تی وی تو
فوتبال  لاتزیو ساسولو زنده

فوتبال لاتزیو ساسولو زنده

لاتزیو
ساسولو

یکشنبه ۶ خرداد ۲۲:۱۵

پخش زنده سری آ ایتالیا

پخش زنده بازی لاتزیو و ساسولو امروز یکشنبه ۶ خرداد ۱۴۰۳ . در رقابت‌های فوتبال سری آ ایتالیا و از ساعت ۲۲:۱۵ تیم‌های لاتزیو و ساسولو بازی خواهند داشت. لاتزیو مقابل ساسولو را آنلاین تماشا کنید.

به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی لاتزیو و ساسولو را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن بازی لاتزیو و ساسولو به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید آنلاین بازی را از تی وی تو دنبال کنید.

پخش زنده بازی لاتزیو ساسولو

۱۳ فروردین ۱۴۰۱

دیدار لاتزیو و ساسولو در هفته سی و یکم سری آ ۲۰۲۱/۲۲ با برتری ۲-۱ شاگردان ساری به پایان رسید.

مانوئل لاتزاری در دقیقه ی ۱۷ تک گل نیمه ی نخست را به ثبت رساند اما در نیمه ی دوم شاهد بازی بهتری از دو تیم بودیم. سرگی میلینکوویچ ساویچ در دقیقه ی ۵۱ پخش زنده بازی لاتزیو ساسولو اختلاف را بیش از پیش کرد . بازیکنان ساسولو که تمام تلاششان را برای جبران این اختلاف به کار گرفته بودند ، در دقیقه ی ۹۴ و به کمک ترائوره موفق شدند حساب کار را ۲-۱ کنند.

پخش زنده بازی لاتزیو ساسولو

 

لاتزیو ساسولو 
۵۳%مالکیت۴۷%
۵شوت در چارچوب ۵
۶شوت خارج از چارچوب۸
۴مهار دروازه بان۳
۶۰۸تعداد پاس۵۳۷
۵۴۹پاس صحیح۴۸۶
۱۵سانتر۱۱
۴کرنر۳
۱۱خطا۸
۱آفساید۰
۱کارت زرد۳

پخش زنده بازی لاتزیو ساسولو

 

پخش زنده فوتبال لاتزیو ساسولو

 

در ادامه دیدارهای هفته نوزدهم سری A ایتالیا، تیم فوتبال لاتزیو موفق شد در ورزشگاه خانگی خود المپیکو مهمانش ساسولو را با نتیجه ۲ بر یک شکست دهد.ساسولو در دقیقه ۶ با گل فرانچسکو کاپوتو پیش افتاد اما سرگئی میلینکوویچ ساویچ در دقیقه ۲۵  کار را برای لاتزیو به تساوی کشاند. در دقیقه ۷۱ نیز چیرو ایموبیله گل برتری آبی‌پوشان پایتخت ایتالیا را به ثمر رساند.با این نتیجه که دهمین پیروزی فصل لاتزیو در فصل جاری سری A بود، این تیم ۳۴ امتیازی شد و در رده هفتم قرار گرفت. شاگردان سیمونه اینزاگی با آخرین سهمیه لیگ قهرمانان ۲ امتیاز و با صدر جدول ۹ امتیاز فاصله دارند.

 

پخش زنده فوتبال لاتزیو ساسولو – تی وی تو

 

لاتزیو ساسولو 
۴۹%مالکیت۵۱%
۶شوت در چارچوب ۱
۸شوت خارج از چارچوب۳
۰مهار دروازه بان۴
۴۶۱تعداد پاس۴۸۸
۴۰۳پاس صحیح۴۱۹
۲۵سانتر۱۲
۹کرنر۶
۱۶خطا۱۵
۱آفساید۰
۲کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال لاتزیو ساسولو – تی وی تو

 

پخش آنلاین بازی لاتزیو و ساسولو

۲۱ آذر ۱۴۰۰

در آغاز مسابقات هفته ۳۲ سری آ ایتالیا، تیم های لاتزیو و ساسولو به مصاف یکدیگر رفتند که این مسابقه با پیروزی ۲-۱ ساسولو پایان یافت. لاتزیو در سه بازی اخیرش هیچ امتیازی کسب نکرده و با ۶۸ امتیاز در رده دوم سری آ باقی ماند. در صورت پیروزی آتالانتا مقابل یوونتوس، لاتزیو به رده سوم سقوط خواهد کرد. ساسولو نیز با این برد ۴۶ امتیازی شد و در رده هشتم ماند.جاکومو راسپادوری در دقیقه ی ۵۲  و فرانچسکو کاپوتو در دقیقه ی ۹۰+۱ برای ساسولو گلزنی کردند و تک گل لاتزیو نیز توسط لوییس آلبرتو در دقیقه ی ۳۳ به ثمر رسید.

با توجه به اینکه لاتزیو در نیمه ی نخست عملکرد بسیار خوبی داشت انتظار می رفت این تیم در نیمه ی دوم نیز بسیار خوش بدرخشد اما در ۴۵ دقیقه ی دوم با افزایش فشار از سمت ساسولو ، بازیکنان این تیم اشتباهات زیادی کردند که در نهایت منجر به باخت این تیم شد.

 

پخش زنده فوتبال لاتزیو ساسولو – تی وی تو

 

لاتزیو ساسولو 
۳۶%مالکیت۶۴%
۱شوت در چارچوب ۳
۶شوت خارج از چارچوب۸
۱مهار دروازه بان۰
۳۵۵تعداد پاس۶۱۲
۲۸۰پاس صحیح۵۳۷
۹سانتر۱۲
۱کرنر۵
۱۳خطا۷
۲آفساید۱
۴کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال لاتزیو ساسولو – تی وی تو

 

پخش بازی لاتزیو مقابل ساسولو

۲۳ مرداد ۱۴۰۰

 در ادامه ی بازی های هفته ی سیزدهم رقابت های سری آ ایتالیا ، تیم های لاتزیو و ساسولو با هم دیدار کردند.  در نیمه ی نخست این دیدار ، ایموبیله در دقیقه ی ۳۴ ضربه ی خود را وارد دروازه ی ساسولو  کرد تا تیمش به برتری ۱-۰ برسد اما این برتری خیلی زود در دقیقه ی ۴۵ با ضربه ی کاپوتو به تساوی ۱-۱ دو تیم بدل شد تا این رقابت در نیمه ی دوم شدیدتر ادامه پیدا کند. در ۴۵ دقیقه ی دوم روند بازی تند تر شد و هر دو تیم تمایل زیادی به کسب امتیاز داشتند. سرانجام در دقیقه ی ۱ وقت اضافه ، تلاش های لاتزیو به نتیجه نشست و کایسدو. موفق شد بار دیگر دروازه ی ساسولو  را در هم بکوبد تا لاتزیو با برتری ۲-۱ پیروز این دیدار باشد.

پخش زنده فوتبال لاتزیو ساسولو – تی وی تو

 

ساسولو لاتزیو 
۵۴%مالکیت۴۶%
۱شوت در چارچوب ۶
۴شوت خارج از چارچوب۵
۴مهار دروازه بان۰
۵۵۵تعداد پاس۴۴۸
۴۸۵پاس صحیح۳۷۸
۱۴سانتر۳۰
۵کرنر۸
۱۳خطا۱۶
۲آفساید۰
۱کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال لاتزیو ساسولو – تی وی تو

 

پخش زنده بازی لاتزیو ساسولو

تیم های لاتزیو و ساسولو  در ادامه ی بازی های هفته ی سی و یکم رقابت های سری آ ایتالیا با هم دیدار کردند. برخلاف روال گذشته ی بازی های این تیم ، در نیمه ی نخست شاهد یک بازی آرام و کم حاشیه از این تیم ها بودیم و در نهایت این نیمه با تساوی ۰-۰ به پایان رسید. در ۴۵ دقیقه ی دوم اما دو تیم روند سریعی را در پیش گرفتند و حملات سنگینی را بر دروازه ی یکدیگر ترتیب دادند. در دقیقه ی ۴۳ ایموبیله موفق شد اولین گل این رقابت را به ثبت برساند و پس از او این روجریو بود که در دقیقه ی ۵۷ حساب کار را به تساوی ۱-۱ بدل کرد.

بعد از این گل ، ساسولو دست از حمله برنداشت و در دقیقه ی ۸۹ با ضربه ی براردی به برتری ۲-۱ رسید که در اینجا لاتیو عصبانی شد و با چند حمله ی خطرناک جواب این تیم را داد . لاتزیو در دقیقه ی ۵ وقت اضافه با گل لولیچ این دیدار را با تساوی ۲-۲ به پایان رساند.

 

پخش زنده فوتبال لاتزیو ساسولو – تی وی تو

 

لاتزیو ساسولو 
۵۷%مالکیت۴۳%
۷شوت در چارچوب ۲
۱۱شوت خارج از چارچوب۱
۰مهار دروازه بان۵
۵۰۱تعداد پاس۳۷۹
۴۲۳پاس صحیح۲۹۷
۱۱سانتر۰
۱۱کرنر۱
۸ضربه ایستگاهی۱۴
۱۴خطا۹
۸آفساید۱
۲کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال لاتزیو ساسولو – تی وی تو

برچسب‌ها: