تی وی تو

بــرای تمــــاشــای زنــــده بــازی اطلاع رسانی هوشمند را فعال نمایید.

لاتزیو
فاینورد

سه‌شنبه ۱۶ آبان ۲۳:۳۰

پخش زنده لیگ قهرمانان اروپا

پخش زنده فوتبال فاینورد لاتزیو ، امروز سه‌شنبه ۱۵ آبان ۱۴۰۲ و در چارچوب رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا و از ساعت ۲۳:۳۰ تیم های لاتزیو و فاینورد بازی خواهند داشت. لاتزیو مقابل فاینورد را آنلاین تماشا کنید.

اگر برای دیدن فوتبال زنده لاتزیو و فاینورد به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا بازی زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی لاتزیو فاینورد را از تی وی تو تماشا کنید

پخش زنده فوتبال فاینورد لاتزیو

۳ آبان ۱۴۰۲

در جریان بازی های هفته سوم لیگ قهرمانان اروپا، تیم های فاینورد و لاتزیو با هم دیدار کردند. فاینوردی ها در نیمه نخست حسابی خوش درخشیدند و با ضربات خیمنز و زروکی به برتری ۲-۰ رسیده و پیروزمندانه راهی رختکن شدند.

در نیمه دوم پخش زنده فوتبال لاتزیو فاینورد علی‌رغم وجود موقعیت های مناسب، بازیکنان دو تیم در استفاده از آن‌ها موفق نبودند تا این که با نزدیک شدن به دقایق پایانی، خیمنز ضبه دیگری را درون دروازه حریف جای داد که این گل با ضربه متقابل رودریگز همراه شد تا در نهایت فاینورد با نتیجه ۳-۱ تیم پیروز میدان شناخته شود.

پخش زنده بازی لاتزیو فاینورد

فاینورد لاتزیو 
۴۶%مالکیت۵۴%
۵شوت در چارچوب ۴
۶شوت خارج از چارچوب۳
۳مهار دروازه بان۲
۵۳۴تعداد پاس۶۱۴
۴۶۸پاس صحیح۵۳۰
۹سانتر۵
۲کرنر۰
۱۸خطا۸
۳آفساید۱
۵کارت زرد۷

پخش زنده بازی لاتزیو فاینورد

پخش زنده بازی فاینورد لاتزیو

۱۲ آبان ۱۴۰۱

در جریان بازی های هفته ششم لیگ اروپا، تیم های فاینورد و لاتزیو با هم دیدار کردند.  نیمه‌نخست این دیدار به آرامی و با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم در نیمه‌دوم به تلاش خود برای باز کردن دروازه حریف ادامه دهند.

در دقیقه ۶۴ نیمه دوم اما، دروازه لاتزیو با ضربه خیمنز باز شد اما در ادامه شاهد از دست رفتن تمام موقعیت ها بودیم تا در نهایت با پایان پخش زنده فوتبال لاتزیو فاینورد فاینورد با نتیجه ۱-۰ به پیروزی برسد.

پخش زنده بازی لاتزیو فاینورد

فاینورد لاتزیو 
۴۵%مالکیت۵۵%
۳شوت در چارچوب ۴
۶شوت خارج از چارچوب۶
۴مهار دروازه بان۲
۴۳۲تعداد پاس۵۱۹
۳۶۶پاس صحیح۴۳۸
۹سانتر۱۶
۲کرنر۴
۱۴خطا۱۶
۱آفساید۲
۲کارت زرد۸
۰کارت قرمز۱

پخش زنده بازی لاتزیو فاینورد

پخش زنده فوتبال لاتزیو فاینورد

۱۶ مهر ۱۴۰۱

در ادامه بازی‌های هفته نخست مرحله گروهی لیگ اروپا و در گروه E ، تیم فوتبال فاینورد هلند که علیرضا جهانبخش در آن بازی می‌کند میهمان لاتزیو بود و با نتیجه ۴ بر ۲ به میزبان ایتالیایی‌اش باخت. در این بازی که جهانبخش از ابتدای نیمه دوم به میدان رفت، لوئیز آلبرتو در دقیقه ۴، فلیپه اندرسون در دقیقه ۱۵ پخش زنده بازی لاتزیو فاینورد و ماتیاس وسینو در دقایق ۲۸ و ۶۳ برای لاتزیو گلزنی کردند. سانتیاگو خیمنس هم هر دو گل فاینورد را در دقایق ۶۹ (پنالتی) و ۸۸ به ثمر رساند.

پخش زنده بازی لاتزیو فاینورد

لاتزیو فاینورد 
۶۳%مالکیت۳۷%
۸شوت در چارچوب ۴
۵شوت خارج از چارچوب۸
۲مهار دروازه بان۴
۷۳۳تعداد پاس۴۲۷
۶۵۰پاس صحیح۳۶۱
۱۳سانتر۱۰
۷کرنر۲
۸خطا۸
۱آفساید۱
۱کارت زرد۱

پخش زنده بازی لاتزیو فاینورد

 

آخرین بروز رسانی : نوامبر 7, 2023