تی وی تو
فرانکفورت
بایر لورکوزن

دوشنبه ۱۲ اردیبهشت ۲۳:۰۰

پخش زنده بوندسلیگا آلمان

بازی زنده بایرلورکوزن و اینتراخت فرانکفورت امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی بایر لورکوزن و اینتراخت فرانکفورت را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی فرانکفورت بایر لورکوزن امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش فوتبال فرانکفورت و بایرلورکوزن به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی بایرلورکوزن و اینتراخت فرانکفورت را از تی وی تو دنبال کنید

چطور پخش بازی بایرلورکوزن و فرانکفورت را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی فرانکفورت بایر لورکوزن را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال فرانکفورت بایر لورکوزن را آنلاین ببینند.

پخش بازی بایرلورکوزن و فرانکفورت

در آخرین بازی از هفته پانزدهم بوندس لیگای آلمان، تیم فوتبال بایرلورکوزن در خانه اینتراخت فرانکفورت با نتیجه ۵ بر ۲ تن به شکست داد.

توتا در دقیقه ۲۳، یسپر لینداشتروم در دقیقه ۳۰، ایوان اندیکا در دقیقه ۵۰، کریستین یاکیچ در دقیقه ۶۶ و جبریل سو در دقیقه ۷۶ گل های اینتراخت فرانکفورت را به ثمر رساندند و پاتریک شیک در دقایق ۵ و ۲۲ (پنالتی) پخش بازی بایرلورکوزن و فرانکفورت برای لورکوزن دبل کرد.

این چهارمین و دومین شکست سنگین بایرلورکوزن در این فصل پس از باخت ۵ بر یکش مقابل بایرن مونیخ در هفته هشتم بوندس لیگا بود که این تیم را ۲۷ امتیازی نگه داشت تا فاصله اش با بایرن مونیخ صدرنشین به ۱۰ امتیاز افزایش پیدا کند. تیم اینتراخت فرانکفورت نیز با کسب پنجمین پیروزی اش ۲۱ امتیازی شو به رده نهم صعود کرد.

پخش بازی بایرلورکوزن و فرانکفورت

 

اینتراخت فرانکفورتبایرلورکوزن 
۴۴%مالکیت۵۶%
۷شوت در چارچوب ۴
۶شوت خارج از چارچوب۳
۱مهار دروازه بان۲
۳۸۷تعداد پاس۵۰۷
۳۰۴پاس صحیح۳۹۸
۲۱سانتر۱۳
۷کرنر۴
۱۱خطا۱۱
۲آفساید۰
۰کارت زرد۳

 

پخش بازی بایرلورکوزن و فرانکفورت