قطعی: جانشین پوچتینو در چلسی انتخاب شد

ژوئن 3, 2024

به گزارش تی وی تو و به نقل از فوتبالی، پوچتینو یک سال قبل هدایت چلسی را بر عهده گرفت و با وجود روزهای سخت و پرفراز و نشیبی که در طول این فصل پشت سر گذاشت اما توانست آنها را به جایگاه ششم جدول رده‌بندی رقابت‌های لیگ برتر انگلیس برساند و این تیم را تا حدی از بحران دور کند.

با این حال، مدیران باشگاه و این سرمربی آرژانتینی به این نتیجه رسیدند که بهترین راه برای آنها این است که به این همکاری پایان دهند و به این ترتیب او در پایان فصل نیمکت چلسی را ترک کرد و جستجو برای یافتن جانشین مناسب برای این مربی از همان زمان آغاز شد.

نام مربیان بسیاری در طول چند هفته اخیر در کنار نام باشگاه چلسی مطرح شده بود اما در روزهای گذشته گفته می‌شد که مذاکرات با مارسکا در مراحل نهایی قرار دارد و حالا فابریتزیو رومانو، خبرنگار ایتالیایی، خبر داده است که توافق نهایی با این مربی صورت گرفت و او به زودی به صورت رسمی به عنوان سرمربی چلسی معرفی خواهد شد.

گفته می‌شود که تمامی مدارک از سوی هر دو طرف به امضا رسیده است و قرارداد این مربی با باشگاه چلسی تا سال ۲۰۲۹ ادامه خواهد داشت. لسترسیتی مبلغ ۱۰ میلیون یورو به عنوان غرامت فسخ قرارداد او دریافت خواهد کرد. انتظار می‌رود که چلسی در ساعات آینده خبر انتخاب سرمربی تیمش را رسمی کند.