تی وی تو
فرانکفورت
وستهام

پنجشنبه ۱۵ اردیبهشت ۲۳:۳۰

پخش زنده لیگ اروپا

بازی زنده فرانکفورت و وستهام امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده گزارش بازی فرانکفورت و وستهام را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی فرانکفورت و وستهام امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال اینتراخت فرانکفورت و وستهام

اگر برای دیدن فوتبال زنده فرانکفورت و وستهام به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا بازی زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی فرانکفورت وستهام را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی فرانکفورت وستهام را تماشا کنیم

در پایان زنده بازی فرانکفورت وستهام، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که فوتبال زنده فرانکفورت و وستهام را آنلاین ببینند.
برای تماشای بازی زنده فوتبال فرانکفورت وستهام، شما می توانید بازی فرانکفورت و وستهام زنده را در همین صفحه دنبال کنید.

پخش زنده بازی فرانکفورت وستهام

در دیدار رفت دور نیمه نهایی لیگ اروپا، وستهام در لندن استادیوم میزبان آینتراخت فرانکفورت بود. بازی با غافلگیری انگلیسی‌ها و گل ثانیه ۴۷ کناف آغاز شد. تلاش میزبان برای جبران گل خورده نتیجه داد و آنتونیو کار را به تساوی کشاند و چکش‌ها تسلط خود بر حریف را حفظ کردند. با این وجود، آینتراخت روی حملات کم تعداد خود توانست یک بار دیگر به گل برسد و کامادا نتیجه را ۲-۱ کرد که نتیجه پایانی پخش زنده بازی فرانکفورت وستهام هم بود. 

پخش زنده بازی فرانکفورت وستهام

 

وستهام آینتراخت فرانکفورت 
۵۳%مالکیت۴۷%
۲شوت در چارچوب ۴
۱۰شوت خارج از چارچوب۲
۲مهار دروازه بان۱
۵۱۹تعداد پاس۴۶۶
۴۳۶پاس صحیح۳۸۴
۳۳سانتر۱۷
۸کرنر۳
۳خطا۱۰
۳آفساید۲
۰کارت زرد۲

 

پخش زنده بازی فرانکفورت وستهام