تی وی تو

پخش زنده بازیها در اپلیکیشن تی وی تو

همین حالا نصب کنید

پخش زنده فوتبال لاتزیو ناپولی ‌

لاتزیو
ناپولی

پنجشنبه ۲ اردیبهشت ۲۳:۱۵

پخش زنده سری آ ایتالیا

پخش زنده بازی لاتزیو ناپولی امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی لاتزیو ناپولی را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی لاتزیو ناپولی امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده سری آ ایتالیا

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال لاتزیو – ناپولی به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی لاتزیو ناپولی را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی لاتزیو ناپولی را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی لاتزیو ناپولی را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال لاتزیو ناپولی را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی لاتزیو ناپولی – ۳۰ آذر ۹۹

لاتزیو و ناپولی از هفته سیزدهم سری آ به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری ۲-۰ لاتزیو خاتمه یافت. چیرو ایموبیله در دقیقه ی ۹  و لوئیس آلبرتو در دقیقه ی ۵۶  گلزنان لاتزیو در این دیدار بودند. لاتزیو در ادامه روند سینوسی و پر فراز و نشیب خود، پس از شکست  مقابل هلاس ورونا، این بار مقابل ناپولی پیروز شد تا به رده هشتم سری آ راه یابد. ناپولی هم با متحمل شدن دومین شکست متوالی نشان داد مقابل تیم های بزرگ، عملکرد خوبی ندارد و آن ها با ۲۳ امتیاز، از کورس قهرمانی عقب مانده اند.

 

 

لاتزیو  ناپولی 
۳۹% مالکیت ۶۱%
۲ شوت در چارچوب  ۶
۸ شوت خارج از چارچوب ۲
۶ مهار دروازه بان ۰
۳۷۴ تعداد پاس ۵۷۰
۳۱۰ پاس صحیح ۴۹۸
۱۳ سانتر ۲۱
۴ کرنر ۹
۱۲ خطا ۸
۲ آفساید ۱
۴ کارت زرد ۳

 

 

 

پخش زنده بازی لاتزیو ناپولی – ۱۱ مرداد ۹۹

ناپولی در هفته سی و هشتم رقابت های سری آ ایتالیا به دیدار لاتزیو رفت. هنوز ۱۰ دقیقه از شروع بازی نگذشته بود که ، فابین رویز روی پاس مرتنس با یک ضربه فنی و تماشایی از پشت قوس محوطه جریمه، دروازه لاتزیو را باز کرد.در دقیقه۲۲، چیرو ایموبیله در حین حرکت با یک بغل پا دروازه ناپولی را باز کرد تا  نیمه نخست با تساوی ۱-۱ خاتمه یابد.

در نیمه دوم لورنزو اینسینیه،در دقیقه ۵۴، ضربه پنالتی به دست آمده را خلاف جهت حرکت دروازه بان به گل تبدیل کرد. در ادامه شاهد تعویض های متعدد هر دو تیم بودیم تا اینکه در دقیقه ۲+۹۰ همکاری تیمی خوب بازیکنان ناپولی، با پاس نهایی مرتنس، پولیتانو را در موقعیت تک به تک قرار داد تا با یک بغل پای چپ کار را تمام کند و با نتیجه ۳-۱ لاتزیو را مغلوب کند. 

ناپولی لاتزیو
۵۶٪ مالکیت ۴۴٪
۶ شوت در چارچوب ۳
۵ شوت خارج از چارچوب ۵
۲ مهار دروازه بان ۳
۵۷۰ تعداد پاس ۴۴۲
۵۱۲ پاس صحیح ۳۸۲
۸ سانتر ۱۰
۲ کرنر ۲
۱۰ خطا ۱۱
۱ آفساید ۱
۳ کارت زرد ۲

پخش زنده بازی لاتزیو ناپولی – ۱ بهمن ۹۸

در دیداری از مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی ایتالیا، ناپولی در شبی که میزبان لاتزیو بود موفق به کسب پیروزی یک بر صفر شد.

۲ دقیقه بعد از اینکه داور سوت شروع بازی را زد،  لورنزو اینسینیه تک گل ناپولی در این دیدار را به ثمر رساند. هر دو تیم در این نیمه هجومی و خشن بازی کردند. چیرو ایموبیله ستاره این روزهای لاتزیو در دقیقه ۱۰ بازی یک ضربه پنالتی را از دست داد. همچنین السید هوسای از ناپولی و لوکاس لیوا از لاتزیو به ترتیب در دقایق ۱۹ و ۲۵ از زمین بازی اخراج شدند. در نیمه دوم اتفاق خاصی جز تعویض های هر دو تیم نیفتاد و با این پیروزی ناپولی اولین تیم راه یافته به مرحله نیمه نهایی جام حذفی ایتالیا لقب گرفت. 

ناپولی لاتزیو
۴۸٪ مالکیت ۵۲٪
۲ شوت در چارچوب ۵
۳ شوت خارج از چارچوب ۹
۵ مهار دروازه بان ۱
۴۸۹ تعداد پاس ۵۰۰
۴۱۲ پاس صحیح ۴۲۸
۶ سانتر ۲۲
۲ کرنر ۶
۷ خطا ۱۲
۱ آفساید ۴
۲ کارت زرد ۲
۱ کارت قرمز ۱

پخش زنده بازی لاتزیو ناپولی – ۲۱ دی ۹۸

تیم‌های لاتزیو و ناپولی در ادامه دیدار‌های هفته نوزدهم سری آ ایتالیا، در ورزشگاه المپیکوی شهر رم به مصاف هم رفتند. هر دو تیم در نیمه نخست هجومی و خشن بازی کردند به همین دلیل نیمه فقط کارت زرد نصیبشان شد. بازی در نیمه دوم نیز همانند نیمه گذشته کسل کننده بود تا اینکه دی وریج گل اول لاتزیو را در دقیقه ۸۲ به ثمر رساند. این بازی نه چندان جذاب به آرامی سپری شد و ناپولی موفق شد در دیدار مقابل لاتزیو در رقابت‌های سری آ ایتالیا با برتری ۰-۱  به پیروزی برسد و راهی مرحله بعد شود. 

لاتزیو ناپولی
۳۶٪ مالکیت ۶۴٪
۶ شوت در چارچوب ۴
۲ شوت خارج از چارچوب ۶
۴ مهار دروازه بان ۴
۴۰۲ تعداد پاس ۷۳۰
۳۴۰ پاس صحیح ۶۵۷
۲۵ سانتر ۲۱
۶ کرنر ۶
۹ خطا ۷
۳ آفساید ۰
۲ کارت زرد ۲

 

 

 

 

بازیهای پنجشنبه ۲۳ اردیبهشت

بازیهای جمعه ۲۴ اردیبهشت

بازیهای شنبه ۲۵ اردیبهشت