تی وی تو
بازی زنده  فرانسه هلند

بازی زنده فرانسه هلند

پخش زنده فوتبال فرانسه هلند، امروز جمعه ۲۱ مهر ۱۴۰۰ و در چارچوب رقابتهای یورو ۲۰۲۴ و از ساعت ۲۲:۱۵ تیم های فرانسه و هلند بازی خواهند داشت. فرانسه مقابل هلند را آنلاین تماشا کنید. بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی فرانسه هلند را در همین صفحه دنبال کنید.
فرانسه
هلند

جمعه ۲۱ مهر ۲۲:۱۵

پخش زنده یورو 2024

پخش زنده فوتبال فرانسه هلند، امروز جمعه ۲۱ مهر ۱۴۰۰ و در چارچوب رقابتهای یورو ۲۰۲۴ و از ساعت ۲۲:۱۵ تیم های فرانسه و هلند بازی خواهند داشت. فرانسه مقابل هلند را آنلاین تماشا کنید.

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی فرانسه هلند را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال فرانسه هلند را آنلاین ببینند.

پخش زنده فوتبال فرانسه هلند

۲۱ مهر ۱۴۰۲

تیم ملی فرانسه و هلند در هفته هفتم رقابت های انتخابی یورو با هم دیدار کردند که این بازی با پیروزی ۲-۱ فرانسوی ها به پایان رسید.

تک گل نیمه نخست در دقیقه ۷ و توسط امباپه به ثبت رسید تا فرانسوی ها پیروزمندانه راهی رختکن شوند. در نیمه دوم همین بازیکن گل دوم فرانسه را نیز وارد دروازه هلند کرد . بازیکنان هلند بر شدت حملات خود افزودند و علی غم از دست رفتن چندین موقعیت مناسب بالاخره در دقیقه ۸۳ پخش زنده فوتبال فرانسه هلند با شوت هارتمن یکی از گل های خورده را جبران کردند.

این گل مانع از پیروزی فرانسه نشد ولی برای دقایقی لبخند را بر لب طرفداران نارنجی پوش ها نشاند.

پخش زنده فوتبال فرانسه هلند

هلندفرانسه
۴۶٪مالکیت۵۴٪
۴شوت در چارچوب۷
۳شوت خارج چارچوب۳
۵مهار دروازه بان۳
۴۶۶تعداد پاس۵۶۸
۳۹۲تعداد پاس صحیح۴۹۵
۱۵سانتر۱۲
۲کرنر۳
۱۴خطا۹
۵آفساید۲
۲کارت زرد۲

پخش زنده فوتبال فرانسه هلند

گزارش زنده فوتبال فرانسه هلند

۴ فرودین ۱۴۰۲

در جریان بازی های هفته اول رقابت های انتخابی یورو، تیم ملی هلند و فرانسه با هم دیدار کردند. فرانسوی ها در نیمه نخست به لطف ستاره های خود خوش درخشیدند و موفق شدند با ضربات گریزمان، اوپامیکانو و امباپه به برتی ۳-۰ رسیده و پیروزمندانه راهی رختکن شوند.

در نیمه دوم پخش زنده فوتبال فرانسه هلند علی‌رغم وجود موقعیت های مناسب، بازیکنان دو تیم در استفاده از آن‌ها موفق نبودند تا این که با نزدیک شدن به دقایق پایانی امباپه بار دیگر دروازه هلند را در هم کوبید تا فرانسوی ها را به برتری ۴-۰ برساند.

پخش زنده فوتبال فرانسه هلند

فرانسه هلند 
۴۱%مالکیت۵۹%
۸شوت در چارچوب ۵
۳شوت خارج از چارچوب۳
۵مهار دروازه بان۴
۴۱۹تعداد پاس۶۰۷
۳۵۹پاس صحیح۵۴۲
۱۰سانتر۱۳
۳کرنر۵
۱۲خطا۱۴
۲آفساید۰
۴کارت زرد۲

پخش زنده فوتبال فرانسه هلند

پخش زنده بازی فرانسه هلند

۲۵ آبان ۱۳۹۷

در چارچوب رقابت های لیگ ملت های اروپا تیم‌های هلند و فرانسه به مصاف هم رفتند که هلندی های میزبان با دو گل مقابل قهرمان جهان به برتری رسیدند. وینالدوم و ممفیس دیپای گلزنان نارنجی ها در این دیدار بودند.

نیمه ی نخست این دیدار با تساوی بدون گل رو به پایان بود که در دقیقه ی ۴۴ پخش زنده بازی فرانسه هلند موفق شد با ضربه ی زیبایی دروازه ی فرانسه را در هم بکوبد تا هلند با برتری ۱-۰ راهی رختکن شود.

در نیمه ی دوم بازی دوباره به آرامی دنبال شد و تلاش گاه و بی گاه فرانسه برای کاهش اختلاف راه به جایی نمی برد تا این که در آخرین دقایق ابن نیمه نیز ، دروازه ی این تیم با ضربه ی دپای باز شد و هلند به برتری ۲-۰ رسید.

 

پخش زنده بازی فرانسه هلند

 

هلند فرانسه 
۶۴%مالکیت۳۶%
۱۱شوت در چارچوب ۲
۳شوت خارج از چارچوب۳
۲مهار دروازه بان۹
۵۷۸تعداد پاس۴۱۱
۵۰۴پاس صحیح۳۳۳
۸کرنر۲
۱۳ضربه ایستگاهی۱۳
۹خطا۱۳
۴آفساید۰
۱کارت زرد۴

پخش زنده بازی فرانسه هلند

برچسب‌ها: