قطعی شد: ستاره رئال تا یورو ۲۰۲۴ می‌ماند

سپتامبر 5, 2023

به گزارش تی وی تو و به نقل از فوتبالی، مودریچ در چند سال اخیر ستاره اصلی و مهره کلیدی تیم ملی کرواسی در موفقیت‌هایی بوده که این تیم به دست آورده است.

کروات‌ها با حضور این بازیکن در زمین به عنوان کاپیتان موفق شدند در جام جهانی ۲۰۱۸ راهی فینال شوند و عنوان نایب قهرمانی را با شکست برابر تیم ملی فرانسه به دست آورند و در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر هم مدال برنز را با پیروزی برابر مراکش از آن خود کردند.

شایعات بسیاری درباره تصمیم این ستاره کروات برای خداحافظی از تیم ملی کشورش پس از رقابت‌های جام جهانی به گوش می‌رسید، اما سرمربی این تیم بالاخره تایید کرد که او در رقابت‌های جام ملت‌های اروپا هم همراه تیم ملی کرواسی خواهد بود.

دالیچ در گفت‌وگو با خبرنگاران در این باره اظهار داشت: «لوکا مودریچ تا یورو ۲۰۲۴ در جمع ما حضور خواهد داشت. هیچ تردیدی در علاقه و اشتیاق او وجود ندارد. ما پس از لیگ ملت‌ها با هم صحبت کردیم و او شخصا تصمیم گرفت که ادامه دهد. من امیدوارم که او حتی بیش از این هم همراه ما بماند، اما باید ببینیم شرایط چطور پیش خواهد رفت. از لوکا برای این تصمیم ممنونم!»

پیش از این گفته شده بود که مودریچ در صحبت با آردا گولر، بازیکن جدید رئال، به او گفته بود که قصد دارد در تابستان سال آینده از فوتبال خداحافظی کند و حالا باید دید که شرایط او در رئال به چه شکل پیش خواهد رفت.