فلیک راضی شد: فروش ستاره بارسا به‌خاطر پول

ژوئن 4, 2024

به گزارش تی وی تو و به نقل از فوتبالی، دی یونگ از زمان حضور در بارسلونا عملکرد خوب و قابل قبولی را به نمایش گذاشته اما مدیران این باشگاه برای مدتی طولانی است که در فکر فروش او و افزایش بودجه لازم برای خرید بازیکنان بزرگ مدنظرشان در هر پنجره نقل و انتقالاتی هستند.

در طول چند هفته اخیر با نزدیک شدن به پنجره نقل و انتقالات تابستانی بار دیگر شایعات بسیاری درباره تصمیم مدیران بارسا برای فروش این ستاره هلندی به گوش می‌رسد و از چند باشگاه بزرگ اروپایی به عنوان مشتریان اصلی او در این تابستان نام برده شده است.

پیش از این گفته شده بود که ژاوی مشکلی با فروش او برای به خدمت گرفتن بازیکنی مانند برناردو سیلوا ندارد اما مشخص نبود که موضع فلیک درباره این ستاره هلندی چیست. حالا روزنامه اسپورت خبر داده است که سرمربی جدید بارسا هم مشکلی با فروش بازیکن نخواهد داشت.

مدیران بارسا به این مربی آلمانی اعلام کرده‌اند که شرایط مالی باعث شده است که چاره دیگری جز فروش چند بازیکن مطرح در این تابستان نداشته باشند و فلیک هم با انتقال دی یونگ به باشگاهی دیگر در صورتی که جانشین نسبتا مناسبی برای او به خدمت گرفته شود موافقت کرده است و باید دید که آیا بالاخره دی یونگ هم به این جدایی رضایت خواهد داد یا خیر.