تی وی تو
فرانسه
اسپانیا

یکشنبه ۱۸ مهر ۲۲:۱۵

پخش زنده لیگ اروپا

پخش زنده بازی فرانسه اسپانیا امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت مستقیم بازی اسپانیا و فرانسه زنده را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی فرانسه اسپانیا امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده بازی اسپانیا و فرانسه امشب

اگر برای دیدن پخش زنده فوتبال اسپانیا و فرانسه به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا پخش زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی فرانسه اسپانیا را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی فرانسه اسپانیا را تماشا کنیم

برای تماشای پخش زنده بازی فرانسه اسپانیا، شما می توانید پخش آنلاین بازی اسپانیا و فرانسه را در همین صفحه دنبال کنید. در پایان پخش زنده بازی فرانسه اسپانیا، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال فرانسه اسپانیا را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی فرانسه اسپانیا – ۸ فروردین ۹۶

تیم ملی اسپانیا و فرانسه برای یک بازی دوستانه به مصاف هم رفتند . نیمه ی نخست این دیدار به آرامی و بدون هیچ حاشیه ای با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم شانسشان را در نیمه  دوم امتحان کنند. در نیمه ی دوم روند کند بازی بهتر نشد اما این اسپانیا بود که بازی را در دست گرفت. ابتدا سیلوا در دقیقه ی ۶۸ ضربه ی ایستگاهی تیمش را به گل اول این دیدار بدل کرد و پس از او ، دلوفئو در دقیقه ی ۷۷ برای بار دوم دروازه ی فرانسه را در هم کوبید. در نهایت با اتمام پخش زنده بازی فرانسه اسپانیا  ،اسپانیایی ها به برتری ۲-۰ رسیدند.

 

پخش زنده بازی فرانسه اسپانیا

 

فرانسه اسپانیا 
۴۵%مالکیت۵۵%
۲شوت در چارچوب ۵
۴شوت خارج از چارچوب۲
۳مهار دروازه بان۲
۴کرنر۴
۱۸ضربه ایستگاهی۱۶
۱۳خطا۱۴
۳آفساید۴
۲کارت زرد۰

 

پخش زنده بازی فرانسه اسپانیا

 

پخش زنده بازی فرانسه اسپانیا – ۱۳ شهریور ۹۳

تیم ملی اسپانیا و فرانسه برای یک بازی دوستانه در مقابل هم صف آرایی کردند.علی رغم تلاش های دو تیم ،  نیمه ی نخست این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید. در دقایق ابتدایی نیمه ی دوم بازی بیشتر در میانه ی میدان در جریان بود. تا این که بالاخره در دقیقه ی ۷۳ رمی موفق شد ا استفاده از موقعیت طلایی پیش آمده ، توپ را در دروازه ی اسپانیایی ها جای دهد تا با اتمام پخش زنده بازی فرانسه اسپانیا ،تیمش را با برتری ۱-۰ راهی رختکن کند.

 

پخش زنده بازی فرانسه اسپانیا

 

فرانسه اسپانیا 
۵۸%مالکیت۴۲%
۴شوت در چارچوب ۰
۳شوت خارج از چارچوب۱
۰مهار دروازه بان۳
۲کرنر۲
۱۲ضربه ایستگاهی۱۳
۹خطا۹
۴آفساید۳

پخش زنده بازی فرانسه اسپانیا