تی وی تو

پخش زنده بازیها در اپلیکیشن تی وی تو

همین حالا نصب کنید

پخش زنده فوتبال آرسنال فولام ‌

فولام
آرسنال

یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۷:۰۰

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

پخش زنده بازی فولام آرسنال امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی فولام آرسنال را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی فولام آرسنال امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال فولام – آرسنال به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی فولام آرسنال را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی فولام آرسنال را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی فولام آرسنال را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال فولام آرسنال را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی فولام آرسنال – ۲۲ شهریور ۹۹

فصل جدید لیگ برتر انگلیس پس از نزدیک به یک ماه تعطیلی دوباره آغاز شد و در دیدار افتتاحیه این رقابت‌ها آرسنال در ورزشگاه کراون کاتیج، به مصاف فولام رفت و موفق شد این تیم را با نتیجه ۰-۳ شکست دهد.شاگردان آرتتا در این دیدار نمایش درخشانی داشتند و موفق شدند در دقیقه ۸ و با گل لاکازت به برتری برسند.مهاجم فرانسوی با این گول به تنها بازیکنی مبدل شد که دو بار موفق به زدن گول اول فصل لیگ برتر شده است.این دیدار در نیمه نخست گول دیگری در پی نداشت و آرسنال با برتر راهی رختکن شد.

در نیمه دوم آرسنالی‌ها باز هم تیم برتر میدان بودند و گابریل ماگالاش مدافع برزیلی که تازه به این تیم پیوسته، موفق شد در دقیقه ۴۹ گول دوم این تیم را به ثمر رساند و به دهمین بازیکنی مبدل شد که در نخستین بازی خود موفق به گلزنی می‌شود.شاگردان آرتتا در دقیقه ۵۷ به گول سوم رسیدند و اوبامیانگ موفق شد گل سوم تیمش را به ثمر برساند.نکته جالب این که هر سه پاس گول این دیدار را ویلیان ستاره برزیلی آرسنال‌ها برای هم‌تیمی‌هایش ساخت و موفق شد در ۵۷ دقیقه سه پاس گل بدهد.

 

 

فولام  آرسنال 
۴۵% مالکیت ۵۵%
۲ شوت در چارچوب  ۶
۲ شوت خارج از چارچوب ۴
۲ مهار دروازه بان ۲
۵۱۰ تعداد پاس ۶۲۴
۴۴۸ پاس صحیح ۵۶۱
۱۵ سانتر ۱۶
۲ کرنر ۳
۱۲ خطا ۱۲
۲ آفساید ۲
۲ کارت زرد ۲

 

 

پخش زنده بازی فولام آرسنال – ۱۱ دی ۹۷

آرسنال در هفته بیست و یکم لیگ برتر انگلستان موفق شد چهار بر یک همشهری خود، فولام را شکست دهد.اولین فرصت بازی در دقایق ابتدایی و با حرکت زیبای سسنیون برای فولام ایجاد شد اما ضربه او از بالای دروازه برند لنو به بیرون رفت. در ادامه آرسنال مالک توپ و میدان شد و در دقیقه ۲۵ و با حرکت و ارسال ایوبی از سمت چپ و ضربه تمام کننده گرانیت ژاکا در مقابل دروازه موفق شد به گل اول دست یابد.

 در دقیقه ۳۱ و روی ارسال کایرنی، میتروویچ می توانست با ضربه سر بازی را به تساوی بکشاند اما ضربه او در اختیار برند لنو قرار گرفت.در دقیقه ۳۵ آرسنال در موقعیتی بسیار خوب تا آستانه زدن گل دوم هم پیش رفت اما ضربه گرانیت ژاکا از مقابل دروازه با دفاع فوق العاده فولام همراه شد.در اواخر نیمه اول آرسنال باز هم فرصت بسیار خوبی برای به ثمر رساندن گل دوم داشت اما ضربه لاکازت از درون محوطه با عکس العمل ریکو همراه شد تا ۴۵ دقیقه نخست با همان برتری ۰-۱ توپچی ها به پایان برسد.

آرسنال نیمه دوم را نیز هجومی آغاز کرد و بعد از چند موقعیت نصفه و نیمه در دقیقه ۵۴ به گل رسید. روی پاس کولاسیناچ، لاکازت در محوطه صاحب فرصت شده و با یک ضربه دقیق گل دوم را نیز به ثمر رساند.دقایقی بعد توپچی ها تا آستانه زدن گل سوم هم پیش رفتند اما ضربه زمینی لاکازت در موقعیتی تک به تک با عکس العمل سرخیو ریکو همراه شد.در ادامه فولام برای جبران گل های دریافتی پیش کشید و در نهایت موفق شد در دقیقه ۶۹ و با ارسال عرضی و زمینی سسنیون و ضربه تمام کننده کامارا اختلاف را به حداقل رساند.

اما آرسنال بعد از دریافت گل پیش کشید و در دقیقه ۷۸ به گل سوم رسید. ضربه اوبامیانگ به دیرک دروازه برخورد کرد و در ریباند آرون رمزی موفق شد با یک ضربه دقیق به گوشه دروازه گل سوم را وارد دروازه فولام کند.اما این پایان کار نبود و در دقیقه ۸۵ و روی شلوغی درون محوطه، اوبامیانگ در سمت راست صاحب فرصت شد و ضربه او بعد از برخورد به مدافعان فولام تبدیل به گل چهارم توپچی ها شد.در ادامه جریان بازی آرام شد و در نهایت آرسنال ۱-۴ موفق به غلبه بر فولام شد.

 

 

آرسنال  فولام 
۵۹% مالکیت ۴۱%
۹ شوت در چارچوب  ۴
۴ شوت خارج از چارچوب ۴
۳ مهار دروازه بان ۴
۵۴۲ تعداد پاس ۳۶۶
۴۲۸ پاس صحیح ۲۷۱
۳ سانتر ۴
۸ کرنر ۳
۱۲ ضربه ایستگاهی ۷
۷ خطا ۱۲
۴ آفساید ۴
۰ کارت زرد ۱

 

پخش زنده بازی فولام آرسنال – ۱۵ مهر ۹۷

مسابقه بین دو تیم فولام و آرسنال یک بازی از هفته هشتم لیگ برتر جزیره بود که به میزبانی فولام برگزار می شد. فولام قبل از این بازی ۵ امتیازی و آرسنال ۱۵ امتیازی بود.تیم آرسنال در این بازی موفق شد با حساب ۵ – ۱ تیم فولام را درهم بکوبد. لاکازت و اوبامیانگ هر کدام ۲ گل برای آرسنال به ثمر رساندند و آرون رمزی زننده گل دیگر توپچی های لندن بود. تگ گل فولام نیز توسط آندره شورله آلمانی به ثمر رسید.

آرسنال به این پیروزی با ۱۸ امتیاز پشت سر منچسترسیتی، لیورپول و چلسی ۲۰ امتیازی در رده چهارم جدول قرار گرفته  است و می تواند به آینده امیدوار باشد اگرچه پیشی گرفتن از این سه تیم فوق العاده آماده کار بسیار دشواری است و آرسنال هنوز بازی های سنگین خود را انجام نداده است.آرسنال در هفته نهم لیگ برتر جزیره دوشنبه ۳۰ مهر میزبان لسترسیتی است و فولام شنبه ۲۸ مهر میهمان تیم کاردیف خواهد بود.

 

فولام  آرسنال 
۴۸% مالکیت ۵۲%
۴ شوت در چارچوب  ۷
۸ شوت خارج از چارچوب ۲
۲ مهار دروازه بان ۳
۴۷۰ تعداد پاس ۵۰۶
۳۸۱ پاس صحیح ۳۹۹
۴ سانتر ۳
۴ کرنر ۲
۱۲ ضربه ایستگاهی ۱۱
۱۱ خطا ۱۲
۴ آفساید ۱
۲ کارت زرد ۰

 

بازیهای پنجشنبه ۲۳ اردیبهشت

بازیهای جمعه ۲۴ اردیبهشت

بازیهای شنبه ۲۵ اردیبهشت