تی وی تو
بازی زنده  فرانسه لوکزامبورگ

بازی زنده فرانسه لوکزامبورگ

پخش زنده فوتبال فرانسه لوکزامبورگ امروز چهارشنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۳ . در رقابت‌های بازی دوستانه و از ساعت ۲۲:۳۰ تیم‌های فرانسه و لوکزامبورگ بازی خواهند داشت. فرانسه مقابل لوکزامبورگ را آنلاین تماشا کنید. پخش زنده بازی فرانسه و لوکزامبورگ اگر برای دیدن فوتبال زنده فرانسه و لوکزامبورگ و دریافت نتایج زنده فوتبال به تلویزیون دسترسی
فرانسه
لوکزامبورگ

چهارشنبه ۱۶ خرداد ۲۲:۳۰

پخش زنده بازی دوستانه

پخش زنده فوتبال فرانسه لوکزامبورگ امروز چهارشنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۳ . در رقابت‌های بازی دوستانه و از ساعت ۲۲:۳۰ تیم‌های فرانسه و لوکزامبورگ بازی خواهند داشت. فرانسه مقابل لوکزامبورگ را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده بازی فرانسه و لوکزامبورگ

اگر برای دیدن فوتبال زنده فرانسه و لوکزامبورگ و دریافت نتایج زنده فوتبال به تلویزیون دسترسی ندارید، شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت پخش آنلاین بازی فرانسه لوکزامبورگ تماشا کنید.

شما می توانید پخش زنده مسابقات بازی دوستانه و بازی زنده تیم‌های فرانسه و لوکزامبورگ را امروز آنلاین از تی وی تو دنیال کنید و حتی از تماشای بازی‌های لیگ قهرمانان اروپا، بازی‌های جام جهانی، جام باشگاه‌های جهان و لیگ های فوتبال سراسر دنیا در کنار ما لذت ببرید.

چطور پخش بازی فرانسه مقابل لوکزامبورگ را تماشا کنیم

در پایان زنده بازی فرانسه لوکزامبورگ، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که فوتبال زنده فرانسه و لوکزامبورگ را آنلاین ببینند.

برای تماشای بازی زنده فوتبال فرانسه لوکزامبورگ، شما می توانید فرانسه و لوکزامبورگ زنده را در همین صفحه دنبال کنید.

پخش زنده فوتبال فرانسه لوکزامبورگ

۱۲ شهریور ۱۳۹۶

تیم ملی فرانسه در هفته هشتم رقابت های مقدماتی جام جهانی در مقابل لوکزامبورگ قرار گرفت که این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید.

نیمه نخست این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم به جدال خود در نیمه دوم ادامه دهند.

در نیمه دوم پخش زنده فوتبال فرانسه لوکزامبورگ با توجه به ورود بازیکنان تازه نفس شاهد افزایش سرعت بازی بودیم. مهاجمان هر دو تیم چندین موقعیت خطرناک بر دروازه حریف ایجاد کردند که متاسفانه با غفلت بازیکنان هر دو تیم این فرصت های طلایی از دست رفت تا این که با به صدا درآمدن سوت پایان بازی، با تساوی بدون گل به پایان رسید.

پخش زنده فوتبال فرانسه لوکزامبورگ

فرانسهلوکزامبورگ
۷۶٪مالکیت۲۴٪
۹شوت در چارچوب۱
۱۱شوت خارج چارچوب۱
۱مهار دروازه بان۸
۷۱۰تعداد پاس۲۴۰
۶۲۶تعداد پاس صحیح۱۵۰
۴سانتر۰
۱۰کرنر۴
۱۱ضربه ایستگاهی۷
۸خطا۱۳
۰آفساید۳
۱کارت زرد۳

پخش زنده فوتبال فرانسه لوکزامبورگ