تی وی تو

پخش زنده فوتبال لاتزیو رم ‌

لاتزیو آاس رم

جمعه ۲۶ دی ۲۳:۱۵

سری آ ایتالیا

پخش زنده بازی لاتزیو آاس رم امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی لاتزیو آاس رم را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی لاتزیو آاس رم امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده سری آ ایتالیا

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال لاتزیو – آاس رم به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی لاتزیو آاس رم را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی لاتزیو آاس رم را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی لاتزیو آاس رم را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال لاتزیو آاس رم را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی لاتزیو آاس رم- ۶ بهمن ۹۸

در حساس ترین بازی هفته بیست و یکم سری آ، آاس رم در دربی دلاکاپیتاله میزبان لاتزیو بود. در نیمه ی نخست این دیدار ژکو موفق شد با حمله ی ای موفق در دقیقه ی ۲۶ بازی ، دروازه ی لاتزیو را باز کند اما این برتری مدت زیادی طول نکشید ، زیرا که در دقیقه ی ۳۴ آچربی حساب کار را به تساوی ۱-۱ بدل کرد تا نیمه ی نخست به پایان برسد. در ۴۵ دقیقه ی دوم ، حملات و میزان خشونت دو تیم بیشتر شد اما هیچ کدام از بازیکنان موفق نشدند از سد دفاعی تیم حریف بگذرند و حمله ی موفقی را ترتیب دهند. پس با اتمام زمان بازی ، این دیدار با نتیجه ی ۱-۱ به پایان رسید.از حواشی این دیدار ، حضور نیکولو زانیولو پس از مصدومیت سنگین خود، در ورزشگاه بود که  بارها مورد تشویق هواداران رم قرار گرفت.

 

آاس رم  لاتزیو 
۶۶% مالکیت ۳۴%
۳ شوت در چارچوب  ۲
۱۰ شوت خارج از چارچوب ۱
۱ مهار دروازه بان ۲
۵۹۶ تعداد پاس ۳۱۰
۵۳۸ پاس صحیح ۲۳۲
۲۸ سانتر ۶
۷ کرنر ۱
۱۱ خطا ۱۲
۱ آفساید ۳
۲ کارت زرد ۴

 

پخش زنده بازی لاتزیو آاس رم- ۱۰ شهریور ۹۸

تیم های فوتبال لاتزیو و آ اس رم در چهارچوب هفته دوم فوتبال سطح اول ایتالیا در ورزشگاه المپیکو و به میزبانی لاتزیو به رقابت هم رفتند که دربی شهر لندن هم برنده ای نداشت. گل اول این دیدار را کلاروف در دقیقه ی ۱۷ با ضربه ی موفق ایستگاهیش به ثمر رساند تا رمی ها در این نیمه بهع برتری ۱-۰ برسند. در نیمه ی دوم بازی ، لاتزیو تمام تلاشش را برای کاهش اختلاف به کار برد و سرانجام در دقیقه ی ۵۸ این آلبرتو بود که با جایگیری دقیق خود ، پاس ایموبیله را دریافت کرد و آن را وارد دروازه ی رم نمود. در ادامه اتفاق خاصی بر دروازه ها نیفتاد و بازیکنان این دو تیم تمام فرصت های طلایی را از دست دادند تا این دیدار با تساوی ۱-۱ به پایان رسد.

 

لاتزیو  آاس رم 
۵۰% مالکیت ۵۰%
۷ شوت در چارچوب  ۳
۱۳ شوت خارج از چارچوب ۶
۱ مهار دروازه بان ۶
۳۷۴ تعداد پاس ۳۸۲
۳۱۷ پاس صحیح ۳۱۳
۲۳ سانتر ۱۰
۸ کرنر ۴
۱۵ خطا ۱۳
۲ آفساید ۰
۴ کارت زرد ۳

 

 

پخش زنده بازی لاتزیو آاس رم- ۱۱ اسفند ۹۷

در یکی از بازی های هفته بیست و ششم سری آ، لاتزیو میزبان آ اس رم بود. در دقیقه ی ۱۲ ،پرتاب اوت سریع بازیکنان لاتزیو با حرکت خوب کوریا و پاس در عمق او برای کایسدو همراه شد تا گل اول بازی، با کندی خط دفاعی رم به راحتی به نام مهاجم اکوادوری لاتزیو ثبت شود.پس از این گل ، در سالگرد درگذشت داویده آستوری، در دقیقه ۱۳، بازیکنان و تماشاگران دو تیم، یاد و خاطره کاپیتان فقید ویولا را زنده کردند. در نیمه ی دوم شاهد افزایش حملات بودیم. در دقیقه ی ۷۳ کوریا در کورس با او جلو افتاد و با اولسن تک به تک شد اما از پشت، فازیو روی او خطا کرد تا داور پنالتی اعلام کند. ایموبیله ضربه پنالتی را به گل تبدیل کرد. سپس در دقیقه ی ۸۹ فلورنزی همچون اکثر بازی های این فصل، آفساید را پر کرد تا طی یک فعل و انفعال، توپ پشت محوطه جریمه به کاتالدی برسد. ضربه محکم او با واکنش ضعیف اولسن همراه شد تا گل سوم لاتزیو به ثمر برسد. در نهایت این دیدار با نتیجه ی ۳-۰ به پایان رسید.

 

لاتزیو  آاس رم 
۴۴% مالکیت ۵۶%
۴ شوت در چارچوب  ۳
۳ شوت خارج از چارچوب ۶
۳ مهار دروازه بان ۱
۳۳۰ تعداد پاس ۴۰۴
۲۳۲ پاس صحیح ۳۱۵
۲ سانتر ۵
۵ کرنر ۷
۱۵ ضربه ایستگاهی ۱۲
۱۳ خطا ۱۵
۲ آفساید ۰
۴ کارت زرد ۵
۰ کارت قرمز ۱

 

بازیهای دوشنبه ۲۹ دی

بازیهای سه‌شنبه ۳۰ دی

بازیهای چهارشنبه ۱ بهمن

بازیهای پنجشنبه ۲ بهمن