تی وی تو
فنرباغچه
بشیکتاش

یکشنبه ۲۸ آذر ۱۹:۳۰

پخش زنده سوپر لیگ ترکیه

بازی زنده فنرباغچه و بشیکتاش امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی فنرباغچه بشیکتاش را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی فنرباغچه بشیکتاش امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال فنرباغچه – بشیکتاش به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی فنرباغچه بشیکتاش را از تی وی تو دنبال کنید . بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی فنرباغچه بشیکتاش را در همین صفحه دنبال کنید.

پخش زنده بازی فنرباغچه بشیکتاش ۱ فروردین ۱۴۰۰

تیم های فنرباغچه و بشیکتاش در هفته ی سی و یکم سوپر لیگ ترکیه در مقابل هم صف آرایی کردند. نیمه ی نخست این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم شانس خود را در نیمه ی دوم امتحان کنند .  ویدا در همان ثانیه های آغازین این نیمه دروازه ی حریف را باز کرد . پس از این گل ، بازیکنان فنرباغچه بر شدت حملات خود افزودند تا در نهایت در آخرین دقایق گزارش زنده بازی فنرباغچه و بشیکتاش ضربه ی توفان بود که دروازه ی بشیکتاش را در هم کوبید تا دو تیم با تساوی ۱-۱ به رختکن بازگردند.

 

پخش زنده بازی فنرباغچه بشیکتاش

 

بشیکتاش فنرباغچه
۵۶%مالکیت۴۴%
۷شوت در چارچوب ۳
۵شوت خارج از چارچوب۵
۲مهار دروازه بان۶
۴۹۴تعداد پاس۳۶۶
۴۱۴پاس صحیح۲۷۱
۱۶سانتر۲۴
۳کرنر۷
۱۷خطا۲۰
۲کارت زرد۵

 

پخش زنده بازی فنرباغچه بشیکتاش

 

پخش زنده بازی فنرباغچه بشیکتاش – ۹ آذر ۹۹

در ادامه ی بازی های هفته ی دهم سوپر لیگ ترکیه ، تیم های فنرباغچه و بشیکتاش با هم دیدار کردند. در این دیدار پر گل ، دو تیم ضمن ارائه ی یک بازی تماشایی به نتیجه ی ۳-۴ دست یافتند. در نیمه ی نخست این دیدار ، ابوبکر با دبل خود در دقیقه ی ۴ و ۲۰ تیمش را به برتری ۲-۰ رساند اما از آن سو ، سیسه در دقیقه ی ۳۴ پخش زنده فنرباغچه و بشیکتاش موفق شد یکی از این گل ها را جبران کند تا نیمه ی نخست با نتیجه ی ۲-۱ به پایان برسد. نیمه ی دوم با اخراج لارین آغاز شد و سپس یوسال در دقیقه ی ۵۳ گل سوم تیمش را نیز وارد دروازه ی حریف کرد. در دقیقه ی ۶۸ طوفان حساب کار را به ۳-۲  بدل کرد. پس از او ساکالا در دقیقه ی ۸۸ و طوفان در وقت اضافه بار دیگر برای تیمشان گلزنی کردند تا در نهایت بشیکتاش با اختلاف یک گل پیروز گردد.

 

پخش زنده فوتبال فنرباغچه بشیکتاش – تی وی تو

 

فنرباغچه بشیکتاش 
۶۰%مالکیت۴۰%
۵شوت در چارچوب ۴
۹شوت خارج از چارچوب۲
۰مهار دروازه بان۲
۴۹۲تعداد پاس۳۳۶
۴۰۴پاس صحیح۲۵۴
۳۳سانتر۱۰
۹کرنر۱
۱۲خطا۹
۰آفساید۳
۶کارت زرد۴
۰کارت قرمز۱

 

پخش زنده فوتبال فنرباغچه بشیکتاش – تی وی تو

 

پخش زنده بازی فنرباغچه بشیکتاش – ۲۹ تیر ۹۹

تیم های بشیکتاش و فنرباغچه در هفته ی سی و سوم سوپر لیگ ترکیه به دیدار هم رفتند. موریقی در دقیقه ی ۲۵ با کارت قرمز اخراج شد تا فنرباغچه ۱۰ نفری به این دیدار ادامه دهد. نیمه ی نخست با تساوی بدون گل به پایان رسید. ویدا در دقیقه ی ۶۳ و گونول در دقیقه ی ۷۰ دو بازیکنی بودند که در این نیمه برای بشیکتاش گلزنی کردند. تلاش های فنرباغچه برای جبران این اختلاف امتیاز بی فایده بود تا این دیدار با نتیجه ی ۲-۰ و برد بشیکتاش به پایان برسد.

 

پخش زنده فوتبال فنرباغچه بشیکتاش – تی وی تو

 

بشیکتاش فنرباغچه 
۵۱%مالکیت۴۹%
۷شوت در چارچوب ۵
۵شوت خارج از چارچوب۶
۵مهار دروازه بان۵
۴۰۲تعداد پاس۳۸۰
۳۵۹پاس صحیح۳۱۳
۱۷سانتر۱۰
۳کرنر۶
۱۸خطا۱۹
۴آفساید۱
۳کارت زرد۴
۰کارت قرمز۱

 

پخش زنده فوتبال فنرباغچه بشیکتاش – تی وی تو

پخش زنده بازی فنرباغچه بشیکتاش – ۱ دی ۹۸

در چارچوب هفته ی شانزدهم سوپر لیگ ترکیه ، تیم های فنرباغچه و بشیکتاش با هم دیدار کردند. نیمه ی نخست این  دیدار با گل های کروز در دقیقه ی ۲۳ و طوفان در دقیقه ی ۳۲ با نتیجه ی ۲-۰ رو به پایان بود اما هاچینسون با ضربه ی خود در دقیقه ی ۵ وقت اضافه تیمش را با نتیجه ی ۲-۱ راهی رختکن کرد.موریقی در دقیقه ی ۵۸ بازی زنده فنرباغچه و بشیکتاش برای بار سوم دروازه ی بشیکتاش را باز کرد تا فنر باغچه با نتیجه ی ۳-۱ به پیروزی برسد.

 

پخش زنده فوتبال فنرباغچه بشیکتاش – تی وی تو

 

فنرباغچه بشیکتاش 
۴۹%مالکیت۵۱%
۶شوت در چارچوب ۲
۵شوت خارج از چارچوب۳
۱مهار دروازه بان۳
۳۵۸تعداد پاس۳۶۹
۲۶۴پاس صحیح۲۷۸
۲۳سانتر۲۱
۹کرنر۵
۱۸خطا۲۱
۵آفساید۲
۲کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال فنرباغچه بشیکتاش – تی وی تو