تی وی تو
فولاد خوزستان
نساجی مازندران

جمعه ۱۹ آذر ۱۸:۰۰

پخش زنده لیگ برتر ایران

پخش زنده بازی فولاد خوزستان نساجی مازندران امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی فولاد خوزستان نساجی مازندران را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی فولاد خوزستان نساجی مازندران امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده لیگ برتر ایران

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال فولاد خوزستان – نساجی مازندران به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی فولاد خوزستان نساجی مازندران را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی فولاد خوزستان نساجی مازندران را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی فولاد خوزستان نساجی مازندران را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال فولاد خوزستان نساجی مازندران را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی فولاد خوزستان نساجی مازندران ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰

تیم‌های فوتبال فولاد خوزستان و نساجی مازندران در چارچوب دیداری معوقه از هفته هشتم لیگ برتر در ورزشگاه شهدای فولاد خوزستان به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری یک بر صفر میزبان به پایان رسید تا فولادی‌ها به سومین پیروزی فصل‌شان دست یابند.

بازیکنان نساجی و فولاد در نیمه اول یک بازی نزدیک و پربرخورد را به نمایش گذاشتند که با توقف چندین باره در جریان بازی همراه بود. فولادی‌ها در دقایق ابتدایی پرتحرک و تهاجمی ظاهر شدند و شوت دقیقه ۴ آیاندا پاتوسی از کنار دروازه نساجی به بیرون رفت. پس از آن نوبت به پایان نساجی رسید که دوبار در محوطه جریمه فولاد خوزستان ظاهر شوند، در صحنه نخست احسان مرادیان با خروج از دروازه مانع از گلزنی عبدالکریم اسلامی شد و در صحنه دوم حسین زامهران برای نساجی در دقیقه ۱۳ گلزنی کرد. شاگردان نکونام پس از دریافت گل سعی داشتند با کشاندن بازی به نیمه زمین نساجی و استفاده از ضربات شروع مجدد به گل تساوی برسند اما تا پایان نیمه نخست اتفاق خاصی روی دروازه میزبان رخ نداد و ۴۵ دقیقه اول با گل زامهران به سود نساجی خاتمه یافت.

فولاد خوزستان نیمه دوم را با انجام دو تعویض آغاز کرد و به دنبال زدن گل مساوی بود. یاران نساجی هم با دوندگی زیاد و تحت فشار قرار دادن بازیکنان صاحب توپ حریف سعی در حفظ نتیجه داشتند. فولادی‌ها در این نیمه دوبار موقعیت جدی ایجاد کردند، اما نیما میرزازاد سنگربان نساجی مقابل ضربات لوسیانو پریرا واکنش‌های دیدنی داشت و دروازه تیمش را نجات داد. یک بار هم لوسیانو پریرا در دقیقه ۸۸ فولاد خوزستان گل زد اما این گل توسط کمک‌داور آفساید گرفته شد. تیم نساجی هم در این نیمه دوبار روی حرکات عبدالکریم اسلامی خطرساز شد که ثمری برای آن‌ها نداشت.

در پایان گزارش زنده بازی فولاد خوزستان نساجی مازندران این بازی با تک گل حسین زامهران به نفع تیم نساجی مازندران به پایان رسید و سه امتیاز نصیب تیم شمالی شد.

 

پخش زنده بازی فولاد خوزستان نساجی مازندران