تی وی تو

بــرای تمــــاشــای زنــــده بــازی اطلاع رسانی هوشمند را فعال نمایید.

فوتبال زنده فرانسه سوئیس امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی فرانسه سوئیس را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی فرانسه سوئیس امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش بازی فرانسه و سوئیس به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی فرانسه سوئیس را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی فرانسه سوئیس را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال فرانسه سوئیس را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی فرانسه سوئیس

در نخستین شب از دور سوم و پایان بازی‌های مرحله گروهی یورو ۲۰۱۶ فرانسه، از گروه A رقابت‌ها، تیم ملی فرانسه در شهر لیل به مصاف سوئیس رفت. این دو تیم در یک بازی سرد و بی روح به تساوی بدون گل رضایت دادند تا به عنوان تیم های اول و دوم گروه به مرحله بعد راه یابند.

فرانسه که در دو بازی قبلی خودش پیروز شده بود بازی را هجومی آغاز کرد و در دقیقه ۱۲ می توانست به گل برسد اما دروازه بان سوئیس ضربه تماشایی پوگبا را دفع کرد. پوگبا تنها یک دقیقه بعد بار دیگر با یک ضربه خوب می توانست به گل برسد اما زومر با یک عکس العمل خوب مانعش شد.

پوگبا که در این لحظات ستاره میدان بود در دقیقه ۱۸ تا آستانه باز کردن دروازه سوئیس پیش رفت اما ضربه اش به تیر دروازه برخورد کرد. بازی در ادامه متعادل تر شد و بیشتر در میانه زمین دنبال شد. نیمه نخست در نهایت بدون گل زده و با برتری فرانسه به پایان رسید.

سوئیس نیمه دوم پخش زنده فوتبال فرانسه و سوئیس را خوب آغاز کرد و در دقایق ابتدایی موفق شد توپ را به خوبی حفظ کند. فرانسه در دقیقه ۵۷ روی یک حرکت خوبی تیمی می توانست به گل برسد اما دروازه بان سوئیس ضربه نه چندان خوب گریزمن را مهار کرد. بازی در ادامه بیشتر در میانه زمین و با اشتباهات متعدد بازیکنان هر دو تیم دنبال شد. جدی ترین موقعیت این نیمه در دقیقه ۷۶ رخ داد که سیسوکو روی یک فرار خوب توانست پایه را تازه به میدان آمده بود در داخل محوطه جریمه صاحب توپ کند اما ضربه تک ضرب زیبای این بازیکن به تیر دروازه سوئیس برخورد کرد.

سوئیس در دقایق پایانی سعی کرد با حفظ توپ و پاس های کوتاه جلوی حملات فرانسه که به دنبال گلزنی در این دقایق بود را بگیرد. فرانسه در دقیقه ۸۸ در یک موقعیت خوب صاحب ضربه آزاد شد اما ضربه پایه به بازیکن خودی برخورد کرد و به بیرون رفت.

این بازی در نهایت با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید تا فرانسه با ۷ امتیاز صدرنشین شود. سوئیس هم ۵ امتیازی شد و در رده دوم گروه قرار گرفت.

 

پخش زنده فوتبال فرانسه سوئیس – تی وی تو

 

سوئیس فرانسه 
۵۸%مالکیت۴۲%
۰شوت در چارچوب ۴
۳شوت خارج از چارچوب۵
۴مهار دروازه بان۰
۵۰۵تعداد پاس۳۵۳
۴۴۴پاس صحیح۲۸۳
۵کرنر۱۰
۱۰ضربه ایستگاهی۸
۹خطا۱۰
۴آفساید۰
۰کارت زرد۲

پخش زنده فوتبال فرانسه سوئیس – تی وی تو

پخش زنده فوتبال فرانسه سوئیس

در اولین بازی از دومین هفته گروه پنجم مسابقات جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل، تیم ملی فوتبال فرانسه توانست با ۵ گل سوئیس را در هم بکوبد.فرانسه از همان ابتدای بازی روی حرکات سریع والبوئنا ،ماتوئیدی ، ژیرو و بنزما عرصه را بر سوئیسی ها تنگ کرد. در دقیقه ۹ بازی بود که فن بورگن مدافع سوئیس از بازی به دلیل مصدومیت خارج شد و سندروس وارد بازی شد.

۸ دقیقه بعد سرانجام خروس ها مزد برتری خود را گرفتند و روی یک ضربه کرنر ژیرو گل اول را به ثمر رساند. تنها یک دقیقه بعد بود که روی یک ضد حمله سریع بنزما ، ماتوئیدی را در موقعیت گلزنی قرار داد و او هم گل دوم فرانسه را وارد دروازه سوئیس کرد.

شیرازه تیم سوئیس با این گل از هم پاشید . حملات پراکنده این تیم راهی به دروازه فرانسه نمی یافت تا اینکه در دقیقه ۳۲ فرانسه روی حرکت انفرادی بنزما صاحب پنالتی شد.پنالتی را خود کریم زد که بنالیو دروازه بان سوئیس موفق به مهار توپ شد. با این وجود فرانسه در دقیقه ۴۰ بازی بار دیگر به گل رسید و این بار والبوئنا روی پاس عالی  ژیرود گل سوم تیمش را به ثمر رساند. نیمه اول با همین سه گل به پایان رسید.

در نیمه دوم پخش زنده بازی فرانسه و سوئیس سوئیس کمی به خودش آمد اما حملات این تیم به بار نمی نشست. به نظر می رسید که سوئیس زور لازم برای جبران گل ها را ندارد. حربه های هیتسفیلد در نیمه دوم نیز بی نتیجه نشان می داد.تا اینکه بنزما در دقیقه ۶۷ روز پاس پوگبایی که دو دقیقه از ورودش به زمین می گذشت گل چهارم را به ثمر رساند . کریم پنالتی از دست رفته اش را اینگونه جبران کرد.

از این لحظه به بعد فرانسه یکپارچه حمله شد و با وجود اینکه ۴ گل پیش بود دست از حمله بر نمی داشت و روی یکی از این حملات بود که سیسوکو روی پاس عالی بنزما گل پنجم را هم وارد دروازه سوئیس کرد. بنزما مرد شماره یک میدان بود.در ۱۰ دقیقه انتهایی بازی سوئیس دو گل زد اما برای جبران شکست کفایت نمی کرد.

فرانسه با ۶ امتیاز صدرنشینی و صعودش را حتمی کرده و سوئیس برای صعود باید هندوراس را در بازی آخر شکست دهد.

 

پخش زنده فوتبال فرانسه سوئیس – تی وی تو

 

سوئیس فرانسه 
۵۶%مالکیت۴۴%
۶شوت در چارچوب ۱۲
۸شوت خارج از چارچوب۶
۶مهار دروازه بان۴
۵کرنر۳
۱۷ضربه ایستگاهی۱۱
۱۰خطا۱۵
۱آفساید۲
۰کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال فرانسه سوئیس – تی وی تو