فرصت طلایی ستاره ناکام رئال: خودت را ثابت کن

ژانویه 6, 2024

به گزارش تی وی تو و به نقل از فوتبالی،رئال مادرید امشب در چارچوب مرحله یک شانزدهم رقابت‌های جام حذفی اسپانیا موسوم به کوپا دل ری باید در ورزشگاه آراندینا به مصاف این تیم برود.

قوانین تعیین شده از سوی فدراسیون فوتبال اسپانیا به تیم‌ها دستور داده که حداقل هفت بازیکن از تیم اول را در هر بازی در ترکیب قرار دهند و به این ترتیب کارلو آنچلوتی اجازه استفاده بیشتر از چهار بازیکن از آکادمی را ندارد.

چنین قانونی یعنی امشب هم شاهد حضور چند ستاره رئال در ترکیب این تیم خواهیم بود، اما این بازی فرصت بسیار خوبی برای گولر است که پس از رها شدن از بند مصدومیت و کسب شرایط بازی برای اولین بار با پیراهن این تیم به میدان برود.

این ستاره جوان که بسیاری از هواداران رئال مشتاق تماشای بازی و درخشش او در زمین بودند، در چند ماه اخیر بارها مصدوم شده و نتوانسته حتی یک دقیقه برای این تیم بازی کند و حالا باید از این فرصت به بهترین شکل استفاده کند تا نشان دهد که علاقه باشگاه‌های بزرگ اروپایی به او بی‌دلیل نبوده است.

منابع نزدیک به کادر فنی رئال مادرید هم تایید کرده‌اند که گولر امشب به احتمال زیاد در ترکیب اصلی این تیم به میدان خواهد رفت.