تی وی تو
لاتزیو
امپولی

پنجشنبه ۱۶ دی ۱۷:۰۰

پخش زنده سری آ ایتالیا

پخش زنده بازی لاتزیو امپولی امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی لاتزیو امپولی را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی لاتزیو امپولی امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده بازی لاتزیو امپولی امشب

اگر برای دیدن پخش زنده فوتبال لاتزیو امپولی به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا پخش زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی لاتزیو امپولی را از تی وی تو تماشا کنید

برای تماشای پخش زنده بازی لاتزیو امپولی، شما می توانید پخش آنلاین بازی لاتزیو امپولی را در همین صفحه دنبال کنید. در پایان پخش زنده بازی لاتزیو امپولی، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال لاتزیو امپولی را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی لاتزیو امپولی

در هفته نخست از سری رقابتهای سری آ ایتالیا تیم لاتزیو موفق شد در برابر میزبان خود امپولی با نتیجه سه بر یک به پیروزی برسد . امپولی میزبان در این دیدار خیلی زود و در دقیقه ۴ توسط باندینلی موفق شد به گل دست پیدا کند و از حریف خود پیش بیفتد . شادی امپولی دو دقیقه بیشتر دوام نداشت و میلینکویچ در دقیقه ۶ گل تساوی را وارد دروازه امپولی کرد تا دو تیم با تساوی یک بر یک به کار  خود ادامه دهند .

در ادامه نیمه اول جذاب گزارش زنده بازی لاتزیو امپولی لاتزاری هافبک تیم لاتزیو موفق شد در دقیقه ۳۱ روی پاس میلینکویچ گل دوم لاتزیو را به ثمر برساند و این تیم را از میزبان خود پیش بیاندازد . در دقایق پایانی نیمه اول نیز چیرو ایموبیله از روی نقطه پنالتی گل سوم عقابها را به ثمر رساند تا این تیم با برتری سه بر یک به رختکن برود .

در نیمه دوم آندراتزولی سرمربی امپولی با تغییرات و تعویض هایی که انجام داد سعی در برگرداندن و جبران نتیجه داشت اما تیم لاتزیو با یک بازی حساب شده نواست از دو گل برتری خود محافظت کند و با برتری سه بر یک فاتح این دیدار شوند . 

پخش زنده بازی لاتزیو امپولی

 

امپولیلاتزیو
۴۵مالکیت۵۵
۴شوت در چارچوب ۴
۷شوت خارج از چارچوب۳
۱مهار دروازه بان۲
۴۵۱تعداد پاس۵۶۷
۳۷۲پاس صحیح۴۹۱
۲۰سانتر۱۱
۵کرنر۳
۱۳خطا۱۰
۲آفساید۰
۲کارت زرد۱

 

پخش زنده بازی لاتزیو امپولی

 

پخش زنده فوتبال لاتزیو و امپولی

در هفته ۲۳ از مسابقات سری آ ایتالیا دو تیم لاتزیو و امپولی به مصاف هم رفتند که با پیروزی ۱ بر صفر تیم میزبان به پایان رسید . عقابها در دقیقه ۴۲ توسط فیلیپه کایسدو از روی نقطه پنالتی به گل رسیدند . در نیمه دوم هم اتفاق خاصی رخ نداد و لاتزیو با همین تک گل توانست از سد حریف خود عبور کند .

پخش زنده فوتبال لاتزیو امپولی – تی وی تو

 

لاتزیوامپولی
۵۰مالکیت۵۰
۴شوت در چارچوب ۱
۵شوت خارج از چارچوب۲
۱مهار دروازه بان۳
۴۷۸تعداد پاس۴۷۷
۳۹۹پاس صحیح۳۹۵
۸سانتر۱
۳کرنر۲
۱۳خطا۸
۷آفساید۰
۱کارت زرد۱

پخش زنده فوتبال لاتزیو امپولی – تی وی تو

 

پخش بازی زنده لاتزیو و امپولی

دو تیم لاتزیو و امپولی در هفته چهارم سری آ رودروی هم قرار گرفتند که عقابها با نتیجه ۱ بر صفر به پیروزی رسیدند . شاگردان اینزاگی در نیمه اول بازی کار خاصی انجام ندادند اما دو دقیقه بیشتر از شروع نیمه دوم نگذشته بود که مارکو پارولو هافبک با تجربه و ۳۶ ساله ، برای لاتزیو گلزنی کرد . در ادامه کار اتفاقی نیفتاد و بازی با همین تک گل به پایان رسید .

پخش زنده فوتبال لاتزیو امپولی – تی وی تو

 

امپولیلاتزیو
۵۴مالکیت۴۶
۳شوت در چارچوب ۳
۶شوت خارج از چارچوب۱۱
۲مهار دروازه بان۳
۵۵۲تعداد پاس۴۶۰
۴۵۹پاس صحیح۳۶۱
۲سانتر۷
۴کرنر۷
۱۳خطا۱۱
۲آفساید۲
۲کارت زرد۳

پخش زنده فوتبال لاتزیو امپولی – تی وی تو