تی وی تو

بــرای تمــــاشــای زنــــده بــازی اطلاع رسانی هوشمند را فعال نمایید.

فولاد خوزستان
آلومینیوم اراک

جمعه ۱۹ آبان ۱۶:۴۵

پخش زنده لیگ برتر ایران

فوتبال زنده فولاد و آلومینیوم اراک . امروز جمعه ۱۹ آبان ۱۴۰۲ و در چارچوب رقابتهای لیگ برتر ایران و از ساعت ۱۶:۴۵ تیم های فولاد و آلومینیوم اراک بازی خواهند داشت. فولاد مقابل آلومینیوم اراک را آنلاین تماشا کنید.

چطور پخش زنده بازی فولاد خوزستان آلومینیوم اراک را تماشا کنیم

بعد از پایان زنده بازی ، شما می توانید گزارش بازی فولاد و آلومینیوم اراک را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال فولاد خوزستان آلومینیوم اراک را آنلاین ببینند.

پخش زنده فوتبال فولاد آلومینیوم اراک

۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۲

در جریان بازی های هفته سی ام لیگ برتر ایران، تیم های فولاد و آلومینیوم اراک با هم دیدار کردند. نیمه‌نخست این دیدار به آرامی و با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم در نیمه‌دوم به تلاش خود برای باز کردن دروازه حریف ادامه دهند.

نیمه دوم اما با حملات فولاد آغاز شد و این تیم با ضربات واسعی و حزباوی به برتری ۲-۰ رسید. در ادامه فولاد عقب کشید و نوبت آلومینیوم بود که بازی را در دست بگیرد. آزادی و چیره دو بازیکنی بودند که در دقایق پایانی پخش زنده فوتبال فولاد آلومینیوم اراک موفق شدند با باز کردن دروازه ی فولاد بازی را به تساوی ۲-۲ کشیده و راهی رختکن شوند.

پخش زنده فوتبال فولاد آلومینیوم اراک

پخش زنده بازی فولاد خوزستان آلومینیوم اراک

۱۲ فروردین ۱۴۰۰

دو تیم آلومینیوم اراک و فولاد خوزستان در چارچوب بازی های هفته نوزدهم لیگ برتر به مصاف یکدیگر رفتند که این بازی با نتیجه صفر بر صفر مساوی به اتمام رسید. در طول گزارش زنده بازی فولاد خوزستان آلومینیوم اراک آلومینیوم ۳ بار تیرک دروازه فولاد را به لرزه درآورد و موقعیت‌های خوبی هدر داد و در سمت مقابل نیز شاگردان جواد نکونام با یک بار زدن به تیرک و از دست دادن چند فرصت مناسب نتوانستند به گل برسند تا نخستین بازی ۱۴۰۰ بدون برنده خاتمه پیدا کند و دو تیم همچنان در امتیاز ۲۷ برابر بمانند.

پخش زنده بازی فولاد خوزستان آلومینیوم اراک

پخش زنده بازی فولاد خوزستان آلومینیوم اراک

۱۰ آذر ۹۹

تیم فوتبال فولاد خوزستان در چارچوب دیدارهای هفته چهارم لیگ برتر ایران در استادیوم فولاد آره‌نا میزبان آلومینیوم اراک بود که این دیدار با تساوی بدون گل خاتمه یافت.در طول  پخش زنده فوتبال فولاد آلومینیوم اراک میثم حیدری قضاوت این دیدار را بر عهده داشت که در این دیدار از کارت زرد خود برای شاهین توکلی، محمد علی‌نژاد، پوریا آریاکیا و مرتضی آقاخان از آلومینیوم اراک استفاده کرد.

 

پخش زنده بازی فولاد خوزستان آلومینیوم اراک

آخرین بروز رسانی : نوامبر 9, 2023