فیفادی کابوس‌وار رئال: وینی هم مصدوم شد

نوامبر 17, 2023

به گزارش تی وی تو و به نقل از فوتبالی، برزیل در هفته پنجم مرحله مقدماتی جام جهانی برابر کلمبیا قرار گرفت و در حالی که تا دقیقه ۷۵ یک بر صفر پیش بود، در چهار دقیقه دو گل دریافت کرد و با نتیجه ۲-۱ شکست خورد.

گل اول شاگردان فرناندو دینیز در دقیقه ۴ توسط گابریل مارتینلی روی پاس وینیسیوس جونیور به ثمر رسید. در ادامه کمی از سرعت بازی کم شد.

در دقیقه ۲۷، وینیسیوس ‌پس از یک کورس، ناگهان احساس ناراحتی کرد و به زمین افتاد. کادر پزشکی برزیل به زمین آمد و پس از معاینه تشخیص داد که او نمی‌تواند به بازی ادامه دهد و باید تعویض شود. این بازیکن در حالی که به شدت از وضعیت شاکی بود، تعویض شد و جایش را به ژوائو پدرو داد.

این مصدومیت در صورتی بود که این بازیکن تازه پس از مصدومیت قبلی‌اش به شرایط خوبی در رئال مادرید رسیده بود و در آخرین بازی‌اش پیش از فیفادی مقابل والنسیا دبل کرده بود.

او پس از پایان بازی در مورد آسیب‌دیدگی‌اش به خبرنگاران گفت: «فکر کنم همان مصدومیت دفعه قبل است. فردا آزمایش می‌دهم ببینم وضعیت چگونه است. با توجه به صحبت‌های پزشکان بعید است به بازی با آرژانتین برسم. همه راه‌ها را امتحان خواهیم کرد تا هر چه زودتر به زمین برگردم.»