قطر کوتاه نمی‌آید: پیشنهاد هنگفت جدید برای یونایتد

به گزارش  تی وی تو و به نقل از فوتبالی، خانواده گلیزر هنوز تصمیم نهایی درباره فروش سهام باشگاه منچستریونایتد را نگرفته‌اند و همچنان در حال بررسی پیشنهادات هستند.

بسیاری از رسانه‌های انگلیسی در چند روز اخیر مدعی شده بودند که سر جیمز راتکلیف گزینه اصلی خرید این باشگاه به حساب می‌آید و توافق نهایی مالکان آمریکایی شیاطین سرخ با این تاجر ثروتمند انگلیسی تا حد زیادی انجام شده است.

اما حالا روزنامه تلگراف خبر داده که مشتری قطری این باشگاه قصد ندارد به این راحتی از رقابت کنار برود و پیشنهاد هنگفت جدیدی را برای متقاعد کردن گلیزرها ارائه کرده که ممکن است شرایط را به صورت کلی تغییر دهد.

شیخ جاسم بن حامد آل ثانی حالا پیشنهادی را برای خرید یونایتد ارائه کرده که ظاهرا پنج میلیارد پوند ارزش دارد و می‌تواند نظر مالکان این باشگاه را برای فروش آن به راتکلیف تغییر دهد.

با این حال، خانواده گلیزر همچنان معتقد هستند که این باشگاه نزدیک به شش میلیون پوند ارزش دارد و هنوز هیچ یک از خریداران حاضر به پرداخت چنین مبلغی برای خرید یونایتد نشده است و باید دید که آیا آنها با این مبالغ در نهایت حاضر به فروش یونایتد خواهند شد یا خیر.