تی وی تو

بــرای تمــــاشــای زنــــده بــازی اطلاع رسانی هوشمند را فعال نمایید.

لاتزیو
بولونیا

جمعه ۱۲ آبان ۲۳:۱۵

پخش زنده سری آ ایتالیا

فوتبال زنده لاتزیو و بولونیا . امروز جمعه ۱۲ آبان ۱۴۰۲ و در چارچوب رقابتهای سری آ ایتالیا و از ساعت ۲۳:۱۵ تیم های لاتزیو و بولونیا بازی خواهند داشت. لاتزیو مقابل بولونیا را آنلاین تماشا کنید.

اگر برای دیدن پخش فوتبال لاتزیو و بولونیا به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی لاتزیو بولونیا را از تی وی تو دنبال کنید . بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی لاتزیو بولونیا را در همین صفحه دنبال کنید.خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال لاتزیو بولونیا را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی لاتزیو و بولونیا

۲۳ مرداد ۱۴۰۱

دیدار دو تیم لاتزیو و بولونیا از هفته نخست سری آ ایتالیا در ورزشگاه المپیک رم با قضاوت لوکا ماسیمی برگزار شد و با برتری ۲ بر یک لاتزیو به پایان رسید.

شاگردان مائوریتسیو ساری در دقیقه ۶ با اخراج مستقیم لوییس ماکسیمیانو ۱۰ نفره شدند تا کار برای این تیم در ادامه دیدار دشوار شود و مارکو آرناتوویچ در دقیقه ۳۸ از روی نقطه پنالتی گل اول بولونیا را به ثمر برساند. 

نیمه اول از پخش زنده بازی لاتزیو و بولونیا پر اشتباه با برتری یک بر صفر شاگردان سینیشا میهایلوویچ به پایان رسید.

تیم لاتزیو که نمی‌خواست فصل را با شکست در خانه آغاز کند به حملات خود ادامه داد تا توانست در دقیقه ۶۸ با گل به خودی لورنزو دی سیلوستری بازی را به تساوی بکشاند. اما این پایان کار نبود و شاگردان مائوریتسیو ساری توانستند توسط کاپیتان چیرو ایموبیله در دقیقه ۷۹ به گل برتری دست پیدا کنند و در نهایت این دیدار با برتری ۲ بر یک لاتزیو به پایان رسید.

پخش زنده بازی لاتزیو و بولونیا

لاتزیو بولونیا 
۴۱%مالکیت۵۹%
۶شوت در چارچوب ۳
۲شوت خارج از چارچوب۶
۲مهار دروازه بان۵
۳۰۷تعداد پاس۴۵۰
۲۴۷پاس صحیح۳۸۷
۱۰سانتر۱۰
۳کرنر۲
۱۱خطا۱۸
۳آفساید۲
۲کارت زرد۶
۱کارت قرمز۱

 

پخش زنده بازی لاتزیو و بولونیا

 

پخش زنده فوتبال لاتزیو و بولونیا

۲۳ بهمن ۱۴۰۰

از هفته هفتم مسابقات سری آ ایتالیا، بولونیا در خانه میزبان لاتزیو بود که این دیدار در نهایت با نتیجه سه بر صفر به سود میزبان به پایان رسید تا روند پر فراز و نشیب لاتزیو با مائوریتزیو ساری ادامه داشته باشد و لاتزیویی که بعد از دو تساوی و یک باخت به روند برد برگشته بود یک بار دیگر شکست بخورد.

در طول پخش زنده بازی لاتزیو و بولونیا موسی بارو در دقیقه ۱۴، آرتور تیاته در دقیقه ۱۷ و آرون هیکی در دقیقه ۶۸ برای تیم تحت‌هدایت سینیشا میهایلوویچ در این دیدار گلزنی کردند. همچنین فرانچسکو آچربی از لاتزیو در دقیقه ۷۶ با دریافت کارت قرمز مستقیم از زمین بازی اخراج شد. بولونیا با این برد ۱۱ امتیازی شد و خود را تا رده نهم جدول رده‌بندی سری A بالا کشید. شاگردان مائوریتزیو ساری هم با قبول این شکست ۱۱ امتیازی باقی ماندند و تغییری در جایگاه ششمی‌شان حاصل نشد.

 

پخش زنده بازی لاتزیو و بولونیا

 

بولونیا لاتزیو 
۴۱%مالکیت۵۹%
۳شوت در چارچوب ۴
۶شوت خارج از چارچوب۲
۴مهار دروازه بان۰
۴۱۷تعداد پاس۶۱۸
۳۴۳پاس صحیح۵۴۶
۱۶سانتر۱۹
۳کرنر۳
۵خطا۱۶
۱آفساید۰
۲کارت زرد۵
۰کارت قرمز۱

پخش زنده بازی لاتزیو و بولونیا

 

پخش آنلاین بازی لاتزیو و بولونیا

۱۱ مهر ۱۴۰۰

در هفته پنجم رقابت های سری آ، لاتزیو میزبان بولونیا بود که پس از چند هفته ناکامی، موفق شد بالاخره به پیروزی برسد. لوئیز آلبرتو در دقیقه ۵۴ و چیرو ایموبیله در دقیقه ۷۶ گلزنان بیانکوچلستی بودند و تک گل مهمان را دی سیلوستری در دقیقه ۹۱ زد.لاتزیو با این پیروزی، کمی به وضعیتش در جدول سر و سامان داد اما برای بولونیا زنگ خطر به صدا درآمده و تیم سینیشا میهایلوویچ به رده هجدهم جدول سقوط کرد. بولونیا در ۳۸ بازی اخیرش در سری آ، بلا استثنا گل خورده و همراه با دویسبورگ آلمان (فصل ۷۴-۱۹۷۳)، بدترین تیم پنج لیگ معتبر اروپا در زمینه بسته نگه داشتن دروازه در تعداد بازی های متوالی است.

پخش زنده فوتبال لاتزیو بولونیا – تی وی تو

 

لاتزیو بولونیا 
۴۸%مالکیت۵۲%
۳شوت در چارچوب ۵
۴شوت خارج از چارچوب۱۲
۴مهار دروازه بان۱
۴۴۹تعداد پاس۴۷۲
۳۶۹پاس صحیح۴۰۳
۲۲سانتر۲۴
۸کرنر۹
۱۴خطا۱۶
۳آفساید۲
۳کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال لاتزیو بولونیا – تی وی تو

پخش زنده فوتبال لاتزیو و بولونیا

دو تیم لاتزیو و بولونیا در هفته بیست و ششم سری آ ایتالیا به مصاف هم رفتند که این دیدار نهایتا با پیروزی ۲-۰ شاگردان اینزاگی به اتمام رسید. دو گل لاتزیو هر دو در نیمه ی نخست این دیدار به ثبت رسیدند. آلبرتو در دقیقه ی ۱۸ و کوریا در دقیقه ی ۲۱ دو بازیکنی بودند که برای این تیم گلزنی کردند. در ۴۵ دقیقه ی دوم این دیدار ، تلاش های بولونیا برای جبران این اختلاف بی نتیجه ماند و در نهایت با اتمام زمان بازی ، این دیدار با برتری ۲-۰ لاتزیو به پایان رسید.

پخش زنده فوتبال لاتزیو بولونیا – تی وی تو

 

لاتزیو بولونیا 
۴۵%مالکیت۵۵%
۴شوت در چارچوب ۳
۸شوت خارج از چارچوب۸
۳مهار دروازه بان۲
۴۲۲تعداد پاس۴۹۱
۳۴۷پاس صحیح۴۲۲
۱۰سانتر۲۰
۷کرنر۵
۹خطا۱۳
۱آفساید۱
۱کارت زرد۴

 

 

پخش زنده فوتبال لاتزیو بولونیا – تی وی تو

 

پخش آنلاین بازی لاتزیو بولونیا

تیم فوتبال لاتزیو دیگر تیم پایتخت ایتالیا در خانه بولونیا به میدان رفت و به تساوی ۲ – ۲ قناعت کرد. هر دو تیم عملکردی فوق العاده در نیمه ی نخست ارائه دادند و موفق شدند با تساوی ۲-۲ این نیمه را به پایان ببرند. گل اول این دیدار ، توسط کریچی در دقیقه ی ۲۱ به ثبت رسید و پس از او پالاسیو در دقیقه ی ۳۱ برای بولونیا گلزنی کرد. هر دو گل لاتزیو را چیرو ایموبیله مهاجم ملی‌پوش این تیم در دقایق ۲۳ و ۴۰ به ثمر رساند. برخلاف نیمه ی نخست ، تلاش های دو تیم در نیمه ی دوم بی نتیجه ماند. لیوا در دقیقه ی ۵۹ و مدل در دقیقه ی ۷۰ از زمین اخراج شدند تا هر دو تیم ، با ۱۰ بازیکن به این دیدار ادامه دهند. تنها لحظه ی حساس ۴۵ دقیقه ی دوم ، ضربه ی ایستگاهی کوریا در دقیقه ی ۸۸ بود که از دروازه بیرون رفت.

پخش زنده فوتبال لاتزیو بولونیا – تی وی تو

 

بولونیا لاتزیو 
۵۲%مالکیت۴۸%
۸شوت در چارچوب ۴
۸شوت خارج از چارچوب۴
۲مهار دروازه بان۶
۴۳۰تعداد پاس۳۸۹
۳۵۱پاس صحیح۲۹۸
۱۹سانتر۱۷
۵کرنر۴
۱۳خطا۱۶
۲آفساید۱
۵کارت زرد۴
۱کارت قرمز۱

 

پخش زنده فوتبال لاتزیو بولونیا – تی وی تو

آخرین بروز رسانی : نوامبر 2, 2023