تی وی تو
فوتبال  فرانسه ایرلند زنده

فوتبال فرانسه ایرلند زنده

فرانسه
ایرلند

پنجشنبه ۱۶ شهریور ۲۲:۱۵

پخش زنده یورو 2024

پخش زنده فوتبال فرانسه ایرلند، امروز پنجشنبه ۱۶ شهریور و در چارچوب رقابتهای یورو ۲۰۲۴ و از ساعت ۲۲:۱۵ تیم های فرانسه و ایرلند بازی خواهند داشت. فرانسه مقابل ایرلند را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال فرانسه ایرلند

۷ فروردین ۱۴۰۲

در جریان بازی های هفته دوم انتخابی یورو، تیم ملی فرانسه و ایرلند با هم دیدار کردند. نیمه‌نخست این دیدار به آرامی و با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم در نیمه‌دوم به تلاش خود برای باز کردن دروازه حریف ادامه دهند.

در دقایق ابتدایی نیمه دوم پخش زنده فوتبال فرانسه ایرلند، بود که ضربه پاوارد درون دروازه ایرلند جای گرفت تا فرانسه به برتری ۱-۰ برسد. در ادامه اما بازی حالت دفاعی به خود گرفت و بیشتر، توپ در میانه میدان در حرکت بود و در نهایت شاهد گل دیگری نبودیم.

پخش زنده بازی فرانسه ایرلند

ایرلند فرانسه 
۳۵%مالکیت۶۵%
۲شوت در چارچوب ۴
۳شوت خارج از چارچوب۳
۲مهار دروازه بان۳
۳۳۴تعداد پاس۶۷۰
۲۸۳پاس صحیح۵۸۸
۱۹سانتر۲۰
۸کرنر۲
۱۸خطا۱۱
۲آفساید۱
۴کارت زرد۱

پخش زنده بازی فرانسه ایرلند

پخش زنده بازی فرانسه ایرلند

۷ خرداد ۱۳۹۷

تیم ملی فرانسه و ایرلند در یک بازی دوستانه در مقابل هم قرار گرفتند. نیمه ی نخست این دیدار بسیار طوفانی آغاز شد. حملات فرانسوی ها از همان دقایق ابتدایی بسیار کوبنده بود و دروازه بان ایرلند خوش شانس بود که توانست دروازه اش را بسته نگه دارد.

در آخرین دقایق نیمه ی اول ، ژیرو و فکیر در دقیقه ی ۴۰ و ۴۴ با استفاده از ضعف حریف در خط دفاعی ، موفق شدند دروازه ی این تیم را باز کنند و فرانسه را با برتری ۲-۰ راهی رختکن سازند.

در نیمه ی دوم فرانسوی ها که خیالشان راحت شده بود ، با عقب نشینی و دفاع ، مانع ایرلندی ها شدند تا در نهایت با اتمام زمان بازی ، پخش زنده بازی فرانسه ایرلند با برتری ۲-۰ فرانسه به پایان برسد.

پخش زنده بازی فرانسه ایرلند

فرانسه ایرلند 
۷۶%مالکیت۲۴%
۸شوت در چارچوب ۱
۷شوت خارج از چارچوب۱
۱مهار دروازه بان۶
۹کرنر۲
۱۸ضربه ایستگاهی۹
۹خطا۱۸
۰کارت زرد۲

پخش زنده بازی فرانسه ایرلند