تی وی تو
لاتزیو
آاس رم

یکشنبه ۴ مهر ۱۹:۳۰

پخش زنده سری آ ایتالیا

پخش زنده بازی رم لاتزیو امشب از تی وی تو

شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی رم لاتزیو زنده را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی لاتزیو رم امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال رم لاتزیو به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی رم لاتزیو را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی لاتزیو رم را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال لاتزیو رم را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی لاتزیو رم

در ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ و در ادامه ی بازی های هفته ی سی و هفتم سری آ ایتالیا ٬ تیم های آ اس رم و لاتزیو به مصاف هم رفتند.تیمی که تا چند هفته پیش در رتبه سوم سری آ بود و فاصله زیادی تا فینال لیگ اروپا نداشت، می توانست به دستاوردهای بهتری برسد. مصدومیت ها و البته اصرار فونسکا به استفاده از سیستم ۳ ۴ ۲ ۱، یک فصل را از جالوروسی گرفت. فونسکا با این برد حداقل با خاطره ای خوش از پایتخت ایتالیا می رود. این اولین پیروزی آاس رم در فصل جاری سری آ مقابل یکی از ۸ تیم بالای جدول بود.

ادین ژکو با تحمیل دو کارت زرد به آچربی و ثبت یک پاس گل، مرد اول گرگ ها در دربی دلاکاپیتاله بود. با این نتیجه، شانس اندک لاتزیو برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا از بین رفت و رم نیز یک گام دیگر به لیگ کنفرانس اروپا نزدیک تر شد. اولین گل این دیدار توسط مخیتاریان در دقیقه ی ۴۲ و دومین گل با ضربه ی رودریگز در دقیقه ی ۷۸ به ثبت رسید.

پخش بازی رم لاتزیو زنده

 

آ اس رم لاتزیو 
۴۸% مالکیت ۵۲%
۲ شوت در چارچوب  ۴
۷ شوت خارج از چارچوب ۴
۴ مهار دروازه بان ۰
۴۳۲ تعداد پاس ۴۷۶
۳۶۱ پاس صحیح ۴۰۴
۱۷ سانتر ۱۴
۴ کرنر ۴
۸ خطا ۸
۲ آفساید ۵
۲ کارت زرد ۲
۰ کارت قرمز ۱

 

پخش زنده بازی لاتزیو رم

 

پخش زنده بازی رم لاتزیو

هفته هجدهم سری آ ایتالیا با بزرگ‌ترین نبرد هفته در پایتخت آغاز شد، در ۲۶ دی ماه ۱۳۹۹ و  در دربی دلاکاپیتاله که لاتزیو در آن ۳ بر صفر رم را برد. در نیمه نخست دو اشتباه از خط دفاعی رم باعث شد ایموبیله در دقیقه ۱۴ و آلبرتو در دقیقه ۲۳ گل بزنند. نیمه دوم هم وقتی رم برای جبران تلاش می‌کرد شوت زیبای آلبرتو در دقیقه ۶۷ به قعر دروازه رفت تا خیال شاگردان اینزاگی راحت شود. با این برد شیرین لاتزیو ۳۱ امتیازی شد و در رده هفتم قرار گرفت. رم هم با ۳۴ امتیاز در رده سوم جدول باقی ماند.

 

پخش زنده بازی رم لاتزیو

 

لاتزیو  آ اس رم
۳۹% مالکیت ۶۱%
۸ شوت در چارچوب  ۱
۰ شوت خارج از چارچوب ۴
۲ مهار دروازه بان ۵
۳۹۵ تعداد پاس ۵۸۳
۳۲۱ پاس صحیح ۴۹۲
۷ سانتر ۲۲
۱ کرنر ۷
۱۲ خطا ۱۹
۴ آفساید ۲
۵ کارت زرد ۴

 

پخش زنده بازی رم لاتزیو

 

پخش بازی لاتزیو رم زنده

در ۶ بهمن ۱۳۹۸ و در حساس ترین بازی هفته بیست و یکم سری آ، آاس رم در دربی دلاکاپیتاله میزبان لاتزیو بود. در نیمه ی نخست این دیدار ژکو موفق شد با حمله ی ای موفق در دقیقه ی ۲۶ بازی ، دروازه ی لاتزیو را باز کند اما این برتری مدت زیادی طول نکشید ، زیرا که در دقیقه ی ۳۴ آچربی حساب کار را به تساوی ۱-۱ بدل کرد تا نیمه ی نخست به پایان برسد. در ۴۵ دقیقه ی دوم ، حملات و میزان خشونت دو تیم بیشتر شد اما هیچ کدام از بازیکنان موفق نشدند از سد دفاعی تیم حریف بگذرند و حمله ی موفقی را ترتیب دهند.

پس با اتمام زمان بازی ، این دیدار با نتیجه ی ۱-۱ به پایان رسید.از حواشی این دیدار ، حضور نیکولو زانیولو پس از مصدومیت سنگین خود، در ورزشگاه بود که  بارها مورد تشویق هواداران رم قرار گرفت.

پخش آنلاین بازی رم لاتزیو

 

آاس رم  لاتزیو 
۶۶% مالکیت ۳۴%
۳ شوت در چارچوب  ۲
۱۰ شوت خارج از چارچوب ۱
۱ مهار دروازه بان ۲
۵۹۶ تعداد پاس ۳۱۰
۵۳۸ پاس صحیح ۲۳۲
۲۸ سانتر ۶
۷ کرنر ۱
۱۱ خطا ۱۲
۱ آفساید ۳
۲ کارت زرد ۴

 

پخش زنده بازی رم لاتزیو

پخش بازی رم لاتزیو زنده

در تاریخ ۱۰ شهریور ۱۳۹۸ تیم های فوتبال لاتزیو و آ اس رم در چهارچوب هفته دوم فوتبال سطح اول ایتالیا در ورزشگاه المپیکو و به میزبانی لاتزیو به رقابت هم رفتند که دربی شهر لندن هم برنده ای نداشت. گل اول این دیدار را کلاروف در دقیقه ی ۱۷ با ضربه ی موفق ایستگاهیش به ثمر رساند تا رمی ها در این نیمه بهع برتری ۱-۰ برسند. در نیمه ی دوم بازی ، لاتزیو تمام تلاشش را برای کاهش اختلاف به کار برد و سرانجام در دقیقه ی ۵۸ این آلبرتو بود که با جایگیری دقیق خود ، پاس ایموبیله را دریافت کرد و آن را وارد دروازه ی رم نمود.

در ادامه اتفاق خاصی بر دروازه ها نیفتاد و بازیکنان این دو تیم تمام فرصت های طلایی را از دست دادند تا این دیدار با تساوی ۱-۱ به پایان رسد.

پخش زنده بازی رم لاتزیو

 

لاتزیو  آاس رم 
۵۰% مالکیت ۵۰%
۷ شوت در چارچوب  ۳
۱۳ شوت خارج از چارچوب ۶
۱ مهار دروازه بان ۶
۳۷۴ تعداد پاس ۳۸۲
۳۱۷ پاس صحیح ۳۱۳
۲۳ سانتر ۱۰
۸ کرنر ۴
۱۵ خطا ۱۳
۲ آفساید ۰
۴ کارت زرد ۳

 

پخش زنده بازی رم لاتزیو

 

پخش آنلاین بازی لاتزیو رم

در تاریخ ۱۱ اسفند ۱۳۹۷ و در یکی از بازی های هفته بیست و ششم سری آ، لاتزیو میزبان آ اس رم بود. در دقیقه ی ۱۲ ،پرتاب اوت سریع بازیکنان لاتزیو با حرکت خوب کوریا و پاس در عمق او برای کایسدو همراه شد تا گل اول بازی، با کندی خط دفاعی رم به راحتی به نام مهاجم اکوادوری لاتزیو ثبت شود.پس از این گل ، در سالگرد درگذشت داویده آستوری، در دقیقه ۱۳، بازیکنان و تماشاگران دو تیم، یاد و خاطره کاپیتان فقید ویولا را زنده کردند. در نیمه ی دوم شاهد افزایش حملات بودیم.

در ادامه پخش زنده بازی لاتزیو رم و در دقیقه ی ۷۳ کوریا در کورس با او جلو افتاد و با اولسن تک به تک شد اما از پشت، فازیو روی او خطا کرد تا داور پنالتی اعلام کند. ایموبیله ضربه پنالتی را به گل تبدیل کرد. سپس در دقیقه ی ۸۹ فلورنزی همچون اکثر بازی های این فصل، آفساید را پر کرد تا طی یک فعل و انفعال، توپ پشت محوطه جریمه به کاتالدی برسد. ضربه محکم او با واکنش ضعیف اولسن همراه شد تا گل سوم لاتزیو به ثمر برسد. در نهایت این دیدار با نتیجه ی ۳-۰ به پایان رسید.

پخش زنده بازی لاتزیو رم

 

لاتزیو  آاس رم 
۴۴% مالکیت ۵۶%
۴ شوت در چارچوب  ۳
۳ شوت خارج از چارچوب ۶
۳ مهار دروازه بان ۱
۳۳۰ تعداد پاس ۴۰۴
۲۳۲ پاس صحیح ۳۱۵
۲ سانتر ۵
۵ کرنر ۷
۱۵ ضربه ایستگاهی ۱۲
۱۳ خطا ۱۵
۲ آفساید ۰
۴ کارت زرد ۵
۰ کارت قرمز ۱

 

پخش زنده بازی لاتزیو رم