تی وی تو
لاتزیو
مارسی

پنجشنبه ۱۳ آبان ۲۳:۳۰

پخش زنده لیگ اروپا

گزارش زنده فوتبال لاتزیو مارسی امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده گزارش بازی لاتزیو و مارسی را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی لاتزیو و مارسی امشب را آنلاین تماشا کنید.

گزارش زنده فوتبال لاتزیو و مارسی امشب

اگر برای دیدن گزارش زنده فوتبال لاتزیو و مارسی به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا گزارش زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی لاتزیو مارسی را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی لاتزیو مارسی را تماشا کنیم

برای تماشای گزارش زنده فوتبال لاتزیو مارسی، شما می توانید بازی لاتزیو و مارسی زنده را در همین صفحه دنبال کنید.
در پایان زنده بازی لاتزیو مارسی، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که گزارش فوتبال لاتزیو و مارسی را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی لاتزیو مارسی ۲۹ مهر ۱۴۰۰

در هفته سوم از دور گروهی لیگ اروپا در گروه E  دو تیم لاتزیو و مارسی به مصاف هم رفتند که این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید . دو تیم در نیمه اول بازی پایاپایی با یکدیگر انجام دادند هر چند که تیم مارسی برتری نسبی نسبت به لاتزیو داشت با این حال هیچکدام نتوانستند راهی به سمت دروازه یکدیگر پیدا کنند . در نیمه دوم نیز روال مسابقه به همین شکل بود و دو تیم تلاشهای فراوانی برای رسیدن به گل انجام دادند اما همه آنها به در بسته خورد . در نهایت با پایان گزارش زنده بازی لاتزیو مارسی هر دو تیم به تقسیم امتیازات رضایت دادند . لاتزیو با این یک امتیاز با چهار امتیاز از سه بازی در رده دوم و مارسی نیز با سه امتیاز از سه بازی در رده سوم جدول چهار تیمه گروه E قرار گرفتند .

 

پخش زنده بازی لاتزیو مارسی

 

لاتزیومارسی
۴۳مالکیت۵۷
۵شوت در چارچوب ۳
۴شوت خارج از چارچوب۵
۳مهار دروازه بان۵
۴۷۴تعداد پاس۶۵۳
۴۰۰پاس صحیح۵۷۱
۱۴سانتر۱۱
۳کرنر۴
۱۳خطا۱۱
۷آفساید۲
۰کارت زرد۳

 

پخش زنده بازی لاتزیو مارسی

 

پخش زنده بازی لاتزیو مارسی – ۱۷ آبان ۹۷

تیم های لاتزیو و مارسی در هفته چهارم لیگ اروپا ، تیم های لاتزیو و مارسی با هم دیدار کردند. دقایق ابتدایی نیمه ی اول به آرامی گذشت و امید همه برای باز شدن دروازه  ها کم رنگ شده بود تا این که پارولو در وقت اضافه دروازه ی مارسی را باز کرد تا تیمش با برتری ۱-۰ به رختکن بازگردد. در نیمه ی دوم لاتزیو همچنان طوفانی ظاهر شد . آن ها در دقیقه ی  ۵۵ با ضربه ی کوریا حساب کار را ۲-۰ گردند. مارسی تنها توانست با ضربه ی تاوین کمی از این اختلاف بکاهد اما در جبان گل دوم موفق نبود. در نهایت با پایان گزارش زنده بازی لاتزیو مارسی و برتری ۲-۱ لاتزیو مقابل مارسی ، این تیم  با ۹ امتیاز به مرحله حذفی لیگ اروپا صعود کرد و مارسی از این مسابقات حذف شد.

 

پخش زنده بازی لاتزیو مارسی

 

لاتزیو مارسی 
۴۱%مالکیت۵۹%
۶شوت در چارچوب ۵
۱شوت خارج از چارچوب۵
۵مهار دروازه بان۴
۴۲۲تعداد پاس۵۹۸
۳۳۰پاس صحیح۵۱۷
۵سانتر۰
۳کرنر۶
۱۱ضربه ایستگاهی۷
۸خطا۱۲
۶آفساید۳
۲کارت زرد۵

پخش زنده بازی لاتزیو مارسی

پخش زنده بازی لاتزیو مارسی – ۳ آبان ۹۷

در ادامه ی بازی های هفته ی سوم لیگ اروپا ، تیم های مارسی و لاتزیو با هم دیدار کردند. در همان ۱۰ دقیقه ی ابتدایی ، دروازه ی مارسی با ضربه ی والسی باز شد اما پس از این گل شاهد حمله ی موفق دیگری بر دروازه ها نبودیم. در نیمه ی دوم لاتزیو همچنان پر قدرت تر بود. این تیم در دقیقه ی  ۵۷ با ضربه ی کایسدو به برتری ۲-۰ رسید تا مارسی ها را نا امید تر از پیش بر جای بگذارد. تنها در دقیقه ی ۸۶ بود که پایت موفق شد با عبور از خط دفاعی حریف کمی این اختلاف امتیاز را جبران کند که این تلاش او چند دقیقه ی بعد با ضربه ی ماروشیچ بی فایده شد. در نهایت گزارش زنده بازی لاتزیو مارسی با اتمام این دیدار با نتیجه ی ۳-۱ به پایان رسید.

 

پخش زنده بازی لاتزیو مارسی

 

مارسی لاتزیو 
۶۸%مالکیت۳۲%
۴شوت در چارچوب ۴
۹شوت خارج از چارچوب۲
۱مهار دروازه بان۳
۶۴۹تعداد پاس۳۱۲
۵۶۵پاس صحیح۲۲۸
۴سانتر۲
۸کرنر۲
۱۴ضربه ایستگاهی۸
۹خطا۱۴
۱آفساید۰
۳کارت زرد۳

 

پخش زنده بازی لاتزیو مارسی