تی وی تو
فوتبال  فولاد خوزستان مس رفسنجان زنده

فوتبال فولاد خوزستان مس رفسنجان زنده

فولاد خوزستان
مس رفسنجان

جمعه ۳۱ فروردین ۱۸:۱۰

پخش زنده لیگ برتر ایران

پخش زنده فوتبال فولاد مس رفسنجان امروز جمعه ۳۱ فروردین ۱۴۰۳ در رقابت‌های لیگ برتر ایران و از ساعت ۱۸:۰۰ تیم‌های فولاد و مس رفسنجان بازی خواهند داشت. فولاد مقابل مس رفسنجان را آنلاین تماشا کنید.

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی فولاد خوزستان مس رفسنجان را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال فولاد خوزستان مس رفسنجان را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی فولاد خوزستان و مس رفسنجان

۱۰ آبان ۱۴۰۰

دیدار رفت فولاد خوزستان و مس رفسنجان در هفته ی سوم لیگ برتر با برتری ۲ بر یک فولاد به پایان رسید.

سرخ‌پوشان فولادی در نیمه اول بر جریان بازی احاطه داشتند و ضمن زدن یک گل چند موقعیت گلزنی را خلق کردند که با بدشانسی و کم‌دقتی موفق به افزایش تعداد گل‌هایشان نشدند. اولین زنگ خطر در دقیقه ۵ روی دروازه مس به صدا در آمد و ضربه احمد الجبوری با فاصله اندکی از کنار تیر عمودی به بیرون رفت. مقاومت خط دفاعی مس در دقیقه ۲۸ شکسته شد و لوسیانو پریرا تیمش را از روی نقطه پنالتی پیش انداخت. این مهاجم برزیلی ده دقیقه بعد از گل اول صاحب یک موقعیت طلایی برای زدن گل دوم شد اما در کمال ناباوری توپ را از مقابل دروازه خالی مس به بیرون زد. تیم میهمان در وقت اضافه با ضربه ایستگاهی محسن آذرباد دروازه فولاد را هدف قرار داد که با واکنش مرادیان توپ روانه کرنر شد تا نیمه نخست پخش زنده بازی فولاد و مس رفسنجان با همان یک گل به نفع فولادمردان خاتمه یابد.

فولادی‌ها نیمه دوم را طوفانی آغاز کردند؛ احمد الجبوری در اولین دقیقه دروازه مس رفسنجان را گشود و پس از آن هم ضربات صالح حردانی و ساسان انصاری در دقیق ۵۰ و ۶۵ بازی فولاد و مس رفسنجان دروازه مس را تهدید کرد. در حالی که فولادی‌ها برای زدن گل سوم تلاش می‌کردند، اشتباه فاحش ساسان انصاری در دقیقه ۶۸ باعث رسیدن توپ به بازیکنان حریف و گلزنی گادوین منشا شد که با این گل بازیکنان مس رفسنجان روحیه بالایی گرفتند و برای زدن گل تساوی پیش کشیدند.

در بیست دقیقه پایانی، فشار یاران مس برای به تساوی کشیدن بازی مقابل دفاع تیمی فولاد راه به جایی نبرد و شاگردان عبدالله ویسی در روزی که چند موقعیت گلزنی را از دست دادند با نتیجه ۲ بر یک پیروز شدند.

 

پخش زنده بازی فولاد خوزستان مس رفسنجان

 

پخش زنده فوتبال فولاد و مس رفسنجان

۱۰ تیر ۱۴۰۰

تیم فوتبال فولاد خوزستان در هفته بیست و پنجم لیگ برتر فوتبال برابر مس رفسنجان قرار گرفت و با نتیجه ۲ بر شکست خورد.

هشت دقیقه از نیمه اول سپری شده بود که فرشاد احمدزاده با حرکت درون محوطه جریمه مس رفسنجان دروازه نوشی صوفیانی را گشود و سفید پوشان اهوازی را پیش انداخت. بازیکنان میزبان بعد از دریافت گل زودهنگام با کشاندن بازی به نیمه زمین فولاد خوزستان و حرکات مداوم از جناحین به دنبال ارسال توپ به محوطه جریمه و رسیدن به گل مساوی در نیمه نخست بودند که خط دفاعی و دروازه‌بان فولاد مقابل فشار تیم حریف مقاومت کردند و ۴۵ دقیقه اول با تک گل احمدزاده به‌نفع شاگردان نکونام تمام شد.

مس رفسنجان نیمه دوم را با انجام دو تعویض در خط میانی آغاز کرد و با افزایش سرعت انتقال توپ به خط حمله سعی در عبور از لایه‌های خط دفاعی فولاد خوزستان داشت. شوت محکم عقیل کعبی در دقیقه ۷۱ یک خطر جدی روی دروازه فولادی‌ها بود که محسن فروزان به زیبایی توپ را به کرنر فرستاد. فروزان در دقیقه ۸۹ هم ناجی دروازه تیمش شد اما مقاومت فولادمردان سرانجام در دقایق وقت اضافی شکسته شد و رفسنجانی‌ها ۲ گل در دقایق ۴+۹۰ و ۶+۹۰ به ثمر رساندند تا با پایان بازی زنده فولاد و مس رفسنجان فولاد خوزستان بازی برده را با شکست عوض کند.

 

پخش زنده بازی فولاد خوزستان مس رفسنجان

 

پخش آنلاین بازی فولاد و مس رفسنجان

۱۵ دی ۱۳۹۹

تیم‌های فوتبال فولاد و مس رفسنجان در دیداری از هفته دهم لیگ برتر ایران، امروز از ساعت ۱۶:۵۰ و در ورزشگاه شهدای فولاد به مصاف هم رفتند. این مسابقه در نهایت با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

لوسیانو پریرا در دقیقه ۵۶ تک گل فولاد را به ثمر رساند. پریرا یک موقعیت تک به تک را هم در نیمه اول از دست داد.مس هم در نیمه اول یک بار تیر دروازه فولاد را به لرزه درآورد، اما نتوانست در این نیمه گلی بزند.لوسیانو پریرا هم در یک صحنه می‌توانست روی دروازه مس خطرساز شود که توپ از پای وی جدا شد تا ۴۵ دقیقه نخست این بازی بدون گل تمام شود.

جواد نکونام برای سامان دادن به شکل بازی فولاد خوزستان دست به دو تعویض در بین دو نیمه زد. فولادی‌ها در این نیمه بهتر ظاهر شدند و با گل لوسیانو پریرا در دقیقه ۵۵ از حریف جلو افتادند. تیم رفسنجانی‌ با دریافت گل اقدام به انجام تغییرات تهاجمی در ترکیب خود کرد و به دنبال دستیابی به گل تساوی بود. محسن فروزان در دقایق پایانی ضربه ارجمندیان را به کرنر فرستاد و لحظاتی بعد مهرداد آوخ در سومین دقیقه وقت تلف شده با ضربه سر دروازه فولاد خوزستان را گشود تا این بازی با نتیجه مساوی ۱-۱ خاتمه پیدا کند.

فولاد با این تساوی ۱۴ امتیازی شد و در رده چهارم قرار گرفت. مس نیز با ۹ امتیاز در رده سیزدهم قرار دارد.

 

پخش زنده فوتبال فولاد مس رفسنجان – تی وی تو

برچسب‌ها: