تی وی تو

بــرای تمــــاشــای زنــــده بــازی اطلاع رسانی هوشمند را فعال نمایید.

فرانسه
آلمان

سه‌شنبه ۲۱ شهریور ۲۲:۳۰

پخش زنده بازی دوستانه

پخش زنده فوتبال فرانسه و آلمان . امروز سه‌شنبه ۲۱ شهریور و در چارچوب رقابتهای بازی دوستانه و از ساعت ۲۲:۳۰ تیم های فرانسه و آلمان بازی خواهند داشت. فرانسه مقابل آلمان را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال  فرانسه آلمان

۲۵ خرداد ۱۴۰۰

تیم ملی فرانسه و آلمان در هفته اول مسابقات یورو کاپ با هم دیدار کردند. نیمه نخست این دیدار با اشتباه هوملس در دقیقه ۲۰ و باز کردن دروازه خودی همراه بود که در نتیجه سبب شد رانسه به برتری ۱-۰ برسد.

در نیمه دوم پخش زنده فوتبال  فرانسه آلمان علی‌رغم وجود موقعیت های مناسب، بازیکنان دو تیم در استفاده از آن‌ها موفق نبودند تا این که با به صدا در آمدن سوت پایان بازی، فرانسه با نتیجه ۱-۰ به پیروزی رسید.

پخش زنده بازی فرانسه آلمان

فرانسه آلمان 
۳۸%مالکیت۶۲%
۱شوت در چارچوب ۱
۲شوت خارج از چارچوب۶
۱مهار دروازه بان۱
۴۲۸تعداد پاس۶۸۶
۳۶۸پاس صحیح۶۲۰
۶سانتر۲۳
۳کرنر۵
۷خطا۱۰
۵آفساید۲
۰کارت زرد۱

پخش زنده بازی فرانسه آلمان

پخش زنده بازی فرانسه آلمان

۲۴ مهر ۹۷

در سومین هفته از مسابقات لیگ ملت های اروپا، تیم های ملی آلمان و فرانسه به مصاف یکدیگر رفتند که این مسابقه با نتیجه ۲-۱ به سود شاگردان دیدیه دشان به پایان رسید. آلمان بازی را بهتر شروع کرد و طی حملات ابتدای بازی، مانشافت صاحب ضربه پنالتی شد. با برخورد توپ به دست کیمپمبه، داور در دقیقه ۱۳ به سود آلمان پنالتی اعلام کرد.

لوریس علی رغم تشخیص درست جهت ضربه کروس نتوانست توپ را مهار کند و با گل کروس آلمان ۱-۰ پیش افتاد. سانه نیز فرصت مهمی داشت اما پاس او به ورنر دقت نداشت و موقعیت از دست رفت. در دقیقه ۲۴  آلمان باز هم یک فرصت جدی برای گلزنی داشت. ابتدا زوله و سپس گینتر صاحب فرصت های خوبی برای گلزنی شدند اما دروازه فرانسه این بار بسته ماند. نیمه اول بدون رد و بدل شدن موقعیت خاصی به پایان رسید.

 

در ابتدای نیمه دوم فرانسه یک فرصت مسلم گلزنی داشت. ام باپه با جا گذاشتن مدافعان آلمان، با نویر تک به تک شد اما سنگربان مانشافت، پدیده فرانسوی را ناکام گذاشت و با یک سیو خوب مانع فروپاشی دروازه اش شد. گل تساوی برای آبی ها! در دقیقه ۶۲، آنتوان گریزمان با یک ضربه سر عالی، سانتر لوکاس هرناندز را تبدیل به گل کرد تا بازی مساوی شود. در دقیقه ۸۰ گل دوم خروس ها به ثمر رسید.

پس از خطای روی بلیز ماتویدی در محوطه جریمه، آنتوان گریزمان ضربه پنالتی را خلاف جهت حرکت نویر وارد دروازه کرد تا حساب کار ۲-۱ شود. در نهایت این دیدار با پیروزی فرانسه خاتمه یافت تا شاگردان دشان صدرنشین شوند و آلمان نیز در آستانه سقوط به لیگ بی قرار گیرد.

پخش زنده فوتبال فرانسه آلمان – تی وی تو

فرانسه آلمان 
۴۳%مالکیت۵۷%
۴شوت در چارچوب ۳
۴شوت خارج از چارچوب۲
۲مهار دروازه بان۲
۴۵۲تعداد پاس۵۸۹
۳۹۴پاس صحیح۵۱۴
۵کرنر۸
۱۳ضربه ایستگاهی۱۰
۱۰خطا۱۲
۰آفساید۱
۰کارت زرد۱

پخش زنده فوتبال فرانسه آلمان – تی وی تو