تی وی تو
فرانسه
فنلاند

سه‌شنبه ۲۵ آبان ۲۳:۱۵

پخش زنده مقدماتی جام جهانی

گزارش زنده بازی فرانسه فنلاند امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی فرانسه فنلاند را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی فرانسه فنلاند امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن گزارش مستقیم فوتبال فرانسه و فنلاند به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی فرانسه فنلاند را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی فرانسه فنلاند را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال فرانسه فنلاند را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی فرانسه فنلاند ۱۶ شهریور ۱۴۰۰

فرانسه و فنلاند در چارچوب بازی های مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ به مصاف هم رفتند که در نهایت فرانسه با نتیجه ۲-۰ و با درخشش آنتوان گریزمان توانست فنلاند را شکست دهد و بالاخره به پیروزی برسد. گریزمان در دقیقه ی ۲۵ و ۵۳ برای تیمش دبل کرد و با پایان پخش زنده بازی فرانسه و فنلاند این برتری را رقم زد. آخرین برد فرانسه پیش از این دیدار در مرحله گروهی یورو و مقابل آلمان رقم خورده بود و این تیم در هر پنج بازی اخیر خود، در وقت های قانونی به تساوی رضایت داده بود.

 

پخش زنده بازی فرانسه فنلاند

 

فرانسه فنلاند 
۶۴%مالکیت۳۶%
۶شوت در چارچوب ۱
۹شوت خارج از چارچوب۱
۱مهار دروازه بان۴
۷۵۳تعداد پاس۴۲۶
۶۹۷پاس صحیح۳۶۱
۲۴سانتر۱۱
۹کرنر۴
۷خطا۱۰
۰آفساید۱
۰کارت زرد۳

پخش زنده بازی فرانسه فنلاند

 

پخش زنده بازی فرانسه فنلاند – ۲۱ آبان ۹۹

دو تیم فرانسه و فنلاند در یک بازی دوستانه، از ساعت ۲۳:۴۰ در ورزشگاه پارک دو پرنس پاریس به مصاف هم رفتند. بازی ناامیدکننده خروس ها و مخصوصا پوگبا، لنگلت و موسی سیسوکو باعث شد فنلاندی ها توسط دو بازیکنی به گل برسند که اولین بازی ملی خود را تجربه می کردند. مارکوس فورس و والاکاری توانستند با گل های خود فرانسه را در خانه خود شکست دهند و حضور گریزمان، مارسیال و کانته، با وجود آنکه تیم فرانسه را بهتر از قبل کرد اما کافی نبود. مارکوس تورام، پسر لیلیان تورام چندین موقعیت مسلم گلزنی را از دست داد. همچنین روبن آگیلار، فولبک موناکو به عنوان یار تعویضی اولین دیدار ملی خود را تجربه کرد.

پخش زنده فوتبال فرانسه فنلاند – تی وی تو

 

فرانسه فنلاند 
۴۷%مالکیت۵۳%
۳شوت در چارچوب ۲
۱۲شوت خارج از چارچوب۰
۰مهار دروازه بان۳
۹کرنر۵
۱۳خطا۶
۲آفساید۱

پخش زنده فوتبال فرانسه فنلاند – تی وی تو