تی وی تو
فیورنتینا
اودینزه

چهارشنبه ۷ اردیبهشت ۲۰:۳۰

پخش زنده سری آ ایتالیا

بازی زنده فیورنتینا و اودینزه امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی فیورنتینا اودینزه را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی فیورنتینا اودینزه امشب را آنلاین تماشا کنید.

اگر برای دیدن پخش فوتبال فیورنتینا و اودینزه به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی فیورنتینا اودینزه را از تی وی تو دنبال کنید

چطور پخش بازی فیورنتینا اودینزه را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی فیورنتینا اودینزه را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال فیورنتینا اودینزه را آنلاین ببینند.

پخش بازی فیورنتینا اودینزه

در جریان بازی ای هفته ی ششم سری آ ایتالیا ، تیم های فیورنتینا و اودینزه در مقابل هم قرار گرفتند. ولاهوویچ در دقیقه ی ۱۶ موفق شد دروازه ی اودینزه را باز کرده و تیمش را به برتری ۱-۰ برساند. در ادامه ی بازی اما تاش بازیکنان اودینزه برای جبران این گل راه به جایی نبرد و از آن سو نیز بازیکنان فیورنتینا که حالا خیالشان از پیروزی جمع بود ، آرایشی دفاعی به خود گرفته بودند که در نهایت پخش بازی فیورنتینا اودینزه با برتری ۱-۰ فیورنتینا به پایان رسید.

 

پخش بازی فیورنتینا اودینزه

 

اودینزه فیورنتینا 
۴۵%مالکیت۵۵%
۵شوت در چارچوب ۲
۴شوت خارج از چارچوب۵
۱مهار دروازه بان۵
۴۷۲تعداد پاس۵۷۳
۴۰۴پاس صحیح۴۹۵
۱۵سانتر۱۲
۴کرنر۱
۱۴خطا۱۱
۲کارت زرد۳

پخش بازی فیورنتینا اودینزه