تی وی تو

بــرای تمــــاشــای زنــــده بــازی اطلاع رسانی هوشمند را فعال نمایید.

فولام
آرسنال

شنبه ۴ شهریور ۱۷:۳۰

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

پخش زنده فوتبال آرسنال فولام . امروز شنبه ۴ شهریور و در چارچوب رقابتهای لیگ برتر انگلیس و از ساعت ۱۷:۳۰ تیم های منچستریونایتد و فولام و بازی خواهند داشت. فولام مقابل آرسنال را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال آرسنال فولام

۲۱ اسفند ۱۴۰۱

در چارچوب بازی های هفته بیست و هفتم لیگ برتر انگلیس، تیم های آرسنال و فولام با هم دیدار کردند. آرسنال در نیمه نخست این دیدار حسابی خوش درخشید و ضمن به نمایش گذاشتن یک بازی جذاب، موفق شد ۳ بار دروازه حریف را باز کند. گابریل در دقیقه ۲۱، مارتینلی در دقیقه ۲۶ و اودگارد در دقیقه ۲+۴۵ بازیکنانی بودند که برای آرسنالی ها گلزنی کردند.

در نیمه دوم پخش زنده فوتبال آرسنال فولام ، آرسنال که خیالش راحت شده بود، به دفاع مشغول شد فولام نیز از ترس ضد حمله حملات چندانی به دروازه حریف نداشتند تا  بر خلاف نیمه قبل، این نیمه به آرامی به پایان برسد و آرسنال با نتیجه ۳-۰ پیروز شود.

پخش زنده بازی فولام و آرسنال

فولام آرسنال 
۴۵%مالکیت۵۵%
۲شوت در چارچوب ۷
۶شوت خارج از چارچوب۳
۴مهار دروازه بان۲
۴۳۵تعداد پاس۵۴۳
۳۶۲پاس صحیح۴۷۲
۱۶سانتر۱۸
۴کرنر۸
۱۰خطا۹
۲آفساید۲
۰کارت زرد۱

پخش زنده بازی فولام و آرسنال

پخش زنده بازی فولام و آرسنال

۵ شهریور ۱۴۰۱

در هفته چهارم لیگ برتر در خانه میزبان فولام بود. توپچی‌ها با اینکه ابتدا از حریف عقب افتادند ولی در ادامه موفق شدند با به ثمر رساندن دو گل پیروز شده و سه امتیاز این بازی را به‌دست آورند.

توپچی‌ها در نیمه اول سه بار فرصت داشتند تا دروازه حریف را باز کنند ولی موفق نبودند. در دقیقه ۱۵ گرانیت ژاکا پاس خوب گابریل ژسوس را به بیرون زد و در دقیقه ۲۹ شوت مارتینلی به تیر دروازه برخورد کرد تا دروازه فولام بسته بماند. چهار دقیقه بعد ساکا در موقعیت تک به تک نتوانست توپ را وارد دروازه کند و لنو با یک سیو درخشان مانع از باز شدن دروازه فولام شد. نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان رسید.

الکساندر میتروویچ که در اوایل نیمه دوم در یک برخورد شدید با خطر مصدومیت جدی مواجه بود در دقیقه ۵۶ دروازه آرسنال را باز کرد. او بعد از توپ‌ربایی از گابریل با آرامش دروازه رمزدیل را باز کرد تا فولام پیش بیفتد.

اما جلو افتادن فولام تنها هشت دقیقه ادامه داشت و آرسنال در دقیقه ۶۴ توسط کاپیتانش مارتین اودگارد به گل رسید. بازی‌های ترکیبی‌ای که توپچی‌ها در نیمه اول بارها انجام داده بودند این بار به گل تبدیل شد. ساکا به دل دفاع فولام زد و اودگارد را در مرکز محوطه جریمه صاحب توپ کرد تا بازی به تساوی کشیده شود.

آرسنال در ادامه پخش زنده بازی فولام و آرسنال تلاش زیادی برای به ثمر رساندن گل داشت ولی ناموفق بود. مارتینلی و انکتیا دو موقعیت عالی را از دست دادند تا شاگردان آرتتا نتوانند از حریف پیش بیفتند. در دقیقه ۸۵ اما تلاش‌های آرسنال سرانجام به ثمر رسید.

روی یک کرنر اشتباه لنو، سنگربان فولام، فرصت را در اختیار گابریل گذاشت تا او پاس ویلیام سالیبا را به گل تبدیل کند. روی کرنر ارسالی آرسنال ضربه سر سالیبا توپ را دقیقا در مقابل ستاره برزیلی گذاشت تا او دروازه لنو را باز کند.

پخش زنده بازی فولام و آرسنال

آرسنال فولام 
۷۲%مالکیت۲۸%
۸شوت در چارچوب ۳
۴شوت خارج از چارچوب۶
۲مهار دروازه بان۶
۵۹۵تعداد پاس۲۲۳
۵۰۹پاس صحیح۱۳۸
۱۹سانتر۱۱
۹کرنر۲
۶خطا۱۲
۱آفساید۰
۲کارت زرد۳

پخش زنده بازی فولام و آرسنال

 

پخش آنلاین دیدار آرسنال و فولام

۲۹ فروردین ۱۴۰۰

تیم های آرسنال و فولام در چارچوب هفته سی و دوم لیگ برتر انگلیس برابر یکدیگر قرار گرفتند.آرسنال کار را بهتر آغاز کرد و در نیمه اول مسابقه چند موقعیت داشت تا دروازه فولام را باز کند اما نتوانست از این فرصت ها استفاده کند.

در حالی که پخش زنده فوتبال آرسنال و فولام به لحظات پایانی خود در نیمه اول نزدیک می‌شد توپچی ها توسط  دنی سبایوس به گل برتری دست یافتند اما پس از مراجعه داور به VAR تصمیم بسیار سختگیرانه ای اتخاذ و اعلام شد که باکایو ساکا قبل از به ثمر رسیدن گل در موقعیت آفساید قرار داشته است تا قفل دروازه فولام بسته باقی بماند.

در ادامه نیمه اول نیز تغییری در نتیجه حاصل نشد تا دو تیم آرسنال و فولام با تساوی بدون گل راهی رختکن شوند و خود را برای نیمه دوم آماده کنند.

بر خلاف انتظار این فولام بود که نیمه دوم را بهتر آغاز کرد و توانست در دقیقه ۵۹ گل اول را وارد دروازه آرسنال کند. خطای گابریل مدافع برزیلی توپچی‌ها روی ماریو لمینا، هافبک فولام باعث شد تا داور نقطه پنالتی را نشان دهد. جوش مایا پشت توپ ایستاد و گلزنی کرد تا نتیجه ۱-۰ شود.

در ادامه نیمه دوم پخش آنلاین بازی فولام و آرسنال حملات آرسنال تا لحظات پایانی مسابقه بی‌نتیجه ماند. با این حال در دقیقه ۹۷ بالاخره کار به تساوی کشیده شد. بعد از یک کش و قوس در محوطه جریمه فولام ادی انکتیا در دهانه دروازه خالی توپ ریباند را تبدیل به گل کرد تا آرسنال در لحظات پایانی بازی شکست را با تساوی عوض کرده باشد.

پخش زنده بازی فولام و آرسنال

آرسنال فولام 
۶۹%مالکیت۳۱%
۵شوت در چارچوب ۱
۸شوت خارج از چارچوب۰
۰مهار دروازه بان۴
۶۳۳تعداد پاس۲۸۶
۵۵۸پاس صحیح۲۱۲
۳۰سانتر۶
۱۱کرنر۱
۹خطا۱۱
۵آفساید۰
۰کارت زرد۳

پخش زنده بازی فولام و آرسنال

گزارش زنده بازی فولام و آرسنال

۲۲ شهریور ۱۳۹۹

فصل جدید لیگ برتر انگلیس پس از نزدیک به یک ماه تعطیلی دوباره آغاز شد و در دیدار افتتاحیه این رقابت‌ها آرسنال در ورزشگاه کراون کاتیج، به مصاف فولام رفت و موفق شد این تیم را با نتیجه ۰-۳ شکست دهد.شاگردان آرتتا در این دیدار نمایش درخشانی داشتند و موفق شدند در دقیقه ۸ پخش زنده فوتبال آرسنال و فولام و با گل لاکازت به برتری برسند.

مهاجم فرانسوی با این گول به تنها بازیکنی مبدل شد که دو بار موفق به زدن گول اول فصل لیگ برتر شده است.این دیدار در نیمه نخست گول دیگری در پی نداشت و آرسنال با برتر راهی رختکن شد.

در نیمه دوم آرسنالی‌ها باز هم تیم برتر میدان بودند و گابریل ماگالاش مدافع برزیلی که تازه به این تیم پیوسته، موفق شد در دقیقه ۴۹ گول دوم این تیم را به ثمر رساند و به دهمین بازیکنی مبدل شد که در نخستین بازی خود موفق به گلزنی می‌شود.

شاگردان آرتتا در دقیقه ۵۷ پخش زنده فوتبال آرسنال و فولام به گول سوم رسیدند و اوبامیانگ موفق شد گل سوم تیمش را به ثمر برساند.نکته جالب این که هر سه پاس گول این دیدار را ویلیان ستاره برزیلی آرسنال‌ها برای هم‌تیمی‌هایش ساخت و موفق شد در ۵۷ دقیقه سه پاس گل بدهد.

پخش زنده فوتبال آرسنال و فولام

فولام آرسنال 
۴۵%مالکیت۵۵%
۲شوت در چارچوب ۶
۲شوت خارج از چارچوب۴
۲مهار دروازه بان۲
۵۱۰تعداد پاس۶۲۴
۴۴۸پاس صحیح۵۶۱
۱۵سانتر۱۶
۲کرنر۳
۱۲خطا۱۲
۲آفساید۲
۲کارت زرد۲

پخش زنده فوتبال آرسنال و فولام

پخش زنده فوتبال آرسنال و فولام

۱۱ دی ۱۳۹۷

آرسنال در هفته بیست و یکم لیگ برتر انگلستان موفق شد چهار بر یک همشهری خود، فولام را شکست دهد.اولین فرصت بازی در دقایق ابتدایی و با حرکت زیبای سسنیون برای فولام ایجاد شد اما ضربه او از بالای دروازه برند لنو به بیرون رفت.

در ادامه آرسنال مالک توپ و میدان شد و در دقیقه ۲۵ و با حرکت و ارسال ایوبی از سمت چپ و ضربه تمام کننده گرانیت ژاکا در مقابل دروازه موفق شد به گل اول دست یابد.

آرسنال نیمه دوم را نیز هجومی آغاز کرد و بعد از چند موقعیت نصفه و نیمه در دقیقه ۵۴ پخش زنده بازی آرسنال و فولام به گل رسید. روی پاس کولاسیناچ، لاکازت در محوطه صاحب فرصت شده و با یک ضربه دقیق گل دوم را نیز به ثمر رساند.

دقایقی بعد توپچی ها تا آستانه زدن گل سوم هم پیش رفتند اما ضربه زمینی لاکازت در موقعیتی تک به تک با عکس العمل سرخیو ریکو همراه شد.در ادامه فولام برای جبران گل های دریافتی پیش کشید و در نهایت موفق شد در دقیقه ۶۹ و با ارسال عرضی و زمینی سسنیون و ضربه تمام کننده کامارا اختلاف را به حداقل رساند.

اما آرسنال بعد از دریافت گل پیش کشید و در دقیقه ۷۸ به گل سوم رسید. ضربه اوبامیانگ به دیرک دروازه برخورد کرد و در ریباند آرون رمزی موفق شد با یک ضربه دقیق به گوشه دروازه گل سوم را وارد دروازه فولام کند.

اما این پایان کار نبود و در دقیقه ۸۵ پخش زنده فوتبال آرسنال و فولام و روی شلوغی درون محوطه، اوبامیانگ در سمت راست صاحب فرصت شد و ضربه او بعد از برخورد به مدافعان فولام تبدیل به گل چهارم توپچی ها شد.در ادامه جریان بازی آرام شد و در نهایت آرسنال ۱-۴ موفق به غلبه بر فولام شد.

پخش زنده فوتبال آرسنال و فولام

آرسنال فولام 
۵۹%مالکیت۴۱%
۹شوت در چارچوب ۴
۴شوت خارج از چارچوب۴
۳مهار دروازه بان۴
۵۴۲تعداد پاس۳۶۶
۴۲۸پاس صحیح۲۷۱
۳سانتر۴
۸کرنر۳
۱۲ضربه ایستگاهی۷
۷خطا۱۲
۴آفساید۴
۰کارت زرد۱

پخش زنده فوتبال آرسنال و فولام

پخش آنلاین بازی آرسنال و فولام

مسابقه بین دو تیم فولام و آرسنال یک بازی از هفته هشتم لیگ برتر جزیره بود که به میزبانی فولام برگزار می شد. فولام قبل از این بازی ۵ امتیازی و آرسنال ۱۵ امتیازی بود.تیم آرسنال در این بازی موفق شد با حساب ۵ – ۱ تیم فولام را درهم بکوبد.

لاکازت و اوبامیانگ هر کدام ۲ گل برای آرسنال به ثمر رساندند و آرون رمزی زننده گل دیگر توپچی های لندن بود. تگ گل فولام نیز توسط آندره شورله آلمانی به ثمر رسید.

در پایان پخش زنده فوتبال آرسنال و فولام آرسنال با ۱۸ امتیاز پشت سر منچسترسیتی، لیورپول و چلسی ۲۰ امتیازی در رده چهارم جدول قرار گرفته  است و می تواند به آینده امیدوار باشد اگرچه پیشی گرفتن از این سه تیم فوق العاده آماده کار بسیار دشواری است و آرسنال هنوز بازی های سنگین خود را انجام نداده است.

پخش زنده فوتبال آرسنال و فولام

فولام آرسنال 
۴۸%مالکیت۵۲%
۴شوت در چارچوب ۷
۸شوت خارج از چارچوب۲
۲مهار دروازه بان۳
۴۷۰تعداد پاس۵۰۶
۳۸۱پاس صحیح۳۹۹
۴سانتر۳
۴کرنر۲
۱۲ضربه ایستگاهی۱۱
۱۱خطا۱۲
۴آفساید۱
۲کارت زرد۰

پخش زنده فوتبال آرسنال و فولام