تی وی تو
بازی زنده  فرانسه اتریش

بازی زنده فرانسه اتریش

پخش زنده بازی فرانسه و اتریش امروز دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۳ . در رقابت‌های یورو ۲۰۲۴ و از ساعت ۱۹:۳۰ تیم‌های فرانسه و اتریش بازی خواهند داشت. فرانسه مقابل اتریش را آنلاین تماشا کنید. به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی فرانسه و اتریش امشب را آنلاین تماشا
فرانسه
اتریش

دوشنبه ۲۸ خرداد ۲۲:۳۰

پخش زنده یورو 2024

پخش زنده بازی فرانسه و اتریش امروز دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۳ . در رقابت‌های یورو ۲۰۲۴ و از ساعت ۱۹:۳۰ تیم‌های فرانسه و اتریش بازی خواهند داشت. فرانسه مقابل اتریش را آنلاین تماشا کنید.

به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی فرانسه و اتریش امشب را آنلاین تماشا کنید.

اگر برای دیدن فوتبال زنده فرانسه و اتریش و دریافت نتایح زنده فوتبال به تلویزیون دسترسی ندارید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت آنلاین بازی فرانسه و اتریش را از تی وی تو تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال فرانسه و اتریش

۳۱ شهریور ۱۴۰۱

تیم ملی فرانسه در هفته پنجم لیگ ملت ها میزبان اتریش بود که این دیدار با برتری ۲-۰ میزبان به پایان رسید.

نیمه‌نخست این دیدار به آرامی و با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم در نیمه‌دوم به تلاش خود برای باز کردن دروازه حریف ادامه دهند.

در نیمه دوم پخش زنده فوتبال فرانسه اتریش اما شاهد جلو کشیدن فرانسوی ها بودیم. این تیم به لطف ستارگانی چون امباپه و ژیرو توانست در دقیقه ۵۶ و ۶۵ دروازه حریف اتریشی خود را باز کند تا با نتیجه ۲-۰ به پیروزی برسد.

پخش زنده فوتبال فرانسه اتریش

فرانسه اتریش 
۶۰%مالکیت۴۰%
۶شوت در چارچوب ۰
۹شوت خارج از چارچوب۰
۰مهار دروازه بان۴
۶۶۶تعداد پاس۴۵۳
۶۰۰پاس صحیح۳۷۶
۱۵سانتر۸
۴کرنر۱
۴خطا۱۴
۳آفساید۱
۰کارت زرد۱

پخش زنده فوتبال فرانسه اتریشپخش زنده بازی فرانسه و اتریش

تیم ملی فرانسه و اتریش پس از سال ها و برای هفته ی سوم و رقابت های لیگ ملت های اروپا در مقابل هم صف آرایی خواهند کرد. این دیدار در حالی برگزار می شود که فرانسه ۷ و اتریش ۴ پیروزی از ۱۰ بازی اخیر خود را در کارنامه به ثبت رسانده اند اما همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید ، سایر آمار این بازی ها بسیار به هم نزدیک بوده و از این رو پیش بینی نتیجه ی این دیدار برای طرفداران دو تیم مشکل است.

در بازی قبلی این دو تیم که به سال ۸۸ باز می گردد ، فرانسه با نتیجه ی ۳-۱ پیروز شد.

در پخش زنده بازی فرانسه اتریش با ما همراه باشید تا این بازی جذاب را با هم به تماشا بنشینیم.

آمار ۱۰ بازی اخیر این دو تیم

پخش زنده بازی فرانسه اتریش