تی وی تو

گزارش زنده بازی قطر صربستان امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی قطر صربستان را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی قطر صربستان امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده بازی قطر صربستان امشب

اگر برای دیدن پخش زنده فوتبال قطر صربستان به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا پخش زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی قطر صربستان را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی قطر صربستان را تماشا کنیم

برای تماشای پخش زنده بازی قطر صربستان، شما می توانید پخش آنلاین بازی قطر صربستان را در همین صفحه دنبال کنید.
در پایان پخش زنده بازی قطر صربستان، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال قطر صربستان را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی قطر صربستان – ۱۰ شهریور ۱۴۰۰

تیم ملی صربستان برای اولین بار در یک بازی دوستانه به مصاف قطر رفت. در این دیدار صرب ها حسابی خوش درخشیدند و موفق شدند حریف را با نتیجه ۴-۰ شکست دهند. خوخی در دقیقهی  ۲ با اشتباهش دروازه ی خودی را باز کرد و سپس در دقیقه ی ۱۷ این یووویچ بود که برای صربستان گلزنی کرد تا آن ها با برتری ۲-۰ راهی رختکن وند . در نیمه ی دوم باز هم فشار حملات از سمت صربستان بالا بود و ضعف قطر در خط دفاعی کاملا واضح می نمود. ولاهوویچ در دقیقه ی ۶۰ و میلینکویچ در دقیقه ی ۸۶ باز هم برای تیمشان گلزنی کردند تا با پایان گزارش زنده بازی قطر صربستان صرب ها  را به این برتری برسانند.

 

پخش زنده بازی قطر صربستان

 

پخش زنده بازی قطر صربستان