تی وی تو
فوتبال  فولاد نساجی مازندران زنده

فوتبال فولاد نساجی مازندران زنده

فولاد خوزستان
نساجی مازندران

چهارشنبه ۱۳ دی ۱۷:۴۵

پخش زنده لیگ برتر ایران

پخش زنده بازی فولاد و نساجی امروز چهارشنبه ۱۳ دی ۱۴۰۲ و در چارچوب رقابتهای لیگ برتر ایران و از ساعت ۱۷:۴۵ تیم های فولاد و نساجی بازی خواهند داشت. فولاد مقابل نساجی را آنلاین تماشا کنید.

پخش بازی فولاد و نساجی مازندران را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش فوتبال فولاد و نساجی مازندران به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی فولاد و نساجی مازندران را از تی وی تو دنبال کنید.

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی فولاد و نساجی مازندران را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال فولاد و نساجی مازندران را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی فولاد و نساجی

۱۷ فروردین ۱۴۰۲

تیم های فولاد و نساجی مازندران در هفته بیست و پنجم لیگ برتر ایران با هم دیدار کردند. نیمه نخست این دیدار با تساوی بدون گل رو به پایان بود که در واپسین دقایق، ضربه محمد امین حزباوی وارد دروازه نساجی شد و فولاد به برتری ۱-۰ رسید.

در نیم دوم شاهد تلاش بازیکنان نساجی برای جبران گل خورده بودیم اما آن ها در این زمینه چندان موفق نبودند. در دقیقه ۸۲ پخش زنده فوتبال فولاد نساجی ساسان انصاری با ضربه ای دیگر دروازه نساجی را برای بار دوم در هم کوبید تا فولاد را با نتیجه ۲-۰ به پیروزی برساند. 

پخش زنده فوتبال فولاد نساجی

پخش زنده فوتبال فولاد و نساجی مازندران

مصاف دو تیم نساجی و فولاد خوزستان در چارچوب دیداری از هفته دهم رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران برگزار شد

این مسابقه ۲ ساعت زودتر از زمان اعلام شده قبلی آغاز شد و بازیکنان دو تیم نساجی و فولاد خوزستان طی نیمه اول یک بازی پایاپای را در استادیوم خالی از تماشاگر به نمایش گذاشتند. در این نیمه چند صحنه خطرناک روی دروازه‌ها خلق شد که از جمله آنها شوت‌های عبدالکریم اسلامی و فرزاد زامهران به سمت دروازه فولاد خوزستان و ضربات مجید علیاری و آیاندا پاتوسی به سمت دروازه نساجی مازندران بود که نتیجه بخش نبودند اما در ۵ دقیقه پایانی بالاخره قفل دروازه‌ها گشوده شدند.

ابتدا نساجی با اشتباه عارف آقاسی و ضربه پنالتی حامد شیری در دقیقه ۴۰ به گل رسیدند که این گل تعویض آقاسی و حضور کاپیتان ایوب والی در قلب خط دفاعی فولاد را به دنبال داشت. سفیدپوشان فولادی خیلی زود گل خورده را جبران کردند و علی قربانی در دقیقه ۴۲ کار را به تساوی کشاند تا این نیمه با تساوی ۱-۱ تمام شود.

در نیمه دوم، بازیکنان نساجی و فولاد خوزستان در پی ایجاد راهکارهایی برای نزدیک شدن به دروازه تیم مقابل و رسیدن به گل برتری بودند. تیم نساجی در دقیقه ۷۰ پخش زنده بازی فولاد و نساجی مازندران تا مرز گلزنی پیش رفت اما شوت محکم زامهران به تیر عمودی دروازه فولاد خوزستان برخورد کرد. یک دقیقه بعد از این صحنه تیم میزبان به گل رسید و عبدالکریم اسلامی با ضربه سر دروازه کریستوفر کنت را گشود تا شمالی‌ها دوباره از میهمان جلو بیفتند.

فولادی‌ها پس از دریافت گل دوم بلافاصله با انجام ۳ تعویض روی به بازی تهاجمی آوردند و چند ضربه کرنر هم به دست آوردند اما مقاومت خط دفاعی و دروازه‌بان نساجی مانع از رسیدن سفیدپوشان فولادی به گل شد و این مسابقه در نهایت با نتیجه ۲ بر یک به نفع نساجی مازندران خاتمه یافت.

فولاد خوزستان که پیش از این ۲ پیروزی و ۶ تساوی در کارنامه داشت، امروز برای اولین بار در فصل جاری لیگ برتر متحمل شکست شد.

پخش زنده بازی فولاد و نساجی مازندران

 

پخش آنلاین بازی فولاد و نساجی مازندران

تیم‌های فوتبال فولاد خوزستان و نساجی مازندران در چارچوب دیداری معوقه از هفته هشتم لیگ برتر در ورزشگاه شهدای فولاد خوزستان به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری یک بر صفر میزبان به پایان رسید تا فولادی‌ها به سومین پیروزی فصل‌شان دست یابند.

بازیکنان نساجی و فولاد در نیمه اول یک بازی نزدیک و پربرخورد را به نمایش گذاشتند که با توقف چندین باره در جریان بازی همراه بود. فولادی‌ها در دقایق ابتدایی پرتحرک و تهاجمی ظاهر شدند و شوت دقیقه ۴ پخش زنده فوتبال فولاد نساجی آیاندا پاتوسی از کنار دروازه نساجی به بیرون رفت. پس از آن نوبت به پایان نساجی رسید که دوبار در محوطه جریمه فولاد خوزستان ظاهر شوند، در صحنه نخست احسان مرادیان با خروج از دروازه مانع از گلزنی عبدالکریم اسلامی شد و در صحنه دوم حسین زامهران برای نساجی در دقیقه ۱۳ گلزنی کرد.

شاگردان نکونام پس از دریافت گل سعی داشتند با کشاندن بازی به نیمه زمین نساجی و استفاده از ضربات شروع مجدد به گل تساوی برسند اما تا پایان نیمه نخست اتفاق خاصی روی دروازه میزبان رخ نداد و ۴۵ دقیقه اول با گل زامهران به سود نساجی خاتمه یافت.

فولاد خوزستان نیمه دوم را با انجام دو تعویض آغاز کرد و به دنبال زدن گل مساوی بود. یاران نساجی هم با دوندگی زیاد و تحت فشار قرار دادن بازیکنان صاحب توپ حریف سعی در حفظ نتیجه داشتند. فولادی‌ها در این نیمه دوبار موقعیت جدی ایجاد کردند، اما نیما میرزازاد سنگربان نساجی مقابل ضربات لوسیانو پریرا واکنش‌های دیدنی داشت و دروازه تیمش را نجات داد. یک بار هم لوسیانو پریرا در دقیقه ۸۸ فولاد خوزستان گل زد اما این گل توسط کمک‌داور آفساید گرفته شد. تیم نساجی هم در این نیمه دوبار روی حرکات عبدالکریم اسلامی خطرساز شد که ثمری برای آن‌ها نداشت.

در پایان پخش زنده بازی فولاد و نساجی مازندران این بازی با تک گل حسین زامهران به نفع تیم نساجی مازندران به پایان رسید و سه امتیاز نصیب تیم شمالی شد.

 

پخش زنده بازی فولاد خوزستان نساجی مازندران

 

برچسب‌ها: