تی وی تو
بازی زنده  لاتزیو سلتیک

بازی زنده لاتزیو سلتیک

پخش زنده فوتبال لاتزیو سلتیک، امروز سه‌ شنبه ۷ آذر ۱۴۰۲ و در چارچوب رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا و از ساعت ۲۱:۱۵ تیم های لاتزیو و سلتیک بازی خواهند داشت. لاتزیو مقابل سلتیک را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن فوتبال زنده لاتزیو و سلتیک و دریافت نتایج زنده فوتبال به تلویزیون دسترسی ندارید تی
لاتزیو
سلتیک

سه‌شنبه ۷ آذر ۲۱:۱۵

پخش زنده لیگ قهرمانان اروپا

پخش زنده فوتبال لاتزیو سلتیک، امروز سه‌ شنبه ۷ آذر ۱۴۰۲ و در چارچوب رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا و از ساعت ۲۱:۱۵ تیم های لاتزیو و سلتیک بازی خواهند داشت. لاتزیو مقابل سلتیک را آنلاین تماشا کنید.

اگر برای دیدن فوتبال زنده لاتزیو و سلتیک و دریافت نتایج زنده فوتبال به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراهم کرده تا بازی زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی لاتزیو سلتیک را از تی وی تو تماشا کنید

شما می توانید پخش زنده مسابقات لیگ قهرمانان اروپا و بازی زنده تیم های لاتزیو و سلتیک را امروز آنلاین از تی وی تو دنیال کنید و حتی از تماشای بازیهای لیگ قهرمانان اروپا ، بازیهای جام جهانی فوتبال ، جام باشگاههای جهان و لیگ های فوتبال سراسر دنیا در کنار ما لذت ببرید.

چطور پخش بازی لاتزیو مقابل سلتیک را تماشا کنیم

در پایان زنده بازی لاتزیو سلتیک، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که فوتبال زنده لاتزیو و سلتیک را آنلاین ببینند.

برای تماشای بازی زنده فوتبال لاتزیو سلتیک، شما می توانید بازی لاتزیو و سلتیک زنده را در همین صفحه دنبال کنید.

پخش زنده بازی لاتزیو سلتیک

۱۶ آبان ۱۳۹۸

در جریان بازی های هفته چهارم لیگ اروپا، تیم های لاتزیو و سلتیک با هم دیدار کردند. ایموبیله در دقیقه ۷ و فارست در دقیقه ۳۸ برای تیم هایشان گلزنی کردند و نیمه نخست با تساوی ۱-۱ به پایان رسید.

در نیمه دوم علی‌رغم وجود موقعیت های مناسب، بازیکنان دو تیم در استفاده از آن‌ها موفق نبودند تا این که با نزدیک شدن به دقایق پایانی پخش زنده فوتبال لاتزیو سلتیک ان شام موفق شد دروازه لاتزیو را باز کرد و سلتیک را به برتری ۲-۱ رساند.

پخش زنده فوتبال لاتزیو سلتیک

لاتزیو سلتیک 
۵۶%مالکیت۴۴%
۶شوت در چارچوب ۴
۵شوت خارج از چارچوب۴
۲مهار دروازه بان۶
۵۰۹تعداد پاس۳۹۷
۴۱۲پاس صحیح۲۹۳
۲۵سانتر۱۶
۸کرنر۵
۹خطا۹
۴آفساید۲
۱کارت زرد۱

پخش زنده فوتبال لاتزیو سلتیک