا۱۳
۰آفساید۱
۰کارت زرد۲

پخش زنده بازی لاتزیو ورونا 

 

پخش زنده بازی لاتزیو ورونا  – ۲۲ آذر ۹۹

لاتزیو و هلاس ورونا در هفته ی یازدهم  سری آ به مصاف یکدیگر رفتند. گل به خودی لاتزاری در دقیقه ی ۴۵ و اشتباه رادو در دادن پاس عقب به رینا، دو گل به تیم ایوان یوریچ هدیه داد تا لاتزیو چهارمین شکست این فصل خود در سری آ را تجربه کند.در کایسدو در دقیقه ی ۵۶ تک گل لاتزیو را به ثمر رساند و تامز در دقیقه ی ۶۷ زننده ی گل دیگر کالیاری بود. تیم سیمونه اینزاگی با از دست دادن این سه امتیاز، شانس صعود به رتبه های بالایی جدول را از دست داد. هلاس ورونا برای چندمین بار طی دو فصل اخیر، بزرگان سری آ را به زانو درآورد. همچون اکثر بازی ها، مارکو سیلوستری ستاره هلاس ورونا بود.

 

پخش زنده فوتبال لاتزیو ورونا ‌ – تی وی تو

 

لاتزیو هلاس ورونا 
۵۹%مالکیت۴۱%
۴شوت در چارچوب ۴
۳شوت خارج از چارچوب۲
۳مهار دروازه بان۴
۵۴۷تعداد پاس۳۸۰
۴۳۵پاس صحیح۲۸۳
۲۸سانتر۱۳
۵کرنر۳
۱۳خطا۱۵
۰آفساید۴
۵کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال لاتزیو ورونا ‌ – تی وی تو

 

پخش زنده بازی لاتزیو ورونا – ۵ مرداد ۹۹

هلاس ورونا و لاتزیو از هفته سی و ششم رقابت های سری آ به مصاف هم رفتند. که این دیدار با برتری۵-۱ لاتزیو در خانه حریف خاتمه یافت. در دقیقه ۳۹ این دیدار سوفیان آمرابات از روی نقطه پنالتی دروازه لاتزیو را باز کرد و پیش افتاد اما قبل از پایان نیمه اول و در دقیقه ۶+۴۵ یک ضربه پنالتی هم به نفع میهمان اعلام شد تا چیرو ایموبیله طبق معمول یک گل دیگر از روی ضربه پنالتی به ثمر رساند. با شروع نیمه دوم، شاگردان اینزاگی طوفانی شروع کردند و در دقیقه ۵۶ توسط میلینکوویچ ساویچ به گل برتری رسیدند؛ لحظاتی بعد در دقیقه ۶۳ هم خواکین کوریا گل سوم را به ثمر رساند تا خیال عقاب ها از پیروزی تا حدودی راحت شود. چیرو ایموبیله در دقیقه ۸۴ دومین گل خود را هم به ثمر رساند تا اختلافی سه گله با کریستیانو رونالدو در صدر جدول گلزنان ایجاد کند. در دقیقه ۴+۹۰ یک ضربه پنالتی دیگر به نفع لاتزیو اعلام شد تا چیرو ایموبیله ۳۴ـمین گل خود را هم به ثمر رسانده و هت‌تریک کند. 

پخش زنده فوتبال لاتزیو ورونا ‌ – تی وی تو

هلاس ورونالاتزیو
۵۶٪مالکیت۴۴٪
۴شوت در چارچوب۶
۸شوت خارج از چارچوب۵
۱مهار دروازه بان۳
۴۴۳تعداد پاس۳۵۶
۳۶۳پاس صحیح۲۷۷
۳۰سانتر۱۲
۸کرنر۵
۱۶خطا۷
۱آفساید۱
۲کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال لاتزیو ورونا ‌ – تی وی تو

پخش زنده بازی لاتزیو ورونا – ۱۶ بهمن ۹۸

در چارچوب بازی های سری آ ایتالیا، لاتزیو در استادیوم المپیک رم به مصاف هلاس ورونا رفت. در نیمه نخست هر دو تیم آرایش دفاعی به خود گرفته بودند. چند موقعیت گلزنی داشتند که بی ثمر بود. نیمه نخست با تساوی ۰-۰ پایان یافت. در نیمه دوم شاهد تعویض های متعدد لاتزیو بودیم. در اواسط این نیمه لاتزیو چند حمله داشت که ناموفق بودند. بازی به آرامی سپری شد. در نهایت بازی با تساوی بدون گل به اتمام رسید.  

پخش زنده فوتبال لاتزیو ورونا ‌ – تی وی تو

لاتزیوهلاس ورونا
۵۲٪مالکیت۴۸٪
۴شوت در چارچوب۳
۸شوت خارج از چارچوب۶
۳مهار دروازه بان۴
۴۸۴تعداد پاس۴۳۱
۳۸۷پاس صحیح۳۲۲
۲۰سانتر۲۴
۶کرنر۷
۱۲خطا۱۵
۱آفساید۳
۳کارت زرد۲

پخش زنده فوتبال لاتزیو ورونا ‌ – تی وی تو

 

پخش زنده بازی لاتزیو ورونا – ۳۰ فروردین ۹۶

از هفته بیست و پنجم رقابت های سری آ ایتالیا، لاتزیو میزبان هلاس ورونا بود. لاتزیو در این بازی کاملا تیم برتر میدان بود. بازی در نیمه اول با وجود حملات زیاد تیم میزبان با نتیجه ۰-۰ به پایان رسید اما در نیمه دوم، در دقیقه ۵۵چیرو ایموبیله قفل دروازه ورونا را شکست. طولی نکشید که ایموبیله موفق شد گل دوم خودش و تیمش را در دقیقه ۶۰ به ثمر برساند. بازی ادامه داشت و شاهد تعویض های هر دو تیم بودیم. سرانجام ورونا نتوانست گل های خورده را جبران کند و بازی با نتیجه ۲-۰ به سود لاتزیو خاتمه یافت. 

پخش زنده فوتبال لاتزیو ورونا ‌ – تی وی تو

لاتزیوهلاس ورونا
۵۷٪مالکیت۴۳٪
۱۰شوت در چارچوب۰
۱۴شوت خارج از چارچوب۵
۰مهار دروازه بان۸
۴۸۵تعداد پاس۳۶۱
۳۹۱پاس صحیح۲۶۲
۱۰سانتر۳
۱۱کرنر۲
۹ضربه ایستگاهی۱۰
۷خطا۵
۳آفساید۲
۰کارت زرد۱

پخش زنده فوتبال لاتزیو ورونا ‌ – تی وی تو