تی وی تو
فوتبال  فرانسه پرتغال زنده

فوتبال فرانسه پرتغال زنده

فرانسه
پرتغال

چهارشنبه ۲ تیر ۲۳:۳۰

پخش زنده لیگ ملت های اروپا

پخش زنده بازی فرانسه پرتغال امشب از تی وی تو – پخش زنده بازی پرتغال فرانسه شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی فرانسه پرتغال را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی فرانسه پرتغال امشب را آنلاین تماشا کنید.

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال فرانسه – پرتغال به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی فرانسه پرتغال را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی فرانسه پرتغال را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی فرانسه پرتغال را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال فرانسه پرتغال را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی فرانسه پرتغال – ۲۴ آبان ۹۹

در هفته پنجم از رقابت‌های لیگ ملت‌های اروپا، پرتغال با نتیجه ۱ بر ۰ مقابل فرانسه شکست خورد. شکستی خانگی برای یاران کریستیانو رونالدو که به منزله حذف آن‌ها از لیگ ملت‌هاست. پرتغال با این شکست از صعود به دور بعدی رقابت‌ها بازماند و به کار خود در این رقابت‌ها خاتمه داد. آن‌ها در بازی بعدی به مصاف کرواسی خواهند رفت.

پرتغال که مدافع عنوان قهرمانی این رقابت‌ها بود نتوانست از گروه خود بالا بیاید. اما قاب ماندگاری که در این شب به ثبت رسید. در آغوش کشیده شدن آنتوان گریزمان، مهاجم فرانسوی بارسلونا، توسط کریستیانو رونالدو بود. شماره هفت دو تیم در کنار یکدیگر در حالی که فرانسوی‌ها توانستند بر پرتغال چیره شوند. رونالدو در دوران حضورش در رئال مادرید رقابت جذابی در دربی های مادرید با آنتوان گریزمان که در آن زمان در اتلتیکو مادرید توپ می‌زد داشت.

پخش زنده فوتبال فرانسه پرتغال ‌ – تی وی تو

 

پرتغال فرانسه
۵۰%مالکیت۵۰%
۶شوت در چارچوب ۷
۱۰شوت خارج از چارچوب۵
۶مهار دروازه بان۶
۵۲۱تعداد پاس۵۲۴
۴۴۵پاس صحیح۴۴۴
۲۲سانتر۱۴
۸کرنر۴
۱۵خطا۱۷
۴آفساید۰
۱کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال فرانسه پرتغال ‌ – تی وی تو

 

پخش زنده بازی پرتغال فرانسه – ۲۰ مهر ۹۹

تیم ملی فرانسه در خانه برابر پرتغال با تساوی بدون گل متوقف شد. در جریان دیدار تکراری فینال یورو ۲۰۱۶ ، نه فرانسه و نه پرتغال در طول ۹۰ دقیقه نتوانستند موقعیت گلزنی زیادی روی دروازه یکدیگر بسازند و بازی با تساوی بدون گل به اتمام رسید تا فرانسه در حسرت انتقام بماند. در ابتدا٬ پرتغال بازی را بهتر آغاز کرد و در دقیقه ۱۲ و روی نفوذ برناردو سیلوا از سمت راست می توانست صاحب موقعیت گلزنی شود، اما عکس العمل خوب هوگو لوریس دروازه را نجات داد. در دقیقه ۲۵ سیلوا با حرکتی تماشایی کریستیانو رونالدو را صاحب فرصت خوبی برای گلزنی کرد، اما دفاع خوب هرناندز مانع باز شدن دروازه فرانسه شد.

پخش زنده فوتبال فرانسه پرتغال ‌ – تی وی تو

فرانسهپرتغال
۴۹٪مالکیت۵۱٪
۳شوت در چارچوب۳
۳شوت خارج از چارچوب۳
۳مهار دروازه بان۳
۵۷۶تعداد پاس۵۸۲
۴۹۴پاس صحیح۵۱۷
۱۲سانتر۱۴
۱کرنر۴
۱۹خطا۱۲
۲آفساید۲
۰کارت زرد۱

پخش زنده فوتبال فرانسه پرتغال ‌ – تی وی تو

پخش زنده بازی فرانسه پرتغال- ۲۰ تیر ۹۵

در فینال یورو ۲۰۱۶ تیم های ملی فرانسه و پرتغال به مصاف هم رفتند. پرتغال اولین موقعیت مسابقه را خیلی زود و در دقیقه ی ۳ توسط نانی به دست آورد اما این بازیکن پس از کنترل توپ داخل محوطه ی فرانسه، ضربه ی بدی زد و توپ با اختلاف از بالای دروازه به بیرون رفت. در دقیقه ی ۹ ضربه سر عالی گریزمان به شکل مواج روانه دروازه پرتغال شد اما پاتریسیو با واکنشی خوب توپ را از زیر طاق دروازه به کرنر فرستاد تا اولین موقعیت جدی مسابقه رقم بخورد.

در دقیقه ی ۱۰ کریستیانو رونالدو طی برخورد با پایه، از ناحیه زانوی پای چپ احساس ناراحتی کرد؛ رونالدو که سابقه مصدومیت از این ناحیه را داشت، مقاومت زیادی کرد تا برای رؤیای خود در فینال بجنگد، اما درد شدید حتی اجازه ی راه رفتن را هم به کاپیتان و فوق ستاره ی پرتغالی ها نداد تا وی با چشمانی اشک بار، در دقیقه ی ۲۵ سرانجام روی برانکارد جای خود را به کوارشما بدهد .

توپ و میدان بیشتر در اختیار شاگردان دشام بود، و در طرف مقابل تیم سانتوس چشم به ضدحملات دوخته بود؛ در ادامه نیمه نخست، پرتغالی ها به خوبی از دروازه خود محافظت کردند و فرانسه نیز در کار های دفاعی کار آنچنانی برای انجام دادن نداشت تا در نهایت بازی بدون گل مساوی و تحت الشعاع مصدومیت کریستیانو رونالدو به پایان برسد.

با آغاز نیمه ی دوم، روند بازی همچنان افت کرده و مانند اواخر نیمه اول بود. فرانسه سعی در رسیدن به دروازه پرتغال داشت . در دقیقه ی ۸۰ پرتغال خطرناک ترین موقعیت خود در طول بازی را خلق کرد؛ ابتدا سانتر خطرناک نانی از سمت راست به صورت مستقیم به سمت دروازه ی ۳ فرانسه روانه شد اما لوریس با واکنشی خوب توپ را دفع کرد. در نهایت نیمه دوم هم با تساوی ۰-۰ به پایان رسید تا کار به وقت های اضافه کشیده شود. با شروع وقت های اضافه، کریستیانو رونالدو برای روحیه دادن به هم تیمی های خود روی نیمکت آمد .

در دقیقه ی ۱۰۹ پرتغال به گل رسید؛ ادر پشت محوطه صاحب توپ شد و بعد از حرکتی در عرض با شوتی محکم و زمینی توپ را به گوشه دروازه لوریس فرستاد تا فرانسه به شوک برود؛ باز هم اشک های رونالدو روی نیمکت یکی از بهترین صحنه های فینال را رقم زد. در ادامه فرانسه سراپا حمله شد و پرتغال با ضدحملات خود خطرناک نشان می داد. بعد از دو دقیقه وقت های تلف شده، بالاخره سوت پایان این بازی به صدا در آمد و پرتغال و کریستیانو رونالدو به اولین قهرمانی تاریخ خود در تورنمنت های معتبر ملی دست یافتند.

پخش زنده فوتبال فرانسه پرتغال ‌ – تی وی تو

 

فرانسهپرتغال
۴۳%مالکیت۵۷%
۳شوت در چارچوب۷
۶شوت خارج از چارچوب۶
۷مهار دروازه بان۲
۵۷۷تعداد پاس۷۲۴
۴۸۱پاس صحیح۶۴۳
۵کرنر۹
۱۲ضربه ایستگاهی۱۲
۱۲خطا۱۳
۱آفساید۲
۶کارت زرد۴

 

پخش زنده فوتبال فرانسه پرتغال ‌ – تی وی تو

پخش زنده بازی پرتغال فرانسه – ۱۳ شهریور ۹۴

در حاشیه ی دیدار های بین المللی دوستانه ۲۰۱۵ دو تیم فرانسه و پرتغال در لیسبون با هم دیدار کردند. در این دیدار که با پیروزی تیم مهمان همراه بود فرانسه موفق شد با ثبت یک گل به برتری برسد. در نیمه ی نخست بازی هر دو تیم علی رغم کسب موقعیت های طلایی ، موفق به باز کردن دروازه ی حریف نشدند تا این نیمه با نتیجه ی ۰-۰ به پایان رسد.

در نیمه ی دوم اما با ورود بازیکنان تازه نفس ، شانس گلزنی برای هر دو تیم بیشتر شد. فرانسه که تمایل بیشتری نسبت به پرتغال به پیروزی در این بازی داشت از هر سو به خط دفاعی پرتغال فشار می آورد تا سرانجام در دقیقه ی ۸۵ انتظارات به پایان رسید والبوئنا موفق شد با ضربه ای دقیق و سریع دروازه ی پرتغالی ها را در هم بکوبد . فرصت جبران این اختلاف امتیاز برای پرتغالی ها در اواخر نیمه ی دوم بسیار سخت بود بنابراین آن ها به نتیجه ی ۱-۰ رضایت دادند.

پخش زنده فوتبال فرانسه پرتغال ‌ – تی وی تو

 

پرتغالفرانسه
۵۰%مالکیت۵۰%
۱شوت در چارچوب۸
۵شوت خارج از چارچوب۱
۷مهار دروازه بان۱
۴کرنر۳
۱۵ضربه ایستگاهی۱۵
۱۴خطا۱۴
۱آفساید۱
۱کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال فرانسه پرتغال ‌ – تی وی تو

 

پخش زنده بازی فرانسه پرتغال- ۱۹ مهر ۹۳

در سال ۲۰۱۴ تیم فرانسه در پاریس میزبان تیم پرتغال بود تا یک مسابقه ی دوستانه ی بین المللی باهم داشته باشند. در این دیدار تیم میزبان حسابی خوش درخشید و موفق شد با نتیجه ی ۲-۱ مسابقه را به پایان برساند. در ۳ دقیقه ی ابتدایی نیمه ی نخست ، کریم بنزما خیلی سریع دروازه ی پرتغال را در هم کوبید تا پایان این نیمه با برتری ۱-۰ فرانسه رقم بخورد. در نیمه ی دوم حملات همچنان ادامه داشت اما بازیکنان فرانسوی موفقیت بیشتری در آن ها داشتند.

با این که تمام این حملات با دفاع پرتغال دفع شد ، در دقیقه ی ۶۹ باز هم این فرانسوی ها بودند که با ضربه پوگبا دروازه ی پرتغال را باز کردند البته یک اشتباه آن ها برایشان بسیار گران تمام شد زیرا که در دقیقه ی ۷۷ با خطا بر بازیکنان پرتغال ، داور یک ضربه ی ایستگاهی به نفع تیم مهمان داد و توپ با ضربه ی کوارشما ، قفل دروازه ی فرانسه را شکست و نتیجه را به ۲-۱ تغییر داد. در ادامه ی بازی هیچیک از تیم ها دوباره گلزنی نکردند تا این بازی با نتیجه ی ۲-۱ به پایان رسد.

 

پخش زنده فوتبال فرانسه پرتغال ‌ – تی وی تو

 

فرانسهپرتغال
۵۰%مالکیت۵۰%
۴شوت در چارچوب۲
۳شوت خارج از چارچوب۴
۱مهار دروازه بان۳
۳کرنر۵
۱۴ضربه ایستگاهی۱۶
۱۴خطا۱۲
۲آفساید۲
۲کارت زرد۰

 

پخش زنده فوتبال فرانسه پرتغال ‌ – تی وی تو

برچسب‌ها: