تی وی تو
لاتزیو
آتالانتا

شنبه ۸ آبان ۱۶:۳۰

پخش زنده سری آ ایتالیا

گزارش زنده بازی لاتزیو آتالانتا امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم گزارش بازی لاتزیو آتالانتا را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی لاتزیو آتالانتا امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال لاتزیو – آتالانتا به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی لاتزیو آتالانتا را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی لاتزیو آتالانتا را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال لاتزیو آتالانتا را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی لاتزیو آتالانتا ۱۲ بهمن ۹۹

در هفته بیستم از مسابقات سری آ ایتالیا تیم لاتزیو توانست با نتیجه سه بر یک حریف خود آتالانتا را شکست دهد . لاتزیو در این بازی که مهمان بود در دقیقه ۳ توسط آدام ماروشیچ به گل اول دست یافت . خواکین کوریا مهاجم آرژانتینی لاتزیو روی پاس ایموبیله گل ذوم عقابها را در دقیقه ۵۱ وارد دروازه میزبان کرد . در دقیقه ۷۹ پاسالیچ یکی از گلهای خورده را برای آتالانتا جبران کرد اما در دقیقه ۸۲  موریکی مهاجم لاتزیو گل سوم این تیم را به ثمر رساند و اختلاف را به دو رساند و در نهایت  با پایان گزارش زنده بازی لاتزیو آتالانتا این لاتزیو بود که با نتیجه سه بر یک آتالانتا را شکست داد

پخش زنده بازی لاتزیو آتالانتا

 

آتالانتالاتزیو
۵۷مالکیت۴۳
۳شوت در چارچوب ۷
۵شوت خارج از چارچوب۳
۴مهار دروازه بان۲
۵۴۵تعداد پاس۴۲۴
۴۳۳پاس صحیح۲۹۹
۱۶سانتر۳
۲کرنر۲
۱۲خطا۲۰
۱آفساید۳
۰کارت زرد۲

 

پخش زنده بازی لاتزیو آتالانتا

 

پخش زنده بازی لاتزیو آتالانتا ۸ بهمن ۹۹

آتالانتا با برتری مقابل لاتزیو به مرحله نیمه نهایی کوپا ایتالیا صعود کرد و حالا منتظر مشخص شدن برنده دیدار ناپولی و اسپتزیا است. شاگردان گاسپرینی که این روزها به شدت روی فرم هستند، در حالی گل برتری را به لاتزیو زدند که ۱۰ نفره بودند. آنها یک ضربه پنالتی را نیز هدر دادند. این دو تیم یکشنبه در سری آ دوباره در برگامو به مصاف یکدیگر می روند. دیمسیتی در دقیقه ی ۷ و مالینووسکی در دقیقه ی ۳۷ دو گل برای آتالانتا به ثبت رساندند و موریکی در دقیقه ی ۱۷ و آچربی در دقیقه ی ۳۴ دو گل لاتزیو را در نیمه ی نخست به ثبت رساندند.

در دقیقه ی ۵۳ نیمه ی دوم پخش زنده بازی لاتزیو آتالانتا ، پالیمینو با کارت قرمز از زمین اخراج شد اما میرانچوک در دقیقه ی ۵۷ فورا گل سوم آتالانتا را وارد دروازه ی لاتزیو کرد تا به همه ثابت کند آن ها روحیه ی خود را نباختند. با وجود این که ساباتا پنالتی تمیش را در دقیقه ی ۶۷ خراب کرد اما آتالانتا موفق شد این دیدار را با برتری ۲-۳ به پایان ببرد. 

گزارش زنده بازی لاتزیو آتالانتا

 

آتالانتا لاتزیو 
۳۳%مالکیت۶۷%
۸شوت در چارچوب ۴
۱شوت خارج از چارچوب۵
۲مهار دروازه بان۵
۲۹۸تعداد پاس۵۷۹
۲۱۶پاس صحیح۴۸۱
۱۵سانتر۴۱
۷کرنر۳
۱۴ضربه ایستگاهی۱۳
۱۲خطا۱۵
۱آفساید۰
۲کارت زرد۳
۱کارت قرمز۰

 

پخش زنده بازی لاتزیو آتالانتا

 

پخش زنده بازی لاتزیو آتالانتا ۹ مهر ۹۹

در دیداری معوقه از هفته اول رقابت های سری آ ایتالیا، آتلانتا میهمان لاتزیو بود و به پیروزی پرگل ۴ بر یک دست یافت. نیمه ی نخست این دیدار با درخشش فوق العاده ی ستارگان آتلانتا به پایان رسید . این بازیکنان با حملات کوبنده ی موفق شدند در ۴۵ دقیقه ی ابتدایی این دیدار ، ۳ بار دروازه ی لاتزیو را در هم بکوبند. ابتدا این گوزنس بود که در دقیقه ی ۱۰ اولین گل این دیدار را به ثبت رساند و پس از او ، هاتبور در دقیقه ی ۳۱ و گومز در دقیقه ی ۴۱ دیگر بازیکنانی بودند که برای آتالانتا گلزنی کردند.

در نیمه ی دوم پخش زنده بازی لاتزیو و آتالانتا ، شاهد بازی دفاعی لاتزیو بودیم اما سرانجام کایسدو در دقیقه ی ۵۷ موفق شد با حمله ی دقیق خود ، قفل دروازه ی آتالانتا ای ها را باز کند تا این دیدار با نتیجه ی ۳-۱ ادامه یابد. آتالانتایی ها که از این اتفاق عصبانی بودند، در دقیقه ی ۶۱ به گومز کمک کردند تا گل چهارم این تیم را نیز به ثمر برساند و آتالانتا را با برتری ۴-۱ تیم برتر پیدان کنند.

پخش زنده بازی لاتزیو و آتالانتا

 

لاتزیو آتلانتا 
۶۰%مالکیت۴۰%
۶شوت در چارچوب ۶
۵شوت خارج از چارچوب۱
۲مهار دروازه بان۴
۶۴۴تعداد پاس۴۱۸
۵۲۹پاس صحیح۳۱۵
۲۰سانتر۱۱
۷کرنر۳
۱۶خطا۱۱
۷کارت زرد۲

 

پخش زنده بازی لاتزیو و آتالانتا

پخش زنده بازی لاتزیو آتالانتا ۵ تیر ۹۹

در دیدار جذاب و دیدنی هفته بیست و هفتم سری آ ایتالیا، آتلانتا برابر لاتزیو ۳-۲ پیروز شد؛ آن ها بازی ۲-۰ باخته را ۳-۲ بردند. با این نتیجه، فاصله لاتزیو با یوونتوس صدرنشین چهار امتیاز ماند و آتالانتا هم به اینتر در رده سوم نزدیک تر شد. در اتفاقی بسیار عجیب ، در دقیقه ی ۵ بازی بود که روی ضد حمله بازیکنان لاتزیو، مارتن ده رون که با سرعت به سمت دروازه خودی می دوید، پاس بازیکن لاتزیو را محکم به دروازه خودی کوبید. درست ۶ دقیقه ی بعد ، پس از خطا روی بازیکن لاتزیو در پشت محوطه جریمه آتالانتا، داور آوانتاژ داد و توپ به سرگی میلینکوویچ ساویچ رسید؛ هافبک صرب نیز با شوتی عالی از پشت محوطه جریمه دروازه آتالانتا را باز کرد و حساب کار را ۲-۰ به نفع لاتزیو کرد.

در ادامه پخش زنده فوتبال لاتزیو و آتالانتا ،  آتالانتایی ها  اصلا قصد کوتاه آمدن نداشتند.  در دقیقه ی ۳۸ سانتر خوب هانس هاتبوئر با ضربه سر دقیق و محکم رابین گوزنس همراه شد و این مدافع چپ آلمانی، دروازه لاتزیو را باز کرد تا این نیمه با نتیجه ی ۲-۱ به پایان برسد. در نیمه ی دوم آتالانتا عملکرد بهتری داشت.در دقیقه ی ۶۶ روی پاس ده رون، شوت محکم و غافلگیرانه مالینوفسکی از پشت محوطه جریمه، بازی را به تساوی کشاند. و در ادامه ، در دقیقه ی ۸۰ نیز کرنر ارسالی پاپو گومز با ضربه سر خوب پالومینو در محوطه جریمه همراه شد و آتالانتا گل پیروزی را به ثمر رساند. با پایان زمان بازی ، این دیدار با برتری ۳-۲ آتالانتا به پایان رسید.

پخش زنده بازی لاتزیو و آتالانتا

 

آتلانتا لاتزیو 
۶۰%مالکیت۴۰%
۷شوت در چارچوب ۳
۱۰شوت خارج از چارچوب۲
۲مهار دروازه بان۴
۵۵۱تعداد پاس۳۶۵
۴۶۵پاس صحیح۲۷۶
۲۳سانتر۸
۱۱کرنر۰
۱۳خطا۱۵
۲آفساید۰
۲کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال لاتزیو و آتالانتا

 

پخش زنده فوتبال لاتزیو آتالانتا ۲۷ مهر ۹۸

تیم های لاتزیو و آتالانتا در ادامه ی بازی های هفته ی هشتم سری آ ایتالیا ، در استادیوم المپیک رم به دیدار یکدیگر رفتند. آتالانتایی ها شروع بسیار خوب و طوفانی در نیمه ی نخست این دیدار داشتند . آن ها خیلی زود در دقیقه ی ۲۳ و ۲۸ با دبل موریل به برتری ۲-۰ رسیدند و در دقیقه ی ۳۷ گومز با جایگیری خوب خود ، پاس تولوی را به گل سوم تیمش بدل کرد. لاتزیو ای های شوک شده در حالی به رختکن بازگشتند که از حریف خود ۳-۰ عقب بودند. در ۴۵ دقیقه ی دوم این دیدار ، شاهد تیمش کاملا متفاوت از لاتزیو بودیم ، گویا آنها جوری به میدان آمده بودند که ثابت کنند باخت را به آسانی قبول نخواهند کرد.

در ادامه پخش آنلاین بازی لاتزیو و آتالانتا ، با اشتباه آتالانتا ها ، داور یک ضربه ی ایستگاهی برای لاتزیو اعلام کرد که ایموبیله در دقیقه ی ۶۹ آن را به گل ائل لاتزیو بدل کرد. پس ز این گل ، انگار انگیزه به بازیکنان این تیم برگشت . یک دقیقه ی بعد ، کوریا و سپس در دقیقه ی ۲ وقت اضافه باز هم ایموبیله برای تیمشان گلزنی کردند تا این دیدار با تساوی ۳-۳ به پایان برسد.

پخش آنلاین بازی لاتزیو و آتالانتا

 

لاتزیو آتلانتا 
۵۰%مالکیت۵۰%
۵شوت در چارچوب ۹
۹شوت خارج از چارچوب۹
۶مهار دروازه بان۲
۴۹۳تعداد پاس۴۸۳
۳۸۲پاس صحیح۳۸۴
۱۶سانتر۵
۳کرنر۱
۱۶خطا۱۲
۱آفساید۲
۳کارت زرد۲

 

پخش آنلاین فوتبال لاتزیو و آتالانتا