تی وی تو
فولاد خوزستان
آلومینیوم اراک

چهارشنبه ۵ آبان ۱۸:۰۰

پخش زنده لیگ برتر ایران

گزارش زنده بازی فولاد خوزستان آلومینیوم اراک امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی فولاد خوزستان آلومینیوم اراک را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی فولاد خوزستان آلومینیوم اراک امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال فولاد خوزستان – آلومینیوم اراک به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی فولاد خوزستان آلومینیوم اراک را از تی وی تو دنبال کنید

چطور پخش زنده بازی فولاد خوزستان آلومینیوم اراک را تماشا کنیم

بعد از پایان زنده بازی ، شما می توانید گزارش بازی فولاد و آلومینیوم اراک را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال فولاد خوزستان آلومینیوم اراک را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی فولاد خوزستان آلومینیوم اراک – ۱۲ فروردین ۱۴۰۰

دو تیم آلومینیوم اراک و فولاد خوزستان در چارچوب بازی های هفته نوزدهم لیگ برتر به مصاف یکدیگر رفتند که این بازی با نتیجه صفر بر صفر مساوی به اتمام رسید. در طول گزارش زنده بازی فولاد خوزستان آلومینیوم اراک آلومینیوم ۳ بار تیرک دروازه فولاد را به لرزه درآورد و موقعیت‌های خوبی هدر داد و در سمت مقابل نیز شاگردان جواد نکونام با یک بار زدن به تیرک و از دست دادن چند فرصت مناسب نتوانستند به گل برسند تا نخستین بازی ۱۴۰۰ بدون برنده خاتمه پیدا کند و دو تیم همچنان در امتیاز ۲۷ برابر بمانند.

پخش زنده بازی فولاد خوزستان آلومینیوم اراک

پخش زنده بازی فولاد خوزستان آلومینیوم اراک – ۱۰ آذر ۹۹

تیم فوتبال فولاد خوزستان در چارچوب دیدارهای هفته چهارم لیگ برتر ایران در استادیوم فولاد آره‌نا میزبان آلومینیوم اراک بود که این دیدار با تساوی بدون گل خاتمه یافت.در طول  گزارش زنده بازی فولاد خوزستان آلومینیوم اراک میثم حیدری قضاوت این دیدار را بر عهده داشت که در این دیدار از کارت زرد خود برای شاهین توکلی، محمد علی‌نژاد، پوریا آریاکیا و مرتضی آقاخان از آلومینیوم اراک استفاده کرد.

 

پخش زنده بازی فولاد خوزستان آلومینیوم اراک