تی وی تو
لاتزیو
لوکوموتیو مسکو

پنجشنبه ۴ آذر ۲۱:۱۵

پخش زنده لیگ اروپا

گزارش زنده بازی لاتزیو لوکوموتیو مسکو امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی لاتزیو لوکوموتیو مسکو را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی لاتزیو لوکوموتیو مسکو امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده بازی لاتزیو لوکوموتیو مسکو امشب

اگر برای دیدن پخش زنده فوتبال لاتزیو لوکوموتیو مسکو به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا پخش زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی لاتزیو لوکوموتیو مسکو را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی لاتزیو لوکوموتیو مسکو را تماشا کنیم

برای تماشای پخش زنده بازی لاتزیو لوکوموتیو مسکو، شما می توانید پخش آنلاین بازی لاتزیو لوکوموتیو مسکو را در همین صفحه دنبال کنید.
در پایان پخش زنده بازی لاتزیو لوکوموتیو مسکو، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال لاتزیو لوکوموتیو مسکو را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی لاتزیو لوکوموتیو مسکو – ۸ مهر ۱۴۰۰

در هفته دوم دور گروهی رقابتهای لیگ اروپا در گروه E تیم لاتزیو ایتالیا توانست در ورزشگاه خانگی خود با نتیجه دو بر صفر حریف خود لوکوموتیو مسکو را شکست دهد . توما باشیچ در دقیقه ۱۳ روی پاس پدرو رودریگز گل اول تیمش را وارد دروازه لوکوموتیو کرد . پاتریسیو گارالن مدافع اسپانیایی لاتزیو نیز در ادامه در دقیقه ۳۸ گل دوم این تیم را به ثمر رساند . در دقیقه چهل و یک  نیز چیرو ایموبیله ستاره لاتزیو به علت مصدومیت مجبور به ترک زمین شد .نیمه اول این دیدار با همین دو گل به پایان رسید .

در نیمه دوم هم توپ و میدان در دست لاتزیو بود و لوکوموتیو بازی خاصی از خود نتوانست به نمایش بگذارد و در پایان گزارش زنده بازی لاتزیو لوکوموتیو مسکو تیم مائوریتزیو ساری توانست با دو گل نیمه اول در این مسابقه به پیروزی برسد و سه امتیاز را به اندوخته های خود اضافه کند 

پخش زنده بازی لاتزیو لوکوموتیو مسکو

 

لاتزیولوکوموتیو مسکو
۶۱مالکیت۳۹
۵شوت در چارچوب ۳
۱۱شوت خارج از چارچوب۶
۳مهار دروازه بان۳
۶۰۱تعداد پاس۳۹۳
۵۳۵پاس صحیح۳۲۷
۲۲سانتر۱۰
۵کرنر۴
۱۴خطا۱۱
۱آفساید۰
۲کارت زرد۲

پخش زنده بازی لاتزیو لوکوموتیو مسکو