تی وی تو
فوتبال  فولام استون ویلا زنده

فوتبال فولام استون ویلا زنده

پخش زنده فوتبال فولام استون ویلا، امروز یکشنبه ۲۱ آبان ۱۴۰۲ و در چارچوب رقابتهای لیگ برتر انگلیس و از ساعت ۱۷:۳۰ تیم های فولام و استون ویلا بازی خواهند داشت. فولام مقابل استون ویلا را آنلاین تماشا کنید. بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی فولام استون ویلا را
فولام
استون ویلا

یکشنبه ۲۱ آبان ۱۷:۳۰

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

پخش زنده فوتبال فولام استون ویلا، امروز یکشنبه ۲۱ آبان ۱۴۰۲ و در چارچوب رقابتهای لیگ برتر انگلیس و از ساعت ۱۷:۳۰ تیم های فولام و استون ویلا بازی خواهند داشت. فولام مقابل استون ویلا را آنلاین تماشا کنید.

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی فولام استون ویلا را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال فولام استون ویلا را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی فولام استون ویلا

در جریان بازی های هفته ی سی ام لیگ برتر انگلیس ، تیم های استون ویلا و فولام با هم دیدار کردند. نیمه ی نخست این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم شانس گلزنی خود را در نیمه ی دوم امتحان کنند. نیمه ی دوم اما با گل میتروویچ در دقیقه ی ۶۱ پخش زنده بازی فولام استون ویلا آغاز شد اما این گل حملات سنگین استون ویلا را در پی داشت. این تیم با گل های ترزگه ( دبل ) و واتکینز به برتری ۳-۱ رسید.

پخش زنده بازی فولام استون ویلا

 

استون ویلافولام 
۵۲%مالکیت۴۸%
۴شوت در چارچوب ۷
۵شوت خارج از چارچوب۵
۶مهار دروازه بان۱
۴۱۸تعداد پاس۳۸۴
۳۳۴پاس صحیح۲۸۸
۲۳سانتر۱۱
۴کرنر۴
۱۴خطا۲۰
۵آفساید۲
۱کارت زرد۲

پخش زنده فوتبال فولام استون ویلا – تی وی تو

برچسب‌ها: