تی وی تو
فولاد خوزستان
الغرافه قطر

شنبه ۳ اردیبهشت ۰۰:۴۵

پخش زنده لیگ قهرمانان آسیا

پخش زنده بازی فولاد و الغرافه قطر امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده گزارش بازی فولاد خوزستان و الغرافه قطر را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی فولاد خوزستان و الغرافه قطر امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال فولاد و الغرافه قطر امشب

اگر برای دیدن فوتبال زنده فولاد خوزستان و الغرافه قطر به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا بازی زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی فولاد خوزستان الغرافه قطر را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی فولاد الغرافه قطر را تماشا کنیم

در پایان زنده بازی فولاد خوزستان الغرافه قطر، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که فوتبال زنده فولاد خوزستان و الغرافه قطر را آنلاین ببینند.
برای تماشای بازی زنده فوتبال فولاد خوزستان الغرافه قطر، شما می توانید بازی فولاد خوزستان و الغرافه قطر زنده را در همین صفحه دنبال کنید.

پخش زنده بازی فولاد و الغرافه قطر

تیم‌های فولاد و الغرافه در اولین دیدار گروه C لیگ قهرمانان آسیا به‌مصاف هم رفتند.  نیمه ی نخست این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم شانس گلزنی خود را در نیمه ی دوم امتحان کنند.

در نیمه ی دوم نیز علی رغم وجود موقعیت های مناسب ، دروازه ی دو تیم همچنان بسته ماند تا با اتمام زمان بازی ، پخش زنده بازی فولاد و الغرافه قطر با تساوی بدون گل به پایان برسد.

 

پخش زنده بازی فولاد و الغرافه قطر

 

فولاد الغرافه 
۶۷%مالکیت۳۳%
۲شوت در چارچوب ۱
۱۰شوت خارج از چارچوب۱
۱مهار دروازه بان۲
۶۱۶تعداد پاس۳۰۱
۵۵۸پاس صحیح۲۲۵
۲۱سانتر۳
۵کرنر۱
۱۲خطا۸
۲آفساید۲
۳کارت زرد۳

پخش زنده فوتبال فولاد الغرافه – تی وی تو