تی وی تو

پخش زنده بازیها در اپلیکیشن تی وی تو

همین حالا نصب کنید

پخش زنده فوتبال لاتزیو ورونا ‌

لاتزیو
ورونا

یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۷:۳۰

پخش زنده سری آ ایتالیا

پخش زنده بازی لاتزیو ورونا امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی لاتزیو ورونا را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی لاتزیو ورونا امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده سری آ ایتالیا

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال لاتزیو – ورونا به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی لاتزیو ورونا را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی لاتزیو ورونا را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی لاتزیو ورونا را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال لاتزیو ورونا را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی لاتزیو ورونا  – ۲۲ آذر ۹۹

لاتزیو و هلاس ورونا در هفته ی یازدهم  سری آ به مصاف یکدیگر رفتند. گل به خودی لاتزاری در دقیقه ی ۴۵ و اشتباه رادو در دادن پاس عقب به رینا، دو گل به تیم ایوان یوریچ هدیه داد تا لاتزیو چهارمین شکست این فصل خود در سری آ را تجربه کند.در کایسدو در دقیقه ی ۵۶ تک گل لاتزیو را به ثمر رساند و تامز در دقیقه ی ۶۷ زننده ی گل دیگر کالیاری بود. تیم سیمونه اینزاگی با از دست دادن این سه امتیاز، شانس صعود به رتبه های بالایی جدول را از دست داد. هلاس ورونا برای چندمین بار طی دو فصل اخیر، بزرگان سری آ را به زانو درآورد. همچون اکثر بازی ها، مارکو سیلوستری ستاره هلاس ورونا بود.

 

 

لاتزیو  هلاس ورونا 
۵۹% مالکیت ۴۱%
۴ شوت در چارچوب  ۴
۳ شوت خارج از چارچوب ۲
۳ مهار دروازه بان ۴
۵۴۷ تعداد پاس ۳۸۰
۴۳۵ پاس صحیح ۲۸۳
۲۸ سانتر ۱۳
۵ کرنر ۳
۱۳ خطا ۱۵
۰ آفساید ۴
۵ کارت زرد ۳

 

 

پخش زنده بازی لاتزیو ورونا – ۵ مرداد ۹۹

هلاس ورونا و لاتزیو از هفته سی و ششم رقابت های سری آ به مصاف هم رفتند. که این دیدار با برتری۵-۱ لاتزیو در خانه حریف خاتمه یافت. در دقیقه ۳۹ این دیدار سوفیان آمرابات از روی نقطه پنالتی دروازه لاتزیو را باز کرد و پیش افتاد اما قبل از پایان نیمه اول و در دقیقه ۶+۴۵ یک ضربه پنالتی هم به نفع میهمان اعلام شد تا چیرو ایموبیله طبق معمول یک گل دیگر از روی ضربه پنالتی به ثمر رساند. با شروع نیمه دوم، شاگردان اینزاگی طوفانی شروع کردند و در دقیقه ۵۶ توسط میلینکوویچ ساویچ به گل برتری رسیدند؛ لحظاتی بعد در دقیقه ۶۳ هم خواکین کوریا گل سوم را به ثمر رساند تا خیال عقاب ها از پیروزی تا حدودی راحت شود. چیرو ایموبیله در دقیقه ۸۴ دومین گل خود را هم به ثمر رساند تا اختلافی سه گله با کریستیانو رونالدو در صدر جدول گلزنان ایجاد کند. در دقیقه ۴+۹۰ یک ضربه پنالتی دیگر به نفع لاتزیو اعلام شد تا چیرو ایموبیله ۳۴ـمین گل خود را هم به ثمر رسانده و هت‌تریک کند. 

هلاس ورونا لاتزیو
۵۶٪ مالکیت ۴۴٪
۴ شوت در چارچوب ۶
۸ شوت خارج از چارچوب ۵
۱ مهار دروازه بان ۳
۴۴۳ تعداد پاس ۳۵۶
۳۶۳ پاس صحیح ۲۷۷
۳۰ سانتر ۱۲
۸ کرنر ۵
۱۶ خطا ۷
۱ آفساید ۱
۲ کارت زرد ۲

 

پخش زنده بازی لاتزیو ورونا – ۱۶ بهمن ۹۸

در چارچوب بازی های سری آ ایتالیا، لاتزیو در استادیوم المپیک رم به مصاف هلاس ورونا رفت. در نیمه نخست هر دو تیم آرایش دفاعی به خود گرفته بودند. چند موقعیت گلزنی داشتند که بی ثمر بود. نیمه نخست با تساوی ۰-۰ پایان یافت. در نیمه دوم شاهد تعویض های متعدد لاتزیو بودیم. در اواسط این نیمه لاتزیو چند حمله داشت که ناموفق بودند. بازی به آرامی سپری شد. در نهایت بازی با تساوی بدون گل به اتمام رسید.  

لاتزیو هلاس ورونا
۵۲٪ مالکیت ۴۸٪
۴ شوت در چارچوب ۳
۸ شوت خارج از چارچوب ۶
۳ مهار دروازه بان ۴
۴۸۴ تعداد پاس ۴۳۱
۳۸۷ پاس صحیح ۳۲۲
۲۰ سانتر ۲۴
۶ کرنر ۷
۱۲ خطا ۱۵
۱ آفساید ۳
۳ کارت زرد ۲

 

پخش زنده بازی لاتزیو ورونا – ۳۰ فروردین ۹۶

از هفته بیست و پنجم رقابت های سری آ ایتالیا، لاتزیو میزبان هلاس ورونا بود. لاتزیو در این بازی کاملا تیم برتر میدان بود. بازی در نیمه اول با وجود حملات زیاد تیم میزبان با نتیجه ۰-۰ به پایان رسید اما در نیمه دوم، در دقیقه ۵۵چیرو ایموبیله قفل دروازه ورونا را شکست. طولی نکشید که ایموبیله موفق شد گل دوم خودش و تیمش را در دقیقه ۶۰ به ثمر برساند. بازی ادامه داشت و شاهد تعویض های هر دو تیم بودیم. سرانجام ورونا نتوانست گل های خورده را جبران کند و بازی با نتیجه ۲-۰ به سود لاتزیو خاتمه یافت. 

لاتزیو هلاس ورونا
۵۷٪ مالکیت ۴۳٪
۱۰ شوت در چارچوب ۰
۱۴ شوت خارج از چارچوب ۵
۰ مهار دروازه بان ۸
۴۸۵ تعداد پاس ۳۶۱
۳۹۱ پاس صحیح ۲۶۲
۱۰ سانتر ۳
۱۱ کرنر ۲
۹ ضربه ایستگاهی ۱۰
۷ خطا ۵
۳ آفساید ۲
۰ کارت زرد ۱

بازیهای دوشنبه ۲۳ فروردین

بازیهای سه‌شنبه ۲۴ فروردین

بازیهای چهارشنبه ۲۵ فروردین

بازیهای پنجشنبه ۲۶ فروردین

بازیهای جمعه ۲۷ فروردین

بازیهای شنبه ۲۸ فروردین