قطعی: جایزه پسر طلایی به فوق ستاره رئال رسید

اکتبر 29, 2023

به گزارش تی وی تو و به نقل از فوتبالی، درخشش بلینگام در ترکیب رئال مادرید پس از پیوستنش به این باشگاه در پنجره نقل و انتقالاتی تابستان امسال تحسین بسیاری را برای او به همراه داشته است.

این بازیکن روز گذشته هم بار دیگر ناجی تیمش در دیدار حساس و تماشایی برابر بارسلونا شد و توانست در اولین دیداری که به صورت رسمی با پیراهن رئال مقابل این تیم به میدان رفته بود هر دو گل تیمش را وارد دروازه حریف کند و سه امتیاز را برای آنها به ارمغان بیاورد.

او از ابتدای فصل جاری تا به حال آماری خیره‌کننده از خودش به جای گذاشته که شاید کمتر کسی این انتظار را داشت و حالا در آستانه کسب یک جایزه ارزشمند قرار گرفته است.

روزنامه اسپانیایی مارکا خبر داده که جایزه پسر طلایی ۲۰۲۳ به بلینگام رسیده و او از سوی داوران برای دریافت این جایزه مهم و جذاب انتخاب شده تا پاداش تلاش‌ها و عملکرد خوبش در یک سال اخیر را گرفته باشد.

به گفته مارکا، این ستاره انگلیسی توانسته اکثر رای‌ها را در انتخاب برنده این جایزه به خودش اختصاص دهد و داوران هیچ تردیدی در این باره که چه کسی باید برنده جایزه پسر طلایی باشد نداشته‌اند.

به این ترتیب، بلینگام خیلی زود و در طول چند روز آینده به عنوان برنده رسمی جایزه پسر طلایی ۲۰۲۳ معرفی خواهد شد و جایزه‌اش را دریافت خواهد کرد تا نشان دهد که روزهای درخشانی را در پیش دارد.