تی وی تو
فولاد خوزستان
مس رفسنجان

دوشنبه ۱۰ آبان ۱۸:۰۰

پخش زنده لیگ برتر ایران

گزارش زنده بازی فولاد خوزستان مس رفسنجان امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی فولاد خوزستان مس رفسنجان را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی فولاد خوزستان مس رفسنجان امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده لیگ برتر ایران

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال فولاد خوزستان – مس رفسنجان به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی فولاد خوزستان مس رفسنجان را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی فولاد خوزستان مس رفسنجان را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی فولاد خوزستان مس رفسنجان را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال فولاد خوزستان مس رفسنجان را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی فولاد خوزستان مس رفسنجان ۱۰ تیر ۱۴۰۰

تیم فوتبال فولاد خوزستان در هفته بیست و پنجم لیگ برتر فوتبال برابر مس رفسنجان قرار گرفت و با نتیجه ۲ بر شکست خورد.

هشت دقیقه از نیمه اول سپری شده بود که فرشاد احمدزاده با حرکت درون محوطه جریمه مس رفسنجان دروازه نوشی صوفیانی را گشود و سفید پوشان اهوازی را پیش انداخت. بازیکنان میزبان بعد از دریافت گل زودهنگام با کشاندن بازی به نیمه زمین فولاد خوزستان و حرکات مداوم از جناحین به دنبال ارسال توپ به محوطه جریمه و رسیدن به گل مساوی در نیمه نخست بودند که خط دفاعی و دروازه‌بان فولاد مقابل فشار تیم حریف مقاومت کردند و ۴۵ دقیقه اول با تک گل احمدزاده به‌نفع شاگردان نکونام تمام شد.

مس رفسنجان نیمه دوم را با انجام دو تعویض در خط میانی آغاز کرد و با افزایش سرعت انتقال توپ به خط حمله سعی در عبور از لایه‌های خط دفاعی فولاد خوزستان داشت. شوت محکم عقیل کعبی در دقیقه ۷۱ یک خطر جدی روی دروازه فولادی‌ها بود که محسن فروزان به زیبایی توپ را به کرنر فرستاد. فروزان در دقیقه ۸۹ هم ناجی دروازه تیمش شد اما مقاومت فولادمردان سرانجام در دقایق وقت اضافی شکسته شد و رفسنجانی‌ها ۲ گل در دقایق ۴+۹۰ و ۶+۹۰ به ثمر رساندند تا با پایان گزارش زنده بازی فولاد خوزستان مس رفسنجان فولاد خوزستان بازی برده را با شکست عوض کند.

 

پخش زنده بازی فولاد خوزستان مس رفسنجان

 

پخش زنده بازی فولاد خوزستان مس رفسنجان – ۱۵ دی ۹۹

تیم‌های فوتبال فولاد و مس رفسنجان در دیداری از هفته دهم لیگ برتر ایران، امروز از ساعت ۱۶:۵۰ و در ورزشگاه شهدای فولاد به مصاف هم رفتند. این مسابقه در نهایت با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

لوسیانو پریرا در دقیقه ۵۶ تک گل فولاد را به ثمر رساند. پریرا یک موقعیت تک به تک را هم در نیمه اول از دست داد.مس هم در نیمه اول یک بار تیر دروازه فولاد را به لرزه درآورد، اما نتوانست در این نیمه گلی بزند.لوسیانو پریرا هم در یک صحنه می‌توانست روی دروازه مس خطرساز شود که توپ از پای وی جدا شد تا ۴۵ دقیقه نخست این بازی بدون گل تمام شود.

جواد نکونام برای سامان دادن به شکل بازی فولاد خوزستان دست به دو تعویض در بین دو نیمه زد. فولادی‌ها در این نیمه بهتر ظاهر شدند و با گل لوسیانو پریرا در دقیقه ۵۵ از حریف جلو افتادند. تیم رفسنجانی‌ با دریافت گل اقدام به انجام تغییرات تهاجمی در ترکیب خود کرد و به دنبال دستیابی به گل تساوی بود. محسن فروزان در دقایق پایانی ضربه ارجمندیان را به کرنر فرستاد و لحظاتی بعد مهرداد آوخ در سومین دقیقه وقت تلف شده با ضربه سر دروازه فولاد خوزستان را گشود تا این بازی با نتیجه مساوی ۱-۱ خاتمه پیدا کند.

فولاد با این تساوی ۱۴ امتیازی شد و در رده چهارم قرار گرفت. مس نیز با ۹ امتیاز در رده سیزدهم قرار دارد.

 

پخش زنده فوتبال فولاد مس رفسنجان ‌ – تی وی تو