تی وی تو
قطر
عراق

دوشنبه ۱۵ آذر ۲۲:۳۰

پخش زنده جام عرب

گزارش زنده فوتبال قطر عراق امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده گزارش بازی قطر و عراق را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی قطر و عراق امشب را آنلاین تماشا کنید.

گزارش زنده فوتبال قطر و عراق امشب

اگر برای دیدن گزارش زنده فوتبال قطر و عراق به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا گزارش زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی قطر عراق را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی قطر عراق را تماشا کنیم

برای تماشای گزارش زنده فوتبال قطر عراق، شما می توانید بازی قطر و عراق زنده را در همین صفحه دنبال کنید.
در پایان زنده بازی قطر عراق، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که گزارش فوتبال قطر و عراق را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی قطر عراق ۵ آذر ۹۸

تیم ملی عراق و قطر پس از گذشت یک سال در رقابت های جام خلیج فارس ، مقابل هم قرار گرفتند. عراقی ها در نیمه ی نخست حسابی خوش درخشیدند و موفق شدند در دقیقه ی ۱۸ و ۲۷ با ضربه ی محمد قاسم ، دروازه ی حریف را باز کنند تا با برتی ۲-۰ راهی رختکن شوند.

در نیمه ی دوم قطر پیش کشید و در دقیقه ی ۴۹ با ضربه ای از حاتم کمی از این اختلاف کاست. این تیم در استفاده از موقعیت های مناسب بعدی و به تساوی رساندن نتیجه ، ناتوان بود پس با پایان گزارش زنده فوتبال قطر عراق برتری ۲-۱ عراق را پذیرفت.

 

پخش زنده بازی قطر عراق

 

پخش زنده بازی قطر عراق

 

پخش زنده بازی قطر عراق ۲ بهمن ۹۷

تیم ملی عراق و قطر در مرحله ی یک هشتم نهایی جام ملت های آسیا در مقابل هم صف آرایی کردند. نیمه ی نخست این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم شانس خود را برای گلزنی امتحان کنند. در نیمه ی دوم ، الراوی در دقیقه ی ۶۲ حساب کار را به نفع تیمش چرخاند و از آن سو عراقی ها با حملات سنگین سعی در جبران اختلاف امتیاز داشتند که چندان در آن موفق نبودند. در نهایت با پایان گزارش زنده فوتبال قطر عراق قطر به برتری ۱-۰ رسید.

 

پخش زنده بازی قطر عراق

 

قطر عراق 
۵۸%مالکیت۴۲%
۴شوت در چارچوب ۲
۳شوت خارج از چارچوب۶
۲مهار دروازه بان۲
۴کرنر۶
۱۵ضربه ایستگاهی۱۲
۱۲خطا۱۳
۰آفساید۱
۳کارت زرد۴

 

پخش زنده بازی قطر عراق