تی وی تو
لاتزیو
اودینزه

سه‌شنبه ۲۸ دی ۲۰:۰۰

پخش زنده کوپا ایتالیا

فوتبال زنده لاتزیو و اودینزه امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی لاتزیو اودینزه را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای بازی زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی لاتزیو اودینزه امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش فوتبال لاتزیو و اودینزه به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی لاتزیو اودینزه را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی لاتزیو اودینزه را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال لاتزیو اودینزه را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی لاتزیو اودینزه

لاتزیو و اودینزه در آخرین بازی هفته پانزدهم سری آ به مصاف یکدیگر رفتند.در این دیدار پربرخورد و جنجالی که با ۳ اخراجی همراه بود، چیرو ایموبیله در دقیقه ۳۴، پدرو رودریگز ۵۱، سرگی میلینکوویچ ساویچ در دقیقه ۵۶ و فرانچسکو آچربی در دقیقه ۷۹ روی پاس باشیچ برای عقاب‌ها (لقب تیم فوتبال لاتزیو) گلزنی کردند و گل‌های اودینزه توسط بتو در دقایق ۱۷ روی پاس موتو جیجلو و ۳۲ روی پاس ایساک ساکسس، مولینا در دقیقه ۴۴ روی پاس جرارد دلوفئو و تولگای آرسلان در دقیقه ۹۹ روی پاس فرناندو فورستری به گل رسیدند.

در این دیدار پاتریک بازیکن تیم فوتبال لاتزیو در دقیقه ۵۷ با دریافت کارت زرد دوم از داور مسابقه اخراج شد و در میدان مقابل مولینا در دقیقه ۶۹ با دریافت کارت زرد دوم و والاس سوزا در دقیقه ۹۰ با دریافت کارت قرمز مستقیم از داور مسابقه اخراج شدند.

در پایان پخش زنده بازی لاتزیو اودینزه لاتزیو با این تساوی خانگی ۲۲ امتیازی شد و در رده نهم جدول رده‌بندی رقابت‌های فوتبال سری A ایتالیا قرار گرفت و اودینزه نیز با امتیاز ۱۶ رسید و در جایگاه چهاردهم جدول باقی ماند.

 

پخش زنده بازی لاتزیو اودینزه

 

لاتزیو اودینزه 
۶۲%مالکیت۳۸%
۵شوت در چارچوب ۵
۶شوت خارج از چارچوب۲
۱مهار دروازه بان۱
۵۷۷تعداد پاس۳۴۶
۵۰۰پاس صحیح۲۷۸
۱۴سانتر۱۳
۵کرنر۴
۱۱خطا۱۱
۴آفساید۱
۳کارت زرد۵
۱کارت قرمز۲

 

پخش زنده بازی لاتزیو اودینزه

 

پخش زنده فوتبال لاتزیو اودینزه

از هفته بیست و هشتم رقابت های سری آ ایتالیا تیم لاتزیو موفق شد با حساب یک بر صفر از سد اودینزه عبور کند . آدام ماروشیچ هافبک بیست و نه ساله لاتزیو در دقیقه ۳۷ موفق شد تک گل بازی را به ثمر برساند . در نیمه دوم اودینزه برای جبران نتیجه و فرار از شکست دست به تغییرات در ترکیب خود زد و هر چه مهره هجومی در اختیار داشت وارد میدان کرد اما در امر گلزنی ناکام بود . بدین ترتیب با پایان پخش زنده بازی لاتزیو اودینزه لاتزیو با همان تک  گل نیمه اول موفق به کسب پیروزی و سه امتیاز بازی شد .

 

پخش زنده بازی لاتزیو اودینزه

 

اودینزه لاتزیو
۵۰مالکیت۵۰
۳شوت در چارچوب ۶
۸شوت خارج از چارچوب۵
۵مهار دروازه بان۳
۴۴۶تعداد پاس۴۴۵
۳۷۳پاس صحیح۳۷۹
۲۸سانتر۲۱
۶کرنر۱۱
۹خطا۱۳
۰آفساید۳
۱کارت زرد۳

پخش زنده بازی لاتزیو اودینزه

 

پخش آنلاین بازی لاتزیو و اودینزه

در ادامه هفته نهم لیگ فوتبال باشگاه‌های ایتالیا، لاتزیو در ورزشگاه المپیک شهر رم از اودینزه پذیرایی کرد و در نهایت با حساب سه بر یک مغلوب شد.تنها گل لاتزیو را «چیرو ایموبیله» از روی نقطه پنالتی به ارمغان آورد. شاگردان سیمونه اینزاگی با قبول این شکست در امتیاز ۱۴ باقی مانده و به رتبه نهم نزول کردند.اودینزه هم با کسب این برتری ارزشمند به امتیاز ۱۰ رسید و به شرایط خود در جدول سروسامان داد. «تولگای ارسلان»، «پوتسو» و «فور ستیری» برای مهمان موفق به گلزنی شدند.

پخش زنده فوتبال لاتزیو اودینزه – تی وی تو

 

لاتزیو اودینزه 
۵۵%مالکیت۴۵%
۶شوت در چارچوب ۴
۲شوت خارج از چارچوب۲
۱مهار دروازه بان۵
۵۴۴تعداد پاس۴۴۱
۴۶۱پاس صحیح۳۶۴
۲۵سانتر۱۱
۴کرنر۴
۱۶خطا۱۰
۳آفساید۰
۳کارت زرد۴

 

پخش زنده فوتبال لاتزیو اودینزه – تی وی تو

پخش بازی لاتزیو و اودینزه زنده

تیم های اودینزه و لاتزیو در چارچوب رقابت های سری آ برابر یکدیگر قرار گرفتند که با تساوی دو تیم به پایان رسید .نیمه ی نخست این دیدار با خشونت زیاد اما با تساوی بدون گل به پایان رساند. در ۴۵ دقیقه ی دوم شاهد بازی متمرکز تری از دو تیم بودیم اما با غفلت بازیکنان دو تیم از فرصت های طلایی پیش آمده ، قفل دروازه ی دو تیم باز نشد تا با پایان زمان بازی ، این دیدار با تساوی ۰-۰ به پایان برسد.

پخش زنده فوتبال لاتزیو اودینزه – تی وی تو

 

اودینزه لاتزیو 
۴۲%مالکیت۵۸%
۵شوت در چارچوب ۲
۶شوت خارج از چارچوب۱۰
۲مهار دروازه بان۵
۴۰۶تعداد پاس۵۵۳
۳۵۰پاس صحیح۴۸۱
۱۸سانتر۲۳
۴کرنر۵
۱۲خطا۱۱
۱آفساید۱
۲کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال لاتزیو اودینزه – تی وی تو

 

پخش فوتبال لاتزیو و اودینزه زنده

تیم های لاتزیو و اودینزه در هفته ی چهاردهم رقابت های سری آ ایتالیا به مصاف هم رفتند. در این دیدار ، ستارگان لاتزیو ضمن ارائه ی یک بازی جذاب موفق شدند به برتری ۳-۰ دست بیابند. سه گل این تیم در نیمه ی نخست به ثبت رسید. در ابتدا این ایموبیله بود که در دقیقه ی ۹ گل اول این دیدار را وارد دروازه ی اودینزه کرد.سپس همین بازیکن در دقیقه ی ۳۶ ضربه ی ایستگاهی تیمش را نیز گل کرد و پس از او نوبت آلبرتو بود که در وقت اضافه حساب کار را به ۳-۰ برساند. در نیمه ی دوم روند بازی کاهش پیدا کرد و در نهایت این دیدار با نتیجه ی ۳-۰ به پایان رسید.

 

پخش زنده فوتبال لاتزیو اودینزه – تی وی تو

 

لاتزیو اودینزه 
۵۱%مالکیت۴۹%
۶شوت در چارچوب ۰
۱۰شوت خارج از چارچوب۵
۰مهار دروازه بان۳
۶۰۲تعداد پاس۵۶۱
۵۴۱پاس صحیح۴۸۷
۷سانتر۱۰
۲کرنر۲
۱۱خطا۱۳
۲آفساید۳
۰کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال لاتزیو اودینزه – تی وی تو