تی وی تو
فرانسه
بلژیک

پنجشنبه ۱۵ مهر ۲۲:۱۵

پخش زنده لیگ ملت های اروپا

پخش زنده بازی فرانسه بلژیک امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی فرانسه بلژیک را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی فرانسه بلژیک امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده بازی فرانسه بلژیک امشب

اگر برای دیدن پخش زنده فوتبال فرانسه بلژیک به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا پخش زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی فرانسه بلژیک را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی فرانسه بلژیک را تماشا کنیم

برای تماشای پخش زنده بازی فرانسه بلژیک، شما می توانید پخش آنلاین بازی فرانسه بلژیک را در همین صفحه دنبال کنید.
در پایان پخش زنده بازی فرانسه بلژیک، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال فرانسه بلژیک را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی فرانسه بلژیک – ۱۹ تیر ۹۷

در مرحله نیمه نهایی فرانسه توانست با یک بازی اقتصادی برابر بلژیک پیروز شده و راهی فینال جام جهانی ۲۰۱۸ شود.بلژیک نیمه اول را بسیار بهتر از فرانسه آغاز کرد و خروس ها کاملا در لاک دفاعی فرو رفته بودند. هازارد در ابتدای بازی شوت خطرناکی روانه دروازه فرانسه کرد که توپ با برخورد به واران به بیرون رفت. دقایقی بعد پاس خطرناک دی بروین می توانست منجر به باز شدن دروازه فرانسه شود اما کسی نبود تا اثری روی توپ بگذارد. در دقیقه ۲۰، در یک ریباند، ماتویدی شوتی محکم به سوی دروازه بلژیک زد اما کورتوا توپ را مهار کرد.

در ادامه بلژیکی ها یک حمله خطرناک انجام دادند اما لوریس، شوت سنگین هافبک بلژیک را به خوبی دفع کرد. دقایقی بعد روی یک ضربه ارسالی، ژیرو ضربه سری شیرجه ای به سوی دروازه بلژیک زد اما ضربه اش راهی به دروازه نیافت. شوت گریزمان نیز در دقیقه ۳۲ راهی به دروازه نیافت. بلژیک در ادامه توسط حرکات هازارد حملاتی انجام داد اما نتوانستند تا گلزنی کنند. نیمه اول با حساب بدون گل خاتمه یافت.

فرانسه نیمه دوم را بهتر از شیاطین سرخ آغاز کرد و خروس ها خیلی سریع به گل رسیدند. در دقیقه ۵۱ روی کرنر ارسالی، ساموئل اومتیتی بالاتر از فلینی با ضربه سر توپ را به درون دروازه کورتوا فرستاد. پنج دقیقه بعد روی یک ضد حمله، ام باپه پاسی نمایشی و زیبا برای ژیرو فرستاد اما مهاجم فرانسوی در رویارویی با کورتوا مغلوب شد. در دقیقه ۶۴، روی یک سانتر عالی فلینی ضربه سری به سمت دروازه فرانسه زد اما ضربه او با فاصله کمی به بیرون رفت.

در دقیقه ۸۰ روی ریباند حرکت هازارد، ویتسل شوت سنگینی به سوی دروازه فرانسه شلیک کرد اما لوریس توپ را گرفت. بلژیک که سراپا حمله شده بود روی ضدحملات آسیب پذیر نشان می داد. در دقایق ۹۲ و ۹۵، گریزمان و تولیسو دو فرصت مهم گلزنی را از دست دادند و کورتوا به خوبی برابر ضربات مهاجمان فرانسه ایستادگی کرد. در نهایت با پایان پخش زنده بازی فرانسه بلژیک ، فرانسه توانست با یک بازی دفاعی و تکیه بر ضدحمله ۱-۰ پیروز شده و مسافر فینال مسکو شود.

پخش زنده بازی فرانسه بلژیک

 

فرانسه بلژیک 
۳۶%مالکیت۶۴%
۵شوت در چارچوب ۳
۸شوت خارج از چارچوب۵
۳مهار دروازه بان۴
۳۴۵تعداد پاس۵۹۴
۲۸۹پاس صحیح۵۴۲
۴سانتر۵
۴کرنر۵
۱۶ضربه ایستگاهی۶
۶خطا۱۶
۱آفساید۱
۲کارت زرد۳

پخش زنده بازی فرانسه بلژیک