تی وی تو
فرانسه
آلمان

سه‌شنبه ۲۵ خرداد ۲۳:۳۰

پخش زنده لیگ ملت های اروپا

پخش زنده بازی فرانسه آلمان امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی فرانسه آلمان را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی فرانسه آلمان امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده جام ملت های اروپا

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال فرانسه – آلمان به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی فرانسه آلمان را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی فرانسه آلمان را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی فرانسه آلمان را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال فرانسه آلمان را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی فرانسه آلمان – ۲۴ مهر ۹۷

در سومین هفته از مسابقات لیگ ملت های اروپا، تیم های ملی آلمان و فرانسه به مصاف یکدیگر رفتند که این مسابقه با نتیجه ۲-۱ به سود شاگردان دیدیه دشان به پایان رسید. آلمان بازی را بهتر شروع کرد و طی حملات ابتدای بازی، مانشافت صاحب ضربه پنالتی شد. با برخورد توپ به دست کیمپمبه، داور در دقیقه ۱۳ به سود آلمان پنالتی اعلام کرد. لوریس علی رغم تشخیص درست جهت ضربه کروس نتوانست توپ را مهار کند و با گل کروس آلمان ۱-۰ پیش افتاد. سانه نیز فرصت مهمی داشت اما پاس او به ورنر دقت نداشت و موقعیت از دست رفت. در دقیقه ۲۴ آلمان باز هم یک فرصت جدی برای گلزنی داشت. ابتدا زوله و سپس گینتر صاحب فرصت های خوبی برای گلزنی شدند اما دروازه فرانسه این بار بسته ماند. نیمه اول بدون رد و بدل شدن موقعیت خاصی به پایان رسید.

 

در ابتدای نیمه دوم فرانسه یک فرصت مسلم گلزنی داشت. ام باپه با جا گذاشتن مدافعان آلمان، با نویر تک به تک شد اما سنگربان مانشافت، پدیده فرانسوی را ناکام گذاشت و با یک سیو خوب مانع فروپاشی دروازه اش شد. گل تساوی برای آبی ها! در دقیقه ۶۲، آنتوان گریزمان با یک ضربه سر عالی، سانتر لوکاس هرناندز را تبدیل به گل کرد تا بازی مساوی شود. در دقیقه ۸۰ گل دوم خروس ها به ثمر رسید. پس از خطای روی بلیز ماتویدی در محوطه جریمه، آنتوان گریزمان ضربه پنالتی را خلاف جهت حرکت نویر وارد دروازه کرد تا حساب کار ۲-۱ شود. در نهایت این دیدار با پیروزی فرانسه خاتمه یافت تا شاگردان دشان صدرنشین شوند و آلمان نیز در آستانه سقوط به لیگ بی قرار گیرد.

پخش زنده فوتبال فرانسه آلمان – تی وی تو

 

فرانسه آلمان 
۴۳%مالکیت۵۷%
۴شوت در چارچوب ۳
۴شوت خارج از چارچوب۲
۲مهار دروازه بان۲
۴۵۲تعداد پاس۵۸۹
۳۹۴پاس صحیح۵۱۴
۵کرنر۸
۱۳ضربه ایستگاهی۱۰
۱۰خطا۱۲
۰آفساید۱
۰کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال فرانسه آلمان – تی وی تو