تی وی تو
بازی زنده  فرانسه بلژیک

بازی زنده فرانسه بلژیک

پخش زنده بازی فرانسه و بلژیک امروز دوشنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۳ . در رقابت‌های جام ملت‌های اروپا یورو ۲۰۲۴ و از ساعت ۱۹:۳۰ تیم‌های فرانسه و بلژیک بازی خواهند داشت. فرانسه مقابل بلژیک را آنلاین تماشا کنید
فرانسه
بلژیک

دوشنبه ۱۱ تیر ۱۹:۳۰

پخش زنده یورو 2024
✔ جام ملت های اروپا 2024
✔ دوسلدورف آرنا
✔ استادیوم : دوسلدورف آرنا
اخرین نتایج بازی‌های رودررو
برد فرانسه
2
مساوی
0
برد بلژیک
1
آخرین بازی های رو در رو
لیگ ملت‌های اروپا 2020
1400/07/15
جام جهانی 2018
1397/04/19
دوستانه
1394/03/17
آخرین بازی های فرانسه
جام ملت های اروپا
1403/04/05
جام ملت های اروپا
1403/04/01
جام ملت های اروپا
1403/03/28
دوستانه
1403/03/20
دوستانه
1403/03/16
آخرین بازی های بلژیک
جام ملت های اروپا
1403/04/06
جام ملت های اروپا
1403/04/02
جام ملت های اروپا
1403/03/28
دوستانه
1403/03/19
دوستانه
1403/03/16

اگر برای دیدن زنده بازی فرانسه بلژیک به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراهم کرده تا به‌سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت آنلاین بازی فرانسه و بلژیک را تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال فرانسه بلژیک

۱۵ مهر ۱۴۰۰

در دومین دیدار نیمه نهایی لیگ ملت های اروپا بلژیک و فرانسه در ورزشگاه آلیانس تورین مقابل هم قرار گرفتند که این دیدار با پیروزی ۳-۲ فرانسه به پایان رسید.

هر دو تیم شروع بسیار خوبی در نیمه نخست داشتند اما بلژیک رفته رفته بر بازی مسلط شد و دقیقه ۳۷ پخش زنده فوتبال فرانسه بلژیک به گل رسید.

یانیک کاراسکو با حرکت تکنیکی خود دو مدافع روبرویش را فریب داد و با ضربه ای فنی و نرم توپ را از گوشه محوطه جریمه به درون دروازه فرستاد. سه دقیقه بعد گل دوم بلژیک هم به ثمر رسید.

روی پاس کوین دی بروین، روملو لوکاکو با حرکت بدن مدافع مقابلش را فریب داد و در مصاف تک به تک با لوریس و از زاویه ای بسته با پای راست، ضربه ای استثنایی به توپ زد و طاق دروازه فرانسه را فرو ریخت تا نیمه اول با برتری ۲-۰ بلژیک به اتمام برسد.

فرانسه نیمه دوم را هجومی شروع کرد ولی برای زدن گل اول تا دقیقه ۶۳ انتظار کشید. روی حرکت انفرادی کیلیان امباپه و پاس خوب او توپ به کریم بنزما در درون محوطه جریمه رسید. ستاره رئال با یک چرخش و ضربه فنی توپ را به گوشه مخالف دروازه رساند.

 دقیقه بعد با دخالت وی ای آر فرانسه به پنالتی رسید. خطار تیلمانس روی گریزمان یک پنالتی نصیب فرانسه کرد و امباپه خود آن را به گل تساوی تبدیل کرد.

دقیقه ۷۲ پخش زنده بازی فرانسه بلژیک ضربه کوین دی بروین از بیرون محوطه جریمه را لوریس با واکنشی عالی و نوک انگشتان راهی کرنر کرد.

۴ دقیقه بعد نوبت به هنرنمایی کورتوا رسید. او در دو نوبت ضربات مهاجمان فرانسه را مهار کرد. بلژیک دقیقه ۸۷ توسط لوکاکو به گل سوم رسید اما ثانیه هایی بعد وی ای آر این گل را رد کرد تا حساب کار ۲-۲ باقی بماند.

کمی بعد فرانسه توانست بازگشت خود را کامل کرده و به گل سوم برسد. روی ارسال از راست پاوارد، تئو هرناندز ستاره میلان در دومین بازی ملی خود با یک شوت زیبا توانست حساب کار را ۳-۲ کند. در نهایت این بازی را فرانسه ۲-۳ برد، به فینال لیگ ملت های اروپا رفت و حریف اسپانیا در دیدار پایانی شد.

پخش زنده فوتبال فرانسه بلژیک

بلژیک فرانسه 
۵۱%مالکیت۴۹%
۶شوت در چارچوب ۶
۳شوت خارج از چارچوب۷
۳مهار دروازه بان۴
۶۵۵تعداد پاس۶۱۷
۵۹۲پاس صحیح۵۵۵
۹سانتر۱۲
۴کرنر۲
۸خطا۶
۲آفساید۴
۱کارت زرد۰

پخش زنده فوتبال فرانسه بلژیک

پخش زنده بازی فرانسه و بلژیک

۱۹ تیر ۱۳۹۷

در مرحله نیمه‌نهایی جام‌جهانی ۲۰۱۸ فرانسه توانست با یک بازی اقتصادی برابر بلژیک پیروز شده و راهی فینال شود.

بلژیک نیمه اول را بسیار بهتر از فرانسه آغاز کرد و خروس‌ها کاملا در لاک دفاعی فرو رفته بودند. هازارد در ابتدای بازی شوت خطرناکی روانه دروازه فرانسه کرد که توپ با برخورد به واران به بیرون رفت. دقایقی بعد پاس خطرناک دی بروین می‌توانست منجر به باز شدن دروازه فرانسه شود، اما کسی نبود تا اثری روی توپ بگذارد. در دقیقه ۲۰ در یک ریباند، ماتویدی شوتی محکم به سوی دروازه بلژیک زد اما کورتوا توپ را مهار کرد.

در ادامه بلژیکی‌ها یک حمله خطرناک انجام دادند اما لوریس، شوت سنگین هافبک بلژیک را به خوبی دفع کرد. دقایقی بعد روی یک ضربه ارسالی، ژیرو ضربه سری شیرجه‌ای به سوی دروازه بلژیک زد اما ضربه‌اش راهی به دروازه نیافت.

شوت گریزمان نیز در دقیقه ۳۲ راهی به دروازه نیافت. بلژیک در ادامه توسط حرکات هازارد حملاتی انجام داد اما نتوانستند تا گلزنی کنند. نیمه اول با حساب بدون گل خاتمه یافت.

فرانسه نیمه دوم را بهتر از شیاطین سرخ آغاز کرد و خیلی سریع به گل رسیدند. در دقیقه ۵۱ روی کرنر ارسالی، ساموئل اومتیتی بالاتر از فلینی با ضربه سر توپ را به درون دروازه کورتوا فرستاد. پنج دقیقه بعد روی یک ضد حمله، ام باپه پاسی زیبا برای ژیرو فرستاد اما مهاجم فرانسوی در رویارویی با کورتوا مغلوب شد. در دقیقه ۶۴، روی یک سانتر عالی فلینی ضربه سری به سمت دروازه فرانسه زد اما ضربه او با فاصله کمی به بیرون رفت.

در دقیقه ۸۰ روی ریباند حرکت هازارد، ویتسل شوت سنگینی به سوی دروازه فرانسه شلیک کرد اما لوریس توپ را گرفت. بلژیک که سراپا حمله شده بود روی ضدحملات آسیب پذیر نشان می داد. در دقایق ۹۲ و ۹۵، گریزمان و تولیسو دو فرصت مهم گلزنی را از دست دادند و کورتوا به خوبی برابر ضربات مهاجمان فرانسه ایستادگی کرد.

در نهایت با پایان پخش زنده بازی فرانسه بلژیک ، فرانسه توانست با یک بازی دفاعی و تکیه بر ضدحمله ۱-۰ پیروز شده و مسافر فینال مسکو شود.

پخش زنده بازی فرانسه بلژیک

 

فرانسه بلژیک 
۳۶%مالکیت۶۴%
۵شوت در چارچوب ۳
۸شوت خارج از چارچوب۵
۳مهار دروازه بان۴
۳۴۵تعداد پاس۵۹۴
۲۸۹پاس صحیح۵۴۲
۴سانتر۵
۴کرنر۵
۱۶ضربه ایستگاهی۶
۶خطا۱۶
۱آفساید۱
۲کارت زرد۳

پخش زنده بازی فرانسه بلژیک