تی وی تو

بــرای تمــــاشــای زنــــده بــازی اطلاع رسانی هوشمند را فعال نمایید.

لاتزیو
جنوا

سه‌شنبه ۱۴ آذر ۲۳:۳۰

پخش زنده جام حذفی ایتالیا

پخش زنده بازی لاتزیو جنوا . امروز یکشنبه ۵ شهریور و در چارچوب رقابتهای سری آ ایتالیا و از ساعت ۲۲:۱۵ تیم های لاتزیو و جنوا و بازی خواهند داشت. لاتزیو مقابل جنوا را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده بازی لاتزیو و جنوا

۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

از هفته سی‌وچهارم سری آ ایتالیا لاتزیو و جنوا در المپیکو به مصاف هم رفتند. عقاب‌های پایتخت فاتح این نبرد فوق‌العاده شدند. در نیمه ی نخست این دیدار پرگل ، کوریا در دقیقه ی ۳۰ و ایموبیله در دقیقه ی ۴۳ برای لاتزیو گلزنی کردند. نیمه ی دوم حتی هیجان انگیز تر دنبال شد. در این نیمه ابتدا ماروشیچ با اشتباهش در باز کردن دروازه ی خودی حساب کار را ۲-۱ کرد اما هم تیمی های او ، آلبرتو وکوریا هر کدام با یک گل دیگر موفق شدند این اشتباه را جبران کرده و برتری لاتزیو را حفظ کنند.

از آن سوی زمین نیز ، جنوا دست روی دست نگذاشت و با ضربه ی اسکاماکا و شامرادوف دروازه ی حریف را در هم کوبید تا با پایان پخش زنده بازی لاتزیو جنوا نتیجه ی ۴-۳ را برای این دیدار رقم زند.

بیانکوچلستی با وجود این برد، ۶۴ امتیازی شد و در رده ششم باقی ماند.

 

پخش زنده بازی لاتزیو جنوا

 

لاتزیو جنوا 
۵۱%مالکیت۴۹%
۱۱شوت در چارچوب ۵
۴شوت خارج از چارچوب۲
۳مهار دروازه بان۷
۵۰۵تعداد پاس۴۵۹
۴۲۹پاس صحیح۳۸۵
۱۱سانتر۲۳
۷کرنر۴
۱۳خطا۱۲
۱آفساید۲
۳کارت زرد۴

 

پخش زنده بازی لاتزیو جنوا

 

پخش زنده فوتبال لاتزیو و جنوا

۱۴ دی ۱۳۹۹

در ادامه رقابت های سری آ ایتالیا دیدار دو تیم لاتزیو و جنوا با تساوی ۱-۱ خاتمه یافت. لاتزیو با این نتیجه، ۲۲ امتیازی شد و در جایگاه نهم جدول قرار گرفت و جنوا نیز با ۱۱ امتیاز در رده نوزدهم جای گرفت. تک گل لاتزیو در دقیقه ی ۱۵ با ضربه ی ایموبیله به ثبت رسید و در دقیقه ی ۵۸ نیمه ی دوم بود که دسترو نیز برای جنوا گلزنی کرد تا کار به تساوی ۱-۱ برسد.

 

پخش زنده فوتبال لاتزیو جنوا – تی وی تو

 

جنوا لاتزیو 
۳۹%مالکیت۶۱%
۳شوت در چارچوب ۳
۲شوت خارج از چارچوب۶
۲مهار دروازه بان۲
۳۵۶تعداد پاس۵۳۶
۲۶۲پاس صحیح۴۵۱
۱۳سانتر۳۰
۴کرنر۹
۱۱خطا۱۸
۲آفساید۲
۲کارت زرد۴

 

پخش زنده فوتبال لاتزیو جنوا – تی وی تو

پخش بازی لاتزیو مقابل جنوا

۴ اسفند ۱۳۹۸

لاتزیو همچنان به روند بردهای خود ادامه می دهد و پا به پای لاتزیو در صدر جدول سری آ حرکت می کند و منتظر کوچک ترین لغزش از مدافع عنوان قهرمانی مسابقات است، تا پس از ۲۰ سال بار دیگر به اسکودتو دست یابد. در دقیقه ی ۲ بیانکوچلستی خیلی زود به گل اول رسید. پاس های کوتاه و بلند متعدد این تیم، توپ را به آدام ماروشیچ رساند و وی با یک حرکت یک و دو با فیلیپه کایسدو و با عبور از دو مدافع جنوا به زیبایی توپ را به زیر طاق دروازه جنوا چسباند.

بازی در نیمه ی دوم سریع تر شد ، در دقیقه ی ۵۲  شروع مجدد زیبای استراکوشا موجب شد توپ به میلینکوویچ ساویچ برسد، او هم کایسدو را صاحب توپ کرد، اما توپ او را مدافعان جنوا زدند تا توپ جلوی پای ایموبیله بیفتد و با یک شوت زمینی از داخل محوطه جریمه به گوشه دروازه، اختلاف را دو برابر کند. ۵ دقیقه ی بعد ، حرکت بازیکنان جنوا پشت محوطه جریمه لاتزیو، با پاس پیتر آنکرسن به فرانچسکو کاساتا همراه شد و وی با یک تک ضرب زیبا با پای راست خود، یک گل فوق العاده را وارد دروازه مهمان کرد.بازیکنان لاتزیو قصد کوتاه آمدن نداشتند.

در دقیقه ی ۷۱ لاتزیو صاحب یک ضربه ایستگاهی پشت محوطه جریمه حریف شد و دنیلو کاتالدی از داخل قوس محوطه جریمه با یک ضربه فنی و زیبا گل سوم لاتزیو را وارد دروازه حریف کرد. سپس در دقیقه ی ۹۰ ، اعلام یک ضربه پنالتی به سود میزبان موجب شد کاپیتان دومنیکو کریشیتو از روی نقطه پنالتی اختلاف را به حداقل ممکن رساند.

در شبی که چیرو ایموبیله به روند گلزنی های خود ادامه داد، بیانکوچلستی سه امتیاز ارزشمند در زمین جنوا کسب کرد، تا فاصله خود با بیانکونری صدرنشین را حفظ کند.

 

پخش زنده فوتبال لاتزیو جنوا – تی وی تو

 

جنوا لاتزیو 
۵۸%مالکیت۴۲%
۶شوت در چارچوب ۷
۴شوت خارج از چارچوب۳
۴مهار دروازه بان۴
۵۵۲تعداد پاس۳۹۷
۴۸۷پاس صحیح۳۲۶
۲۴سانتر۹
۶کرنر۱
۱۲خطا۱۳
۳آفساید۱
۲کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال لاتزیو جنوا – تی وی تو

آخرین بروز رسانی : دسامبر 4, 2023