تی وی تو

پخش زنده بازیها در اپلیکیشن تی وی تو

همین حالا نصب کنید

پخش زنده فوتبال لاتزیو بنونتو ‌

لاتزیو
بنونتو

یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۷:۳۰

پخش زنده سری آ ایتالیا

پخش زنده بازی لاتزیو بنونتو امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی لاتزیو بنونتو را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی لاتزیو بنونتو امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده سری آ ایتالیا

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال لاتزیو – بنونتو به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی لاتزیو بنونتو را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی لاتزیو بنونتو را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی لاتزیو بنونتو را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال لاتزیو بنونتو را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی لاتزیو بنونتو – ۲۵ آذر ۹۹

بنونتو و لاتزیو در رقابت های سری آ ایتالیا به مصاف هم رفتند که این بازی در نهایت با تساوی ۱-۱ به پایان رسید.در نیمه ی نخست این دیدار ، هر دو تیم خوش درخشیدند. چیرو ایموبیله توانست سیمونه اینزاگی را مقابل برادرش پیپو در دقیقه ۲۵ جلو بیندازد اما در دقیقه ۴۵ پاسکواله شیاتارلا توانست گل مساوی را وارد دروازه عقاب های پایتخت کند.در ۴۵ دقیقه ی دوم این دیدار شاهد باز شدن دروازه ها نبودیم تا این دیدار با تساوی ۱-۱ به پایان برسد، البته اخراج اسکیاتارلا سبب شد تا بنونتو این دیدار را ۱۰ نفره به پایان ببرد.

 

 

بنونتو  لاتزیو 
۳۶% مالکیت ۶۴%
۶ شوت در چارچوب  ۲
۵ شوت خارج از چارچوب ۶
۱ مهار دروازه بان ۵
۳۵۴ تعداد پاس ۶۳۰
۲۸۲ پاس صحیح ۵۴۹
۱۰ سانتر ۲۷
۴ کرنر ۸
۱۴ خطا ۱۵
۱ آفساید ۱
۲ کارت زرد ۲
۱ کارت قرمز ۰

 

 

پخش زنده بازی لاتزیو بنونتو – ۱۱ فروردین ۹۷

از هفته سی ام بازی های سری آ ایتالیا، لاتزیو در ورزشگاه المپیک رم، میزبان بنونتو بود. بنونتو بازی را خشن آغاز کرد به طوری که هنوز ده دقیقه از شروع بازی نگذشته بود که داور به کریستین پوجونی کارت قرمز نشان داد. هر دو تیم در این نیمه هجومی بازی کردند. در دقیقه ۱۹، فیلیپه اندرسون صاحب توپ شد و با پاس زیبایی که برای چیرو ایموبیله ارسال کرد، لاتیو صاحب اولین گل شد. بنونتو این گل را بی جواب نگذاشت و ۴ دقیقه بعد گل تساوی را با ضربه دنیلو کاتالدی ثبت کرد.  در ادامه اتفاق خاصی نیفتاد و هر دو تیم با تساوی ۱-۱ راهی رختکن شدند. با سوت داور نیمه دوم آغاز شد و این بنونتو بود که ۶ دقیقه بعد گل دوم را به ثمر رساند. بعد از این گل طوفان لاتزیو آغاز شد. در دقیقه ۶۶، استفان دفری گل سوم و در دقیقه ۶۸، چیرو ایموبیله گل چهارم را به ثمر رساندند. بنونتو که در شوک های گل خورده بود شیوه بازی را به دفاعی تغییر داد اما موفق نبود. لوکاس لیوا در دقیقه ۸۳ برای پنجمین بار دروازه میهمان را در هم کوبید و ششمین گل توسط لوئیس آلبرتو در زمان اضافه روانه دروازه حریف شد تا بازی با نتیجه ۶-۲ به سود لاتزیو خاتمه یابد. 

لاتزیو بنونتو
۶۷٪ مالکیت ۳۳٪
۱۴ شوت در چارچوب ۳
۹ شوت خارج از چارچوب ۳
۱ مهار دروازه بان ۸
۵۳۶ تعداد پاس ۲۶۲
۴۷۲ پاس صحیح ۱۸۶
۷ سانتر ۱
۸ کرنر ۲
۹ ضربه ایستگاهی ۱۳
۱۴ خطا ۱۱
۵ آفساید ۱
۰ کارت زرد ۴
۰ کارت قرمز ۱

پخش زنده بازی لاتزیو بنونتو – ۷ آبان ۹۶

در چارچوب هفته یازدهم سری آ، تیم های لاتزیو و بنونتوی قعرنشین به مصاف هم رفتند. لاتزیو از ابتدا بازی را طوفانی آغاز کرد. در دقیقه ۴، باستوس روی پاس زیبای چیرو ایموبیله، اولین گل را روانه دروازه میزبان کرد. ۹دقیقه بعد، در حالی که بنونتو در شوک گل اول بازی بود، چیرو ایموبیله دومین گل را ثبت کرد. در دقیقه ۲۴، باز این چیرو ایموبیله بود که پاس زیرکانه ای برای آدام ماروشیچ ارسال کرد تا تیمش صاحب سومین گل شود. بعد از این گل عقاب ها دست از حمله کشیدند و آرایش دفاعی به خود گرفتند. بنونتو چند حمله ناموفق داشت و در نهایت نیمه نخست با برتری ۳-۰ عقاب ها پایان یافت. در نیمه دوم شاهد تعویض های متعدد هر دو تیم در زمان های مختلف بودیم. ۱۰ دقیقه بعد از شروع بازی بنونتو توانست توسط اشرف لزعر برای اولین بار دروازه میهمان را باز کند. ۱۰ دقیقه بعد، توپ به مارکو پارولو رسید و او با یک ضربه جانانه چهارمین گل را ثبت کرد. ۵ دقیقه بعد، چیرو ایموبیله دوباره صاحب توپ شد و با پاس گلی که برای نانی ارسال کرد اختلاف را به ۵-۱ رساند تا شاگردان سیمئونه پیروز این میدان باشند. 

بنونتو لاتزیو
۴۷٪ مالکیت ۵۳٪
۶ شوت در چارچوب ۹
۱۰ شوت خارج از چارچوب ۱
۴ مهار دروازه بان ۵
۵۴۴ تعداد پاس ۶۱۶
۴۹۶ پاس صحیح ۵۵۷
۶ سانتر ۱
۲ کرنر ۶
۱۰ ضربه ایستگاهی ۱۲
۱۲ خطا ۱۰
۱ آفساید ۳
۱ کارت زرد ۱

 

 

 

 

بازیهای پنجشنبه ۲۳ اردیبهشت

بازیهای جمعه ۲۴ اردیبهشت

بازیهای شنبه ۲۵ اردیبهشت