تی وی تو
فولاد خوزستان
آهال

دوشنبه ۲۹ فروردین ۲۱:۴۵

پخش زنده لیگ قهرمانان آسیا

بازی زنده فولاد خوزستان و آهال امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده گزارش بازی فولاد خوزستان و آهال را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی فولاد خوزستان و آهال امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال فولاد خوزستان و آهال امشب

اگر برای دیدن فوتبال زنده فولاد خوزستان و آهال به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا بازی زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی فولاد خوزستان آهال را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی فولاد خوزستان آهال را تماشا کنیم

در پایان زنده بازی فولاد خوزستان آهال، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که فوتبال زنده فولاد خوزستان و آهال را آنلاین ببینند.
برای تماشای بازی زنده فوتبال فولاد خوزستان آهال، شما می توانید بازی فولاد خوزستان و آهال زنده را در همین صفحه دنبال کنید.

پخش زنده بازی فولاد خوزستان آهال

فولاد ایران در چارچوب هفته سوم لیگ قهرمانان آسیا مقابل آهال ترکمنستان قرار گرفت که این دیدار با نتیجه یک بر صفر به سود فولاد به پایان رسید.

در این دیدار فولاد موقعیت‌های بسیار خوبی برای گل‌زنی داشتند که بدشانسی و بی‌دقتی بازیکنان این تیم باعث شد که نتوانند دروازه آهال را باز کنند اما پس از چند بار به لرزه در آمدن تیرک دروازه آهال در دقیقه ۸+۹۰ کولیبالی موفق شد دروازه آهال را باز کند.

فولادی‌ها باتوجه به اخراج بازیکن آهال در دقیقه ۵۱ شانس خوبی برای پیروزی در این دیدار داشتند.

در پایان پخش زنده بازی فولاد خوزستان آهال و با کسب این نتیجه فولاد ۵ امتیازی شد و موقتا به رده دوم جدول رده‌بندی گروه C جای گرفت. آهال هم با یک امتیاز در رده چهارم قرار گرفت.

 

پخش زنده بازی فولاد خوزستان آهال

 

فولاد آهال
۶۸%مالکیت۳۲%
۶شوت در چارچوب ۴
۱۳شوت خارج از چارچوب۶
۴مهار دروازه بان۵
۶۲۸تعداد پاس۲۹۸
۵۶۹پاس صحیح۲۲۳
۳۲سانتر۱۰
۵کرنر۲
۹خطا۱۵
۳آفساید۱
۳کارت زرد۴
۰کارت قرمز۱

پخش زنده بازی فولاد خوزستان آهال